שירותי ענן לעסקים – פתרון מחשוב מתקדם שחובה לכל עסק!

בחורה עם מחשב נייד

שינויים טכנולוגים מתקדמים גורמים לעסקים רבים למצוא פתרונות מחשוב מתאימים לעסק על מנת להגן על החומרים האישיים של הארגון.

באמצעות שירותי ענן לעסקים ניתן לגבות את החומרים הרגישים השונים של העסק בשרתי הענן לעסקים במטרה להגן ולאבטח את המידע על מנת שבעת הצורך יהיה ניתן לשחזר את המידע, לנהל את מערכת האחסון וכן לגשת אל המידע מכל מחשב או סמארטפון בכל זמן שאנו צריכים אותו.

מהם שירותי ענן לעסקים ומהם כוללים?

שירותי ענן לעסקים הם חלק בלתי נפרד משרותי המחשוב לעסק. באמצעות שירותי ענן לעסקים ניתן לאבטח את מערכות המחשוב של העסק ותחזק אותם בהתאם לצרכי הארגון. כמו כן, שירותי ענן לעסקים מאפשרת לאחסן מידע רגיש של העסק אשר נמצא על שרתי המחשב הפיזיים במשרד בענן הוירטואלי שעומד עבור המשתמש במשך 24 שעות ביממה בכל מקום בו הוא נמצא. באמצעות שירותי ענן לעסקים ניתן לאבטח את מידע, לבצע שחזורים וגיבויים לחומרים של העסק, לנהל את מערכות ומשאבי המחשוב, למנוע כניסה של האקרים או תוכנות זדוניות ועוד. שירותי ענן לעסקים הם שירותים חשובים מאוד של כל עסק חייב להשתמש בהם על מנת לשמור על המסמכים האישיים של הארגון שלא ידלפו לאנשים לא מורשים או למתחרים.

מה היתרונות של ענן לעסקים?

באמצעות ענן לעסקים ניתן לאבטח ולהגן על העסק בצורה היעילה והבטוחה ביותר. עם ענן לעסקים שבו מגובה ומאוחסן חומר העסק ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים: התחברות בכל זמן ומקום בו אנו נמצאים, הגנות מידע מתקדמות בהתאם לצרכי העסק, מערך גיבוי לדיסקים מהירים, קווי תקשורת מהירים, פתרונות גישה למרחוק למשתמשי  PN ו ,SSLVPN מערכת אבטחת מידע מתקדמת ועוד. אבטחת החומר הרגיש והחסוי באמצעות ענן לעסקים מאפשר לכל עסק להיות רגוע בקשר למידע ולדעת שהוא נמצא ברשת הוירטואלי מאובטח ומוגן בצורה הטובה ביותר. והכי חשוב שיש לו תמיכה מלאה בתקלות שונות סביב השעות במשך 24/7. ענן העסקים הוא חיסכון אדיר לעסקים ודרך נוחה למעקב ושליטה אחר החומרים שלהם ברשת הוירטואלית.

liatmizrachy
בת 41 נשואה אמא ל 2 בנות מתגוררת ברמת גן בלוגרית ותיקה לעינייני הייטק, עסקים, סטארט אפ