שמעון פרס – האיש והאגדה בראי הנומרולוגיה והקבלה

שמעון פרס, מה אומרת עליו הנומרולוגיה והקבלה? מה מניע אותו, מאיין שואב את כוחותיו ומה מסתתר מאחורי האיש והאגדה? ואכן, האיש נעים הליכות, מוכשר ובעל חזון. מהווה הוא מודל לחיקוי והערצה על כל פעולותיו למען היקום והאנושות

שמעון פרס – מה אומרת עליו הנומרולוגיה והקבלה? מה מניע אותו, מאיין שואב את כוחותיו ומה מסתתר מאחורי האיש והאגדה? שמעון פרס, אדם רגיש וער למתרחש בנפש הזולת ובנפשו. הוא ניחן ביכולת לחשיבה מופשטת , חקרנית ובנטייה להשקיף על המציאות מבעד למשקפיים פילוסופיים. יש לו היכולת להילחם למען השג מטרותיו, למרות שלעיתים אין כל ערך למטרה ונותר רק הרצון להשיגה. יש לו נטייה לעדן את רגשותיו למרות שבתוכו הוא רועש וגועש. ניחן בכושר הישרדות , אומץ לב, מרץ, יוזמה ומעוף. אינו ניתן להשפעה בקלות ולעיתים חש הוא בודד גם כשהוא מצוי בקרב חברים.

מבחינה קבלית הנשמה של שמעון פרס אחראית על הפצת יידע טהור וצדק חברתי.

זה עשוי להקשות לו בחיים ביצירת קשר אישי ובמיוחד מחזק את הרגשת בדידות גם כאשר נמצא בחברה. הכוכב השולט בחייו הוא וונוס, והוא מקנה לו עדינות, יופי, שלווה והרמוניה. פרס אוהב לאהוב, שוחר שלום, איש ישר ומאד חשוב לו הצדק והמוסר.

שמעון פרס- מה אומר גלגול קודם שלו?

בגלגול הקודם פרס חווה שואה, התכונות של קורבן, קושי ובלבול שעלולים ללוות אותו גם בגלגול זה. כתוצאה מזה הוא חווה פנטזיות וקיימת פגיעות המלווה בחששות ובחרדות. ישנה הרגשה של "אגו מעוך" ותחושת חוסר אונים תמידית. היות ויש לו יכולת וקליטה טובה לתקשר, מצליח הוא לעשות סדר בכאוס. הוא מקטלג ומנתח, יודע לשים גבולות ולוקח סיכונים במקום פחד. יש לו עולם פנימי עשיר, אינטואיציה טובה ויכולת לתקשר ברמה רוחנית גבוהה. בשל כך, מצליח הוא להביא את הידע הרוחני לפרקטי. פרס מאד פגיע לביקורת ולמתקפות של אחרים , אי לכך – על מנת לזכות באהדתו, רצוי לא לתקוף אותו ולהעיר לו ברגש ובנועם.

מספר יום הלידה של שמעון פרס 2 ( נולד בתאריך ב 2.8.1923) מחזק את הרגישות והאמפטיה בם ניחן,

כמו כן מסייע לו בשיתוף פעולה, ביצירת גבולות ואיזון בין השכל לרגש. מצד שני ביום יום לא קל לו להתמודד עם הפגיעות והרגישות, במיוחד לאור העובדה שתכונות אלה אתגרו אותו גם בגלגול קודם. היום- בעזרת תעצומות הנפש בם זכה פרס, מצליח הוא להתגבר על הרגשות האלה.

הפרשנות הנומרולוגית של מספר הייעוד של שמעון פרס (7) הוא…

לחקור את אמת הבריאה ולפתח אמון ופתיחות. עושה חשבון נפש מעמיק ויש לו מודעות גבוהה לתובנות החיים. הוא מאמין ביקום, שכל קושי זה מבחן להתגבר עליו, וממנו להגיע לצמיחה אישית. משום כך, זקוק הוא להתבודדות ולהתבוננות פנימה. מספר הייעוד מסייע לפרס להתגבר על תחושת השואה, מביא אותו לתובנות ולרפוי הילד הפנימי.

שאיפתו הפנימית של שמעון פרס (6) להגיע להרמוניה

דרך איזון נתינה\קבלה ומתן שירות לקהילה. יודע הוא לחיות בהרמוניה עם הסביבה ומקבל הוא את הזולת כמות שהוא בלי צורך לשנות.

שמעון פרס, נשיא המדינה לשעבר – מפת לידה נומרולוגית קבלית מצביעה אחד לאחד על היותו האיש והאגדה בהתגלמותו. נעים הליכות, מוכשר ובעל חזון, אשר תרם לאנושות בכלל ולמדינה בפרט. אדם מיוחד ללא גיל אשר היווה מודל לחיקוי והערצה בחייו. כולנו מאחלים לו בריאות שלמה ואריכות ימים. אמן ואמן.

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית  בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

גילוי נאות: נכתב ופורסם לראשונה בשנת 2007

מקורות: נפתלי פרום, ספר השמות המלא לפי הקבלה