שירותי פריקת מכולות – איך עושים את זה נכון?

בחורה עם מחשב נייד

ארגונים רבים במדינת ישראל מסתמכים על ייבוא סחורה מפני שמדובר על תהליך שיגרום להם להוזיל את העלויות ולייצר רווחים גדולים יותר. כדי שבעלי העסקים יוכלו לייבא סחורות במסות גדולות שיספקו קו אספקה רציף לעסק שלהם, יצטרכו מקבלי ההחלטות לשכור את השירותים של חברה מקצועית ואחראית שמתמחה בפריקה של כל סוגי המכולות.

ישנם מספר פרמטרים שבעקבותם רצוי ומומלץ להשכיר שירותי פריקת מכולות. מלבד המאמץ הפיזי האדיר שנעשה ופרק הזמן שיש להקדיש לפריקה, ישנו הצורך בהבנה מבחינה לוגיסטית של כל המערך, החל מיציאתו בחו"ל ועד כדי כניסתו לארץ ישראל.

מדוע צריך את המכולות?

מטרתן של המכולות הינו להוביל ולשאת אספקה קבועה של מוצרים בכמויות אדירות מארץ אחת לארץ אחרת.

למכולות ישנן שני גדלים עיקריים עמם מרבית הספקים והיבואנים עובדים. מרבית השימוש נעשה במכולות שגודלן 6 מטרים מפני שינו נפח מספיק בשביל מרבית הסחורה, גם כאשר מדובר על עסקים גדולים. רק כאשר מדובר על עסק בסדר גודל של תאגיד, יש צורך להשכיר או לרכוש מכולה שגודלה נעמד על 20 מטרים. אין צורך להשכיר או לרכוש את המכולה בגדולה אלא אם כן מדובר על עסק בממדים גדולים מאוד.

מעבר לכך, ישנם המון סוגים של מכולות וטיבם וכדאי להכיר את כולם בכדי לדעת איזו מכולה כדאי לשכור בהתאם לצורכי בעל העסק ובהתאם ליכולת ההשקעה הכספית. ללא קשר, רצוי ומומלץ לבדוק מראש אתם פנים המכולה בכדי לדעת האם ישנו בלאי כגון סדקים או שברים שעלולים לפגום בצורה כלשהי את הסחורה שאתם מייבאים.

מכולות בדרגת אמינות גבוהה הינם כאלה במצב מושלם, כאשר אין בהם שום פגמים שעלולים לזעזע את האספקה. מכולה ברמת אמינות אמצעית הינה מכולה אשר ישנם מספר סדקים קטנים אך אין הדבר משפיע על העמידות שלה. לבסוף, הסוג הגרוע ביותר הינו מכולה אשר בעלת פגמים רציניים ואתם לא בטוחים שהיא מסוגלת להחזיק מעמד במשך מסע שם ממדינה אחת לשנייה. במקרה זה, לא מומלץ להשכיר אותה אלא אם כן אתם נמצאים במצב כלכלי שאינו מאפשר לכם לבחור את שאר האופציות.

מה כוללים שירותי פריקת מכולות?

כאשר המכולה מגיעה לארץ, צוות מיומן ואחראי של חברת "מכולה" יעמוד לרשותכם ויפעל על פי דרישות הלקוח בזמן הפריקה. יש לבצע מיון מקדים בכדי לסדר באופן רציונאלי את הסחורה במחסנים. במידה וישנה סחורה כבדת משקל, חברתנו תספק מפעילי ציוד כבד כגון מלגזות בכדי להעביר את משטחי המוצרים מהמכולה היישר למחסן הרלוונטי.

אנו מודעים לכך שבעלי העסקים מעוניינים בפעולות שירותי פריקת מכולות זריזות שיגרמו לאספקתם להיות זמינה מהר ככל האפשר. אנו מבצעים את כל הפעולות הנדרשות בכדי לעמוד ביעדים שהוצבו לנו תוך כדי שמירה על בטיחות העובדים וכמובן שמירה על הסחורה.