שלום לך נהג יקר

אז שוב רואה מולי את המדבקה "איך אני נוהג" תוך כדי התחמקות אלגנטית מרכב ש"משתלב" במסלול שלי … אז מתקשרים או לא ?

איך נוהג שטארקרדיט-שאטרסטוק / Jose HERNANDEZ

 

שלום לך נהג יקר, כן אתה, זה שנוהג עכשיו פה ברכב לידי, ונדחף למסלול שלי .כן , כן אתה, אתה ברכב חברה עם המדבקה הזאת "איך אני נוהג?" .אני בטוחה שאתה לא חושב שמישהי תטרח לרשום את המספר שלך, תוך כדי תרגילי התחמקות. ובטח לא חשבת שמישהי תתקשר להתלונן על התנהלותך בכביש. בניינו אני אפילו לא יודעת אם המספר אמיתי או אם נעשה משהו עם המידע שם. אבל זהו, נמאס לי. לא יודעת מי יהיה שם בצד השני, אבל די הספיק לי להיות בלתי נראית על הכביש.

אז שלום לך נהג יקר, אני לא יודעת מה עבר עליך בבוקר, או לאן את רץ מפה . אני בטוחה שזה מאוד, מאוד דחוף וחשוב, לפחות בשבילך. אבל אני אשמח, באמת אשמח אם במהלך שהייתך על הכביש, תזכור ותכיר בכמה דברים.

אני מניחה לפי החיוך מלא הבטחון, שאתה מרגיש שאת זכויות הקניין רכשה משפתך מתי שהוא במהלך השנים אבל מה לעשות מאז כנראה השתנו התנאים והכביש לא באמת שייך לך, אשמח יקירי שהתוודע לעובדה מצערת עבורך שאתה לא הנהג היחיד בכביש. וכאשר אתה מזגזג מנתיב לנתיב באמונה מלאה שככה אתה חוסך לעצמך עוד כמה דקות על הכביש אתה אולי מצחיק את מרפי, אבל אותי הרבה פחות.  לי נמאס לנסות ולנחש את צעדיך, לחמוק ברגע האחרון ממכוניתך, תוך התחשבות בשאר בעלי הדרך מסביבנו.

הזמן הוא דבר חשוב, ואני יודעת שאתה בדרכך לפגישות גורליות, אירועים שאין לדחותם. בתוך הבועה של מכוניתך לא קיים קו זמן אחר וזה מובן ומוכר , והכל כל כך דחוף ולא ניתן לשינוי או דחייה, ולכן ריצתך טיסתך נראים הגיוניים. אבל שוב אם רק תוכל לעדכן אותי בכך, שאוכל לפחות לפנות את המקום בזמן. אני טובה בלנחש את מחשבותיהם של אחרים , ככה זה כאשר את עובדת עם מי שרק עכשיו לומדים לדבר. אבל הרמתי ידיים אני פשוט לא מצליחה.

ואולי בכלל הבעיה אחרת. ומאסת בחייך?  אז התאבדות אינה נושא לצחוק. , אבל אם חייך לא חשובים לך. עשה זאת רחוק ממני בבקשה אם תוכל לא לשתף אותי בכל זה. אני עדיין נלחמת על כל רגע פה. אם לא מפריע לך.

אז זהו.  לא אתקשר לדווח לבוס ( בכלל מישהו שם מקשיב). חלילה שמישהו יישוב שאני איזו שטינקרית דושית שלא מבינה ולא מתמודדת עם אחרים.   אבל די !!  נמאס לי לצאת לדרכי בכל יום עם תחושה של יציאה לקרב.  שכל עליה על הכביש. היא משחק רולטה רוסית מול כל מי שסביבי. שכל אחד יצא רק קצת מבועת האוטו האישית שלו. ונגיע ליעד לא בתחושה שהפעם התמזל לנו המזל.

כתבתי את הדברים בעקבות פסוט שעלתה בו השאלה

״ האם אי פעם דיווחתם למספר – איך אני נוהג ״

ותגובה שאמרה די להשתנקר תתמודדו עם אחרים בכביש.

והוא כתוב כמובן לשני המגדרים וכל מה שביניהם

סיפורי הדרור
בגיל 42. יצאתי למסע ... עם ארבעים נשים מופלאות. אחת מהן אמרה לי אם את כותבת אם יש לך מה להגיד לכי לסלונה... מאז סלונה ואני עברנו המון תהפוכות. אבל עדין אני כותבת. ועדין יש לי מה להגיד אז אני פה ומקווה שאתן רוצות להקשיב.