שירן שטרקמן | אישיות השבוע שלי

הבת השניה מבין ארבעת הבנות לבית משפחת שטרקמן, החלום שלה לשלב קריירה ניהולית עם חיי משפחה וגידול ילדים, וכמובן להרחיב את מלון הבוטיק שטרקמן ארנה לרשת מלונות.

שירן שטרקמן פגשה אותי בלובי,  ליוותה אותי עד לחדר וכשאמרתי שאני מרגישה חשובה היא ענתה בטבעיות "כל אורח חשוב כאן " וזה כל כך נכון, מהרגע שנכנסתי למלון שטרקמן ארנה בנהריה ועד רגע היציאה ראיתי והרגשתי שכולם מקבלים יחסים של מלכים , לא פלא  הלובי המעוצב וחדר האוכל של המלון משרים אווירה אירופאית מרגיעה ותרבותית עם צוות שירותי ברמה גבוהה . כדאי שגם תכירו אותה לפני שתגיעו לבקר באחד מהמלונות הכי מיוחדים בנהריה מלון הבוטיק ארנה שטרקמן  : ert

מי אני

שירן שטרקמן, בת 32, נשואה, בקרוב אמא , גרה בנהריה. רואת חשבון במקצועי, עבדתי כ-8 שנים במשרד רואי חשבון קוסט פורר גבאי את קסירר.

מה העסק שלי

ניהול מלון שטרקמן ארנה, מלון בוטיק משפחתי בנהריה. s

מה חשוב שידעו עלי

אני הבת השניה מבין ארבעת הבנות לבית משפחת שטרקמן, דומה באופי לאבי מיכאל ז"ל, שקטה ויסודית והמוח שלי עסוק במאזנים גם במהלך השינה.

 איך הגעת לזה

במסגרת הרוטציה המשפחתית וסיום הקדנציה של אחותי הבכורה, אורנה שטרקמן , כמנכ"לית, התחלפנו לפני כשישה חודשים. גם קודם שימשתי כמנהלת הכספים של המלון ומעתה אני אחראית גם על יתר התחומים.

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת

תמיד להסתכל קדימה, להמשיך לשאוף, להתקדם ולהשתפר ולא לשכוח לנשום.

מה ההצלחה העסקית שלך שהינך גאה בה

אני חווה אותה מידי יום, כשאורח עוזב את המלון מרוצה עם חיוך על השפתיים זוהי הצלחה עסקית- כי אני יודעת מאחורי הקלעים כמה מאמץ זה מצריך ממני ומצוות העובדים ליצור עבור האורחים חוויה מיוחדת.

מה החלום

לשלב קריירה ניהולית עם חיי משפחה וגידול ילדים, וכמובן להרחיב את מלון שטרקמן לרשת מלונות. tea קרדיט צילום תמונות בית המלון שטרקמן ארנה נהריה  : אורי אקרמן . צילום כוס התה : pixabay

לאתר מלון הבוטיק  שטרקמן ארנה בנהריה לכתבות נוספות באותו הנושא בנהריה  מאת הכותבת אנג’ליקה אגבייב :

אורנה שטרקמן | אישיות השבוע שלי

 בחזרה לעתיד – מלון שטרקמן ארנה נהריה

מסעדת בנחלה 

כתבה :  אנג’ליקה Angel To Business

אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי.על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.