שמפו ומרכך סרקל לילדים לשמירה על גוון הבלונדיני הטבעי של השיער

חדש ולראשונה בסדרת סרקל של ד"ר פישר: סרקל לשיער בהיר-בלונדיני

לקראת החזרה לבית ספר והגנים, משיקה ד"ר פישר את סדרת סרקל לשיער בהיר – בלונדיני: סרקל שמפו וסרקל מרכך לשיער בהיר – בלונדיני. התכשירים הינם בעלי נוסחה ייחודית המסייעת בשמירה ובהעמקה של גוון השיער הבלונדיני ובהענקת לחות לשיער. שני התכשירים החדשים מצטרפים לסדרת סרקל המסייעת בשמירה על היגיינת השיער של ילדים כבר למעלה מ- 30 שנה.

סרקל לשיער בלונדיני

סדרת סרקל לשיער בהיר – בלונדיני מועשרת בתמצית פרחי הקמומיל המסייעת בשמירה על גוון שיער בהיר עד בלונדיני. התכשירים הינם היפואלרגנים, אל דמע ומועשרים בתמצית רוזמרין המסייעת בשמירה על היגיינת השיער. שמפו סרקל מכיל פרו ויטמין B5 המסייע בהענקת לחות, רכות וגמישות לשיער ותורם למראה שיער בריא. מותיר את השיער נקי ובריח נעים. מרכך סרקל מקל על הסירוק, שומר על השיער רך וללא קשרים, בניחוח עדין וממכר שנשאר לאורך זמן.

אפשר ממש לראות את השקיפות והעדינות של השמפו כשהוא נוזל מבין אצבעותיי.

אמא טבע בודקת

תופעת הכינים הינה מטרד מוכר להורים רבים לילדים בגילאי הגן ובית הספר. עם השנים מצאתי שהדרך היעילה ביותר לטיפול בכינים היא אימוץ של שגרת טיפול מונעת: חפיפה תדירה, סירוק, הקפדה על איסוף השיער בצמות או ב"גולגול" רחוק מהעורף, (ממחקרים עולה כי סירוק יומיומי יסודי של השיער מסייע במניעת התפתחות הכינים ומפחית את סכנת ההידבקות וסדרת סרקל מבית ד"ר פישר, מקלה על תהליך הסירוק).

שמפו ומרכך סרקל לשיער בהיר – בלונדיני מצטרפים לסדרת סרקל הוותיקה, האהובה והמובילה של ד"ר פישר הכוללת מגוון תכשירים לשימוש יומיומי המסייעים בשמירה על היגיינת השיער כדוגמת: סרקל שמפו ומרכך, סרקל שמפו ומרכך בתכשיר אחד, סרקל תרסיס מתיר קשרים, סרקל ספריי רציף מתיר קשרים לשיער רגיל ולשיער מתולתל, סרקל קרם רוזמרין לשיער רגיל ולשיער מתולתל בריח המוכר והאהוב, סרקל פורטה – שמפו ומרכך לטיפול מניעתי מחוזק  וסרקל אקטיב לטיפול בהשמדת כינים וביצי כינים תוך 10 דקות.

מחיר לצרכן : 28.9 ₪. ניתן להשיג ברשתות המובחרות.

במהלך ספטמבר במחיר היכרות ברשתות הפארם, רשתות השיווק, בתי המרקחת ובחנויות המובחרות.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".