שלישי חופשי והכל בגלל בחירות וקלפי אחד…..

ביום שכולו בסימן של בחירות, לא לשכוח שהיכולת לבחור שייכת לכולנו מידי יום.

בחורה עם מחשב נייד

מספר שנים עבדתי עמוק בפוליטיקה, שיאו של כל קמפיין מתומצת ביום האחד הזה, אחרי עבודה מאומצת נותר לקצור את הפירות בקלפי… או שלא!
בשונה מאותם קמפיינים יום הבחירות הנוכחי הפך עבורי ליום חופש של ממש…
אימצתי אותו לחיקי באהבה יתרה, ובחרתי בחירות שיעשו אותי חופשיה ומשוחררת היום, הזדרזתי להשכים ולו בכדי שאנצל בו כל רגע ורגע…. התחלתי את הבוקר בהליכה מלאה בהירהורים…. זה זמן רב שהחלטתי שבחירה היא הכח להשפיע, והחופש האישי של כל אחד הוא לבחור נכון, בכל עניין וביום מיוחד זה על עתיד המדינה והעם היושב בה במיוחד… הדמוקרטיה העניקה לנו את המתנה שהעניק לנו אלוקים… יכולת הבחירה, נצלו אותה היא שלכם.
הבחירות שלנו משפיעות על מהותו והיותנו אנו. ממליצה בחום לנצל יכולת מבורכת זו כדרך חיים. לבחור יום יום מחדש, מי נהיה? מה נרגיש? את מי נקרב? ממי נתרחק? איזה חותם נרצה להשאיר?
אני פוגשת אנשים רבים שעושים באמצע החיים בחירות אמיצות עם ריח חזק של שינוי, מלווה אותם במסע הזה ומלמדת אותם להנות מהדרך, לגלות יום יום מחדש כמה כח טמון בהם. זהו המסע הפרטי, של כל אחד מאיתנו בעולם הזה.
היום אני פונה אליכם ומבקשת – צאו להצביע, הצביעו לפי צו מצפונכם, היו נאמנים לעצמכם יותר מאי פעם. קבעו את סדר העדיפויות שלכם ולכו עם זה הכי רחוק, אין נכון ולא נכון לכל אחד ישנם חיבורים מעמקי הנשמה והלב, תנו להם ביטוי היום אל תושפעו מהסחות דעת.
הסיסמה: "מי שמצביע משפיע" רלוונטית תמיד. זכרו היום, מי שבוחר לא לבחור, עושה בחירה. כדי גם שיקח בחשבון שהוא בחר לוותר על היכולת להשפיע….
לסיום סיומת הכנתי ארוחת בוקר מפנקת והרי לכם המתכון כדי שגם אתם תוכלו להתפנק ולפנק –
פנקייקים עם רוטב של תפוחים מקורמלים:
לפנקייקים:
1 כוס קמח תופח
רבע כוס סוכר
כפית תמצית וניל
1 כוס חלב
ביצה
שמן או חמאה
מערבבים הכל לכדי עיסה חלקה ולטגן במחבת.

לרוטב תפוחים מקורמלים:
2 תפוחים ירוקים פרוסים דק
קוביית חמאה
2 שקיות של סוכר וניל
מחממים את החמאה ממיסים את הסוכר ומוסיפים את התפוחים מטגנים עד לריכוך

מזהירה אתכם זה טעים בטרוף…

יום שלישי פעמיים כי טוב, יום של בחירות נכונות והכי הכי חשוב שלישי חופשי, ככה סתם באמצע השבוע, אז נצלו אותו כדי להנות.

מלי אבן חן,
054-2070864
נתראה בדף שלי בפייסבוק תקבלו בו הרבה חומרים למחשבה…
http://www.facebook.com/4yourway

מלי אבן חן
אחרי שנים בפוליטיקה הישראלית יצאתי לעצמאות, כיום אני מלווה בני אדם במסע השינוי שלהם. מלווה מנהלים בתהליך קבלת החלטות ומלווה ארגונים וחברות, בשיפור מערכות יחסים, תקשורת בין אישית, ועבודת צוות מיטבית להשגת מטרות והצלחה. מהפוליטיקה הכללית לפוליטיקה הארגונית....