שנויה במחלוקת: מי היא באמת שני גולדשטיין מהאח הגדול?

לא סתם שמה שני גולדשטיין. הגורל מציב בפניה אתגרים הרומזים לה: שני את התנהגותך! היא חכמה, אסרטיבית ודעתנית. מעניין מה הגלגול הקודם שלה? העתיד- מה מבשר לה? והזוגיות עם עומר- לאן היא מובילה?

בחורה עם מחשב נייד

 

לא סתם שמה שני. הגורל מציב בפניה אתגרים, הרומזים לה: שני את התנהגותך! רוצה להצליח בחיים, שיאהבו אותך? שני את התנהלותך בחברה. וזה אכן לא פשוט במיוחד לבחורה עם לב ענק ורחמן, לצד מרדנות ופורצת גבולות. בחורה עם יכולת להגיע לאיזון בחיים, לצד עקשנות ועוקצנות. אז מי היא באמת שני גולדשטיין מבית האח הגדול 2017?

 לפני הכול- דברים שידענו, ולא ידענו על שני גולדשטיין:)

פרשנות השם עפ"י הקבלה מצביעה על בחורה חושנית, החלטית וכריזמתית. היא בחורה מיוחדת נשית ומלאה בתעוזה. הינה מלאה ברגשות שלא תמיד היא חושפת, אולם היא אלופה בלחשוף רגשות של אחרים. גורלה מציב בפניה אתגרים כדי לעשות שינויים מהותיים בחיים. אחד מהם, להיות רכה, מכילה ונשית יותר, ולו רק כדי להצליח בזוגיות. במהותה- יש בה תכונות גבריות ועליה לגלות את הצדדים הנשיים שבה.

שורש נשמה עפ"י הקבלה מצביע על בחורה בעלת לב ענק. לב רחמן ואוהב. יש בה חמלה עצומה, אולם השיעור שלה הוא גם לדעת לחמול על עצמה. פה נקרא לדגל השם שני, המצווה עליה: שני, אהבי את עצמך!

 • עפ"י אסטרולוגיה קבלית הגלגול הקודם( זיכרון נשמתי חוסם) מצביע על היותה תינוקת ועליה ללמוד להתגבר על המחסומים המעכבים צמיחה, כמו למשל: קושי להיפרד, רצון באהבה אימהית וצורך להיות בשליטה. וכן, יש לה יכולת להגיע לאיזון ולהתגבר על המחסומים הללו.

 עפ"י תאריך לידה- 2.2.1991 , מה עוד מאתגר את שני גולדשטיין?

אכן, לא פשוט לשני. פסגה 4 ואתגר 0- מאד דומיננטיים במפת לידה נומרולוגית. מומלץ לה להיות ממוקדת, סבלנית ופרקטית בכל מה שקשור בסלילת העתיד. יש לה נטייה לעסוק בקרקעות, הנדסה, מזון וכספים. מומלץ להתנהל נכון וביושר במיוחד עם כספים.

 בני הזוג, שני גולדשטיין\עומר גורדון – מה אומרת ההתאמה הזוגית ביניהם?

הקשר בין השניים מצריך התגייסות רבה של תעצומות נפש, במיוחד מצד שני. על-פי הקבלה החיבור ביניהם יוצר מצב לא כ"כ רצוי. לצערם- הקשר לא מתפתח לכיוונים רצויים, או שישנה הרגשה של פספוס וחוסר מימוש עצמי. שניהם חיים בעולמות שלהם, ויש כאן צורך בהרבה עבודה עצמית כדי לגרום לקשר זה להיות פורה ומפרה. בנוסף, ראוי לציין שזה קשר רגשי עז, חם וטוב, או לחלופין קשיים רגשיים. עלולים הם לגלות חוסר סבלנות, ואולי גם התנשאות מסוימת. בבסיסם הם חשים שהם מאוד מתאימים, ואכן הם צודקים.

 שני גולדשטיין- מה מבשר העתיד מבחינה נומרולוגית וקבלית?

1. מבחינה נומרולוגית- שנה אישית מצביעה על שינויים משמעותיים בחייה. שינוי חשיבה, גישה והתנהלות בחברה. אכן לא פשוט לה, מכיוון הרבעונים (חודשים 2.3.4-2017) מאתגרים אותה. מצד אחד יש לה אינטואיציות טובות, ומצד שני- היא קצת מבולבלת.

2. מבחינה קבלית- האות המשפיעה עליה היא האחרונה, יוד. השפעת האות בזכות מיקומה, עוזרת לשני לעשות שינויים משמעותיים בחיים שלה. אות זו פותחת בפניה אפשרויות לסיום דברים ולהתחלות חדשות. זו תקופה של ניתוח המציאות, במטרה להבין את דרכי פעילותה בעתיד. יש לה חשיבה פרקטית וגישה מעשית לחיים.

 אז מה היה לנו? 

שני גולדשטיין- בחורה עוצמתית, חזקה ודעתנית עם תכונות אופי חזקות, אבל גם עם שיעורים לא פשוטים בחיים. היקום מציב בפניה אתגרים, והוא יודע שהיא תוכל לעמוד בהם. כדי להגיע לאיזון, רוגע ואהבה – עליה לאהוב את עצמה, להכיר בעוצמות שלה ולהפסיק להילחם על מקומה בעולם הזה. יש לה מקום ונוכחות כובשת – וזה הדבר שעליה להפנים, כדי להיות מאושרת.

 בהצלחה ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

 מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

 מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 מקורות: נפתלי פרום

 זיווג מן השמיים + ספר השמות המלא לפי הקבלה