שמלות בטקס פרסי הגראמי – אתמול בלוס אנג'לס

בחורה עם מחשב נייד

אתמול התקיים בלוס אנג'לס טקס פרסי הגראמי ה- 54, הפרס החשוב ביותר בתעשיית המוסיקה. חלק גדול מהערב הוקדש למחוות מרגשות לוויטני יוסטון, שמותה המצער ערב קודם לכן בגיל 48, היכה את העולם בתדהמה.

אבל אנחנו כאן בעניין השמלות, את המוטיב החוזר ניתן לסכם במילה אחת: נצנצים!! כמעט כולן לבשו שמלות נוצצות, כאילו בלי זה לא ניתן היה להיכנס לאולם.

אבל קודם כל כבוד לאדל, שהייתה הזוכה הגדולה של הערב (שישה פרסים, מתוכם שלושת החשובים ביותר: אלבום השנה, שיר וסינגל השנה). אחרי תקופה לא קלה, כשנאלצה לעבור ניתוח להסרת פוליפ במיתרי הקול ואח"כ לשתוק במשך כחצי שנה, היא יצאה מהטכס כמנצחת הגדולה.

אדל לבשה שמלה נוצצת של ג'ורג'יו ארמני, עם טבעת של הארי ווינסטון ועגילי יהלומים של דה בירס

ריאנה במראה הבלונדיני החדש שלה, בשמלה של ג'ורג'יו ארמני שנתפרה במיוחד בשבילה, קלאצ' של ג'ימי צ'ו ותכשיטי זהב של ניל ליין

פרגי, בשמלת תחרה כתומה של ז'אן פול גוטייה קוטור, מקולקציית המחווה לאיימי ווינהואס שהוצגה רק לפני חודש בפריס. ללא ספק בחירה אופנתית הולמת מצידה של פרגי, אפרופו מחוות לזמרות שהלכו טרם זמנן. היא עונדת תכשיטים של ניל ליין.

טיילור סוויפט בשמלה של זוהיר מוראד, שמבגרת אותה כרגיל, ותכשיטי ניל ליין

ג'סי ג'יי בשמלה מטאלית, הנראית קצת כמו כדור דיסקו במועדון ריקודים (והבדיחה הזאת היא שלה, לא שלי) בעיצוב ג'וליאן מקדונלד

ג'וליאן הוג' בשמלת סטרפלס של קאופמן פרנקו

קייט באקנסייל במין סדין סאטן שהתחפש לשמלה ועוד עם סרט שחור, של זוהיר מוראד

קייטי פרי לובשת אלי סאאב קוטור, בשיער כחול המתכתב עם צבע הבייבי- בלו של השמלה

קרי אנדרווד בשמלה של גומז -גרסייה

גווינת פאלטרו, (בעלה כריס מרטין הופיע בטכס) שדילגה על שלב השטיח האדום וחבל, כי לבשה את השמלה המנצחת של הערב (ובלי נצנצים!), מבית סטלה מקרטני

קלי רולנד לובשת אלברטה פרטי

קלי אוסבורן בטוני וורד

ליידי גאגא בורסצ'ה עם שרביט זהב תואם, מתמנגלת עם סר פול מקרטני

קטגוריית ה – "אולי לא הוצאתי אלבום משובח השנה, אבל אני אמשוך תשומת לב בכל מחיר" – ניקי מינאז', לבושה בסוג של גלימת נזירה מבית ורסצ'ה תאמינו או לא, עם בן לוויה לבוש כאפיפיור…

ועוד בקטגוריית המנסים למשוך תשומת לב גם במחיר של לבישת זוועות, להנאתכם:
סאשה גדיבה (זמרת רוסייה) ובוני מקיי (כותבת שירים)

הנציגות הצעירות בגראמי מהתוכנית של אלן דג'נרס

\

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.