שלושה דברים טובים מהשבוע: שבוע הפוקי

הכל התחיל בפייסבוק שלי לפני כמה שבועות. החלטתי להרחיב את זה גם לפוסט שבועי בבלוג. והפעם: פוקי (מנה האוויינית שאם עוד לא טעמתם אתם חייבים), מסעדה ותרבות

תזכורת מהפוסט הקודם:
הכל התחיל לפני כמה שבועות. שמעתי כבר הרבה פעמים שאנשים עושים כל מיני דברים כדי לעודד חשיבה חיובית, וכדי “להכריח” את המוח שלנו לחפש את הטוב ולהתמקד בו במקום ברע. למרות הכל, החלטתי שאני הולכת להקדיש כל שבת בערב למציאת שלושה דברים טובים מהשבוע החולף, ולהתמקדות בהם. התחלתי בפינה שבועית בשבת בערב בפייסבוק שלי: אני כותבת בקצרה (אבל ממש בקצרה! מי שעוד לא חבר שלי בפייסבוק – מוזמן ללחוץ על הפרופיל ולבקש חברות) שלושה דברים טובים, ומתייגת כך: #שלושה_דברים_טובים_מהשבוע.
זה מוכיח לי שאפשר תמיד למצוא גם את הדברים הטובים. שגם בשבוע בו קרו לי דברים רעים ומעצבנים, אפשרי למצוא שלושה טובים. וזה לא צריך להיות גדול. גם ספר טוב שקראתי, סרט יפה שראיתי, מאכל מרתק או קינוח חדש – ראויים להיכנס לפינה הזו. מחכה לכם, פעם בשבוע.

פוקי!

פוקי, למי שעוד לא מכיר, זו מנה שמקורה בהוואי. יש כאלו שמכנים את המנה "סושי מפורק". מוזמנים ללחוץ כאן כדי לקרוא עוד קצת הסברים על המנה הטעימה הזו.
אני אישית אוהבת את הסניף בדרום רחוב אבן גבירול _מספר 20 ליתר דיוק). המנה הכי בריאה שאני אוהבת, היא גם משביעה מאוד ולא יקרה (מנה גדולה מספיק לחלוקה לזוג, לדעתי, עולה כ 40 ש"ח פלוס-מינוס).
IMG_20180726_192952

טייגר לילי

הלכתי עם חברים לטייגר-לילי, כבר הרבה זמן אני רוצה לבקר במסעדה הזו. אני מתה על אוכל אסייאתי מכל סוג שהוא. היינו אחרי אוכל ושתייה (במקום אחר), אז הזמנו רק מנות ראשונות וקינוח. הקינוח שהזמנו שווה פוסט שבועי משל עצמו. בקיצור אם אתם שם לא לפספס את הקינוח שנקרא פשוט: מוס שוקולד. מדובר במוס שוקולד בלגי , טוויל שומשום , קוקוס קלוי ואבקת סוכר. מוגש לצד גלידת וניל. 38 ש"ח של אושר עילאי (במיוחד לחובבי שוקולד כמוני).
IMG_20180725_201123-COLLAGE

ערב כשלונות

כבר כמה פעמים נרשמתי ולא יצא לי ללכת. הפעם הצלחתי. בתמונה אדם שוב, אחריו עלה תומ"ש, הלוא הוא תומר שרון.
מי שעדיין לא מכיר, Fuckup Nights היא תנועה עולמית שנוסדה במקסיקו בשנת 2012.
בינואר 2016 היא החלה לפעול גם בישראל. מטרתה ליצור שיח בריא על כישלון והצלחה באקו-סיסטם המקומי. הקונספט: אירוע חודשי במסגרתו מתארחים יזמים, פוליטיקאים, אנשי תרבות, בידור ועסקים,  וחולקים עם הקהל את סיפור הכישלון האישי שלהם. לכל אחד מהדוברים מוקצות תשע דקות, עשר שקופיות ושלוש שאלות מהקהל כדי להעביר את המסר. פרטים על אירועים והרשמה לאירועים בפייסבוק שלהם. הכל אגב חינמי לחלוטין והמארגנים כולם מתנדבים.
IMG_20180723_204415