שלום עולם! ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי

הי

כל כך הרבה פעמים דיברתי עם אנשים על הדבר הכי גדול בחיי,הסברתי מה אני עושה ואיך זה עובד, הדגמתי, נתתי רעיונות, עצות, והכי הרבה – כתבתי לעצמי על זוגות ומשפחות  שפגשתי, על מה קרה שם, על האהבה הגדולה שעמדה מול עיני,יחד עם כעס עצב וכאב עצומים  ועל הקסם שקורה כשהגישור עובד.

בשבילי הגישור הוא דרך חיים, הוא מתחבר ומחובר לי לכל מעגלי החיים: לעבודה שלי, לדרך שבה אני מגדלת את הילדים, לקשר עם האיש שהתגרשתי ממנו, (האבא האחד והיחיד שלהם),  למדיטציה ולחיפוש אחרי הקול הפנימי, לעסק שלי, ולכל חדר ופינה בחיי.

היום אני מבינה שנולדתי כזאת.. ןשאני עושה את זה מאז ומעולם: מחפשת הרמוניה ושלום, רואה את כל הצדדים, מעדיפה פיוס על עימות, מאמינה בדיבור ובמילים. שנים חשבתי שכל אילה תכונות גרועות שכדאי לי להפטר מהן, ומהר.

היה  גם אדם משמעותי בחיי שלא חיבב את כל הקטע הזה של הגישור והפיוס.. והוא ניסה מאוד מאוד ללמד אותי להיות אחרת, כמוהו: החלטית, להתמקד בעיקר ולהתעלם מה"תפל", להפסיק עם הרגשנות, לא לפחד לריב ולהנות מהניצחון או מתבוסת היריב. ובעיקר, לדבר פחות. אבל מה, זה לא עבד.

אז החלטתי שאם אי אפשר לכבות את זה , כדאי להגדיל את האור הזה, לכתוב יותר ולשחרר את כל מה שכתבתי לעצמי ואת כל התובנות שאספתי בדרך.

אחת לשבוע אספר סיפור מחדר הגישור, עם מחשבות תובנות והמלצות ונקודות למחשבה.

מוזמנים ומוזמנות להתחיל לעקוב, להאיר,לשאול.

https://www.derechgishur.co.il/

https://www.facebook.com/derechgishur/