שמונה הסיבות מדוע כדאי לשכור שף אישי עבור האירוע הבא שלכם

בחורה עם מחשב נייד

שמונה הסיבות מדוע כדאי לשכור שף אישי עבור האירוע הבא שלכם

 8 סיבות לשכור שף אישי עשרת הסיבות מדוע כדאי לשכור שף אישי עבור האירוע הבא שלכם

מחפשים דרך נהדרת ליהנות בערב עם חברים? הנה 8 סיבות מדוע כדאי לשכור טבח פרטי!

1. זה עניין של נוחות – אין צורך להזיע. אתם לא צריכים להרים אצבע. שף פרטי שמגיע עם האוכל כבר מוכן בדיוק כפי שרציתם וללא שום מאמץ מהצד שלכם. הכל מוכן בבית או שלכם או של השף. אין צורך לנסוע, פשוט שמים את הילדים במיטה ומזמינים את החברים ליהנות מערב כיפי עם אוכל טעים ומשובח.

2. אין לנקות – זה נכון, זו עשויה להיות הסיבה הטובה ביותר. טבח אישי שומר על המטבח מסודר כאשר אתם מסיימים את הארוחה ובסופו של דבר כל הכלים נעשים והמטבח נשאר לעתים קרובות נקי.

3. חוסך לכם הרבה זמן – עם שף אישי יש לכם זמן לדברים אחרים, אתם לא צריכים להטריח את עצמכם שעות על גבי שעות במטבח בהכנת אוכל, אתם יכולים להתקשר לשף פרטי שיגיע ויכין את האוכל בצ'יק. אין יותר כיף מאשר ליהנות עם כל החברים שאתם יודעים שיש מישהו אחר שידאג לאוכל.

 

4.לבחור את התפריט – באמצעות שף פרטי, תוכלי למצוא רעיונות חדשים לתפריט האוכל שאתם מעוניינים להגיש. שף פרטי יתן לכם מידע ומתכונים חדשים שאולי לא חשבתם עליהם אף פעם. אם אתם אורחים אירוע מיוחד ואתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם, שף פרטי לאירועים שיבשל לכם את האוכל הכי איכותי שיש בטוח ילהיב את האורחים שלכם.

5.לאכול מתי שאתם רוצים – אתם מחליטים מתי יוגש האוכל, אתם פשוט אומרים לשף הפרטי מתי אתם רוצים להגיש את הארוחה, והשף ידע להתאים את האוכל כך שהמנות יצאו בדיוק בזמן שביקשתם.

6. חוסך לכם כסף – אין צורך ללכת לסופר בעצמכם, לא תצטרכו לעמוד בפקקים, לא תצטרכו להזמין מונית או לחכות עד שהשליח מגיע, כאשר אתם מזמינים שף פרטי אליכם הביתה, אתם יודעים שאתם לא תצטרכו לטרוח יותר מידי, זה הרי תפקידו של השף.

7. מרכיבים שנבחרו ידנית – אחד היתרונות של העסקת שף פרטי הוא שכל פרי, ירק, בשר או דג נבחר על ידי השף. כל מאכלי הים נרכשו ממקורות שהשף מכיר ויודע שמדובר באוכל טרי.

8. מתנה נהדרת – שכירת שף פרטי עבור חבר או בן משפחה הנה מתנה נהדרת. אם אתם רוצים להפתיע ולתת מתנה מקורית לחבר או חברה, השכרת שף פרטי הינו רעיון מקורי.