שירותי פורץ מנעולים

בחורה עם מחשב נייד

מנעולן או פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע המספק שירות בנושא פריצת מנעולים החלפת מנעולים תיקון דלתות. עיסוקו העיקרי הוא פריצת מנעולים שלעומת פורץ פלילי, שמטרתו לשדוד בתים, מנעולן הוא בעל תפקיד רשמי למניעת פריצות פליליות וטיפול לאחר פריצה פלילית. למנעולן יש אישור ממשטרת ישראל וכרטיס מנעולן מורשה.

מבחינה חוקית זה לא אפשרי לפרוץ מנעול או להחליף ללא תעודה. אם שוטר תופס פורץ מנעולים לא מורשה, גם אם זה הבית שלו, הוא עלול לתת לו דו"ח- קנס. מנעולן הוא לא בעל מקצוע כמו שיפוצניק לדוגמא. עבודה זו דורשת מיומנות מוטוריקה עדינה, טעות קטנה ואתם עלולים לשלם ביוקר על נזק למנעול שלכם. לכן, הפעולה הבטוחה והכי יעילה לעשות היא להזמין מנעולן מורשה לביצוע משימת הפריצה או החלפת מנעולים.

מנעולן הוא איש מקצוע שמוכיח את חשיבותו במצבים רבים – יום יומיים ודחופים כאחד

במצבים אלו תזדקקו לפורץ מנעולים כאשר נתקענו מחוץ לבית או למשרד, כאשר נתקענו מחוץ לרכב, כאשר מפתח נשבר בחור המנעול, ובכל מצב אחר שאינו מאפשר פתיחת דלת, או תפעול שלה כמו שצריך.

ישנם מצבים רבים בהם יש צורך לעבודה איכותית של מנעולן – מצבים שיכולים להיות יום יומיים וסטנדרטיים וכן מצבים מסובכים ודחופים מאוד. הסיטואציות היום יומיות בהן אנחנו זקוקים למנעולן הן לדוגמה סיטואציות בהן אתם צריכים להחליף צילינדר בבית שלכם, או קיצור דלתות – אלה הן מלאכות מקצועיות שצריכות להתבצע בצורה האיכותית ביותר, אך הן בדרך כלל לא דחופות מאוד. עם זאת, ישנם מצבים בהם תזדקקו למנעולן בעקבות נעילה מחוץ לבית או לרכב ללא מפתח, או שהמפתח נשבר בדלת ותזדקקו לשירותי פריצה מקצועיים או שהילד ננעל ברכב. במצבים כאלה כמו גם במצבים היום יום, יש להזמין מנעולן מקצועי.