שירי ולירן, הישארו ביחד. יש ביניכם התאמה זוגית מדהימה!

ב- 19.10.19 פורסם על פרידת בני הזוג שירי ולירן \ חתונה ממבט ראשון. יש ביניהם התאמה זוגית ממש יפה. כאב לי. אמיתי. מאד אשמח אם יחזרו להיות ביחד. כנומרולוגית קבלית ומנטורית לזוגיות, כתבתי להם מכתב אישי. אשמח אם תעזרו לי שיגיע אליהם. תודה

shiri 2

*עדכון* איזה יופי שנענו לבקשתי. שירי ולירן חזרו להיות ביחד…(כנסו לקישור).

שירי ולירן יקרים,

אני פונה אליכם ממקום שבאמת אכפת לי. ממקום שאני רואה זוגיות יפה שמתפספסת… ולא לכל אחד אני אומרת את זה. אבל אתם – באמת זיווג משמיים, ויש ביניכם התאמה זוגית מעולה. נכון, בהתחלה מעט הסתייגנו מהיחס שגילתה שירי כלפיך לירן, אבל עם הזמן, התחלנו להתאהב בשניכם יותר ויותר, ומאד רצינו שיצליח לכם. ורגע האמת הגיע. שירי אמרה לך "כן" להמשיך ביחד. כולנו שמחנו מאושר. ממש החסרנו פעימה…

 ולא סתם אני כותבת לכם. כנומרולוגית קבלית ומנטורית לזוגיות – אתם כזוג מאד עניינתם אותי. סקרנה אותי ההתנהגות של שירי כלפיך  לירן ולהפך. רציתי לדעת מה גורם לך לירן לחזר אחרי שירי ולהיות כ"כ סבלני, ומה גורם לך שירי לתפוס מרחק ולבסוף גם להתאהב בלירן.

 פני שאני צוללת לעומקה של התאמה זוגית ביניכם, אשמח לספר לך יקירה מה גיליתי במפת הלידה שלך עפ"י השם שירי. (חסר לי תאריך לידה) אז ככה…שמך מביא לך איזון בחיים כי הוא מכיל את כל ארבעת היסודות- אויר, אדמה, מים ואש.  כאדם, השם מעיד עליך כאישה חמה, מינית ואנרגטית שיודעת לאהוב. את אופטימית מטבעך, אישה חזקה וזקוקה לאדם בוגר ויציב, שיהיה איש שיחה מעניין ואדם רוחני. כמו לירן כזה. לפעמים בגלל עקשנותך הרבה, את מאותגרת בחיים, והפתרון לכך הוא לזרום ולדעת לוותר. למרות מיניותך העזה, יש בך הרבה צניעות. בתוכך מתחוללת מלחמה פנימית בין האגו לבין רצונך להיות ענווה ופשוטה. ואיזה יופי, יש לך משיכה לרוחניות, שמאד עוזרת לך להתגבר על המחסומים, לצמוח ולקבל תובנות.

 ואתה לירן לוי, מהי פרשנות שמך וכיצד היא תורמת להתאמה הזוגית ביניכם? אז ככה…פרשנות השם לירן לפי הקבלה מצביע עליך כאדם דינאמי, אדיב, נחמד ואהוב על הבריות. אתה חושני, ויש לך תעצומות נפש גדולות. לשמחת שירי, אתה נחוש ויש לך יכולת להתמודד מול הקשיים הנקרים בדרכך. לירן יקר, אתה מאד רגיש, מלא באהבה ונתינה ושואף להרמוניה ביחסים עם סביבתך. יש לך כושר שיפוט טוב וגם מזל רב, יחד עם זאת עליך להשקיע מאמצים כדי להצליח. אתה אוהב לעבוד קשה אך גם לנוח בעת הצורך. אוהב לקרוא, ללמוד ולהרחיב את אופקים. בקיצור…מושלם עבור שירי!

 לפי תאריך הלידה שלך לירן (24.4.1976 ) גיליתי שיום לידה ומספר גורל- זהים והמספר הוא 24. זה מצביע על קבלת השוני בין בני אדם. יש בך נתינה ויכולת לאזן בין הצרכים האישיים שלך לצרכי המשפחה. השיעור שלך הוא, לדעת לבטא את עצמך במשפחה ולא לרצות אף אחד. פסגה ואתגר בין הגילאים 39-48, היום, 10.2019 בגיל 43+ מצביע על יכולת ניהולית ועצמאות בעבודה. כמו כן, פסגה של חלון הזדמנויות מעולה לרומנטיקה וזוגיות. כדי להצליח – עליך ליזום, לפעול ולפתח ביטחון עצמי. וכן, אני סומכת עליך שיש לך את זה.

 הגענו לעיקר! התאמה זוגית לפי הקבלה- מה מספרת  עליכם? שילוב אותיות השם שירי קופפרברג + לירן לוי, מצביע על חיבור של צמיחה הדדית וגדילה. כל אחד מכם לומד מהאחר בדיוק את מה שחסר לו באישיותו. שירי, את מעט עקשנית, ואילו לירן נוטה לוותר למען ההרמוניה ושלום בית. אתם ניזונים זה מזו בכל המובנים: הגשמי, הנפשי, האינטלקטואלי, המיני והרוחני. קיימת ביניכם הרגשת שייכות וקשר עמוק. זהו זיווג אמיתי וישנה השלמה יפה בקשר. אם תחזרו שוב להיות ביחד, ותמשיכו לכבד אחד את השנייה- ממון, עושר רב וברכה יהיו מנת חלקכם. אז… לאורך זמן וזיקנה, שווה לכם!

 ובנימה אישית שירי ולירן יקרים, אנא, חזרו אחד לזרועות השנייה. כל העם מצפה לכם. שחררו עקשנות, פתחו את הלב והביטו אחד בשני בעיניים מיטיבות. זכרו, בזוגיות – כל אחד מבני הזוג משקף אחד לשנייה את הקשיים בחיים. את האתגרים והמחסומים המעיבים בזוגיות. אז בשבילכם, זו הזדמנות לא להתכחש ולהגיד תודה על השיקוף. כי דרך הזוגיות אתם צומחים, מקבלים תובנות, הארות ומתמודדים כמו גדולים. ואתם – גדולים מהחיים. וגם כ"כ יפים ביחד!

shiri 3

בהצלחה מכל הלב ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מקורותנפתלי פרום – זיווג מן השמים + ספר השמות המלא לפי הקבלה

פורסם ב 27.6.19 :   שירי ולירן: מהו סוד קסם הזוגיות ביניהם עפ”י הקבלה?

צילום מתוך  מסך mako