שלושה דברים טובים מהשבוע: שבוע הפשפשים

הכל התחיל בפייסבוק שלי לפני כמה שבועות. החלטתי להרחיב את זה גם לפוסט שבועי בבלוג. והפעם: מלבי בשוק הפשפשים, תכשיט קליל במיוחד, וספר עם תמונה מיוחדת

תזכורת מהפוסט הקודם:
הכל התחיל לפני כמה שבועות. שמעתי כבר הרבה פעמים שאנשים עושים כל מיני דברים כדי לעודד חשיבה חיובית, וכדי “להכריח” את המוח שלנו לחפש את הטוב ולהתמקד בו במקום ברע. למרות הכל, החלטתי שאני הולכת להקדיש כל שבת בערב למציאת שלושה דברים טובים מהשבוע החולף, ולהתמקדות בהם. התחלתי בפינה שבועית בשבת בערב בפייסבוק שלי: אני כותבת בקצרה (אבל ממש בקצרה! מי שעוד לא חבר שלי בפייסבוק – מוזמן ללחוץ על הפרופיל ולבקש חברות) שלושה דברים טובים, ומתייגת כך: #שלושה_דברים_טובים_מהשבוע.
זה מוכיח לי שאפשר תמיד למצוא גם את הדברים הטובים. שגם בשבוע בו קרו לי דברים רעים ומעצבנים, אפשרי למצוא שלושה טובים. וזה לא צריך להיות גדול. גם ספר טוב שקראתי, סרט יפה שראיתי, מאכל מרתק או קינוח חדש – ראויים להיכנס לפינה הזו. מחכה לכם, פעם בשבוע.
נפתחת בהתנצלות: השבוע התמונות לא-משהו בכלל, כי הטלפון שלי בתיקון. האמת שהשבוע היה לי ממש קשה לבחור! היו המון דברים טובים. לא על כולם כתבתי אבל השתדלתי למצוא את שלושת הנבחרים.

לילה בפשפשים

אני מאוד אוהבת את האווירה של המקום הזה, במיוחד בלילה, כשכבר לא כל כך חם וריחות השוק מפנים את עצמם לטובת ניחוח נרגילה ומלבי. גם בימים רגילים יש המון מה לעשות באזור, אבל במקרה השבוע התקיימה שם תערוכת סיום של בוגרי עיצוב תפאורה ותלבושות מסמינר הקיבוצים ומאוד נהננו ממנה. חלק מהתערוכה עסק ברעיונות מגניבים להנגשות לאנשים עם מוגבלות. תראו את הכיסא למשל:
IMG_20180802_200701
אחר כך אכלנו מלבי טבעוני במלבייה (ופתחנו בשיחה עם 3 טורקים על משחק שש-בש). זו הייתה פעם ראשונה שלי במלבייה וזה ממש כיף שגם אנשים כמוני שנמנעים ממוצרי חלב יכולים ליהנות ממלבי במחיר שפוי (10 ש"ח למנה לא קטנה בכלל), ועם מגוון רטבים מיוחדים (פופקורן – אתם חיביים לטעום! הל וקינמון, הסירופ המסורתי כמובן, ועוד…) וגם התוספות מיוחדות (פירורי עוגיות למשל!). מי שעוד לא היה – חובה.
IMG_20180802_205613
ישבנו גם בבר תה מעולה של Wissotzky Tea Bar, שם מגישים קוקטיליים על בסיס טעמי תה שונים, פרוזן-תה, בירות ארל-גריי ותה דובדבנים, ועוד ועוד.

תכשיט חדש וקליל

מי אמר שתכשיט חייב להיות עשוי ממתכות יקרות? אני אישית גם לא סובלת תכשיטים כבדים שאחרי חצי שעה בא לי כבר להוריד ממני.
תראו את השרשרת המהממת הזו שקיבלתי במתנה מחברות.
IMG_20180730_075248
היא קלה, מרשימה ושיקית כמו שצריך. אפשר לרחוץ אותה כי היא עשויה מ…חרוזי סיליקון ! נכון שזה חמוד? השרשרת נקנתה ב Kumi Accessories והגיעה אליי עם פתק החלפה, שמיותר לציין שלא אשתמש בו. אני כבר זוממת על התכשיט הבא שארכוש לעצמי שם.
IMG_20180729_215327

ספר חדש

ספר לימוד חדש שלנו, שזה תמיד מרגש, ובמיוחד כשיש בו תמונות שאני צילמתי! הספר יצא לאור לקראת שנת הלימודים הבאה, ואת התמונה הזו שצילמתי אני אוהבת במיוחד וגאה בספר כולו וספציפית כמובן גם בתמונה הזו ובתמונות אחרות שצילמתי לספר.
Capture