שישים ושלוש כמו שש עשרה~

שישים ושלוש שנה בשנות ארץ, זה ממש כמו שש עשרה~. אני מדמה את ישראל לנערה משתוללת ,חסרת מעצורים ,יפיפיה, עם נתונים בסיסים מדהימים.כל מיני דודות מנסות לחנך . ההורים לא משתלטים וליחשושי הקנאה מאחורי גבה לא פוסקים~

מצפה עדי בכניסה לטבריה~

מצפה עדי בכניסה לטבריה~

יום העצמאות של המדינה שמזכירה לי נערה שובבה, מלאת הורמונים שמתפרצים למרות ה"התרסקויות", עם כושר הישרדות שלא אופיני לבת גילה.

לנערה יש את כל מכלול האיכויות. מצד אחד יש לה את הרוך של החול, מול ים כחול. מצד שני העוצמה שירשה מאבותיה, אבני הכותל ההיסטורי. יש לה את הירדן ששואב מהכנרת, לא שומר לעצמו ושופך לים המלח. האם ים המלח לא מזכיר מישהו ששומר לעצמו ,לא חולק ובעצם קובע את מותו. ים המוות. יש לה את הגבעות, הנחלים ושדות הפרחים המלבלבים בפריחה מדהימה, של יפיפה שיודעת שהיא אכן כזו.
החוצפה בעוכריה ועם זאת לב זהב פועם בה. היא עדין רבה עם ההורים ורוצה רק להנות, אבל בכל זאת, כשהיא צריכה לצאת לעבוד, היא הראשונה בדלת.

עבורי היא הנערה שלא חשוב מה היא תעולל ,היא המועדפת שלי מכל הנערות האחרות.~

יום הולדת שמח יקירתי. אהבתי אותך מהרגע הראשון של חיי. אמשיך לאהוב אותך עד יומי האחרון. מבטיחה~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~