שירה רובינס מביאה תשוקה לעולם ה- Fitness

שיטה של LifeDance היא שיטה מהפכנית לחיטוב ועיצוב הגוף על טהרת המחול משלבת מגוון רחב של סגנונות ריקוד בתוך פעילות גופנית אינטנסיבית (Fitness) השיטה המובילה לירידה במשקל ולחיטוב הגוף .

בחורה עם מחשב נייד

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

שירה רובינס מביאה תשוקה לעולם ה- Fitness

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר 

אודה על האמת שריקודים לא היו מעולם הצד החזק שלי למרות שלא פעם השתתפתי בריקודי עם או חוללתי באירועים שניקרו על דרכי אבל בוודאי שאינני רקדנית.

אבל הרעיון החדש שעליו נחשפתי הינו דבר שונה ועוצמתי במיוחד : ה-"לייפ דאנס" שהוא חיבור בין ריקוד וכושר ( fitness ), כאמצעי ושיטה לחיטוב הגוף וירידה במשקל כאשר ההנאה והביטוי האישי של כל אחד תוך כדי הריקוד הינם הערך המוסף של התהליך כולו.

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

אין מדובר ברקוד אחד או סט תנועות קבוע אלא במיגוון רחב וסוחפני של סיגנונות ריקוד מכל רחבי התבל.

הריקוד כשלעצמו משחרר אנרגיות פנימיות, משחרר את הגוף והנפש וגורם לסיפוק והנאה ברמות אדירות.

כולנו, ובעיקר אלו שבעיית גופם הינה משקל עודף, חוסר פרופורציות והרגשה כללית בשפל עקב המיגבלות הגופניות הבלתי מחמיאות, מודעים לקושי של קורסי ההרזיה למיניהם, התכשירים, המאמץ הסזיפי, כל אלו הינם, בדרך כלל, נסיונות מעיקים שקשה להתמיד בהם והם, לא פעם, מעמסה בלתי נעימה.

כאן, אנו מגלים עולם אחר שעליו ניתן להתחבר מתוך הנאה גופנית ונפשית ועל כן ניתן להתמיד בו ולהגיע לתוצאות מרשימות באמת.

השיטה של  LifeDance  היא שיטה מהפכנית לחיטוב ועיצוב הגוף על טהרת המחול, אשר הפכה לסיפור הצלחה הסוחף אחריו אלפי נשים. השיטה הייחודית והבלעדית משלבת מגוון רחב של סגנונות ריקוד בתוך פעילות גופנית אינטנסיבית (Fitness).

pizap.com14871620286161

השיטה מבוססת על הרמוניה וחיבור בין הגוף, הרגש והמודעות, המובילים יחדיו לפרץ של יצירתיות, עוצמה, צמיחה נפשית ושמחה, בתוך ריקוד סוחף ואנרגטי שכולו הנאה, שחרור והפגת מתחים.

השיטה המובילה לירידה במשקל ולחיטוב הגוף, נוסדה ופותחה לפני שמונה שנים על ידי שירה רובינס, ומופצת מאז ועד היום בעזרת 37 זכייניות אשר עברו קורס הדרכה בניהולה ובהנחייתה, ולאחריו מעבירות הלאה את רזי השיטה ב-68 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.

את השיטה הביאה לעולם שירה רובינס אשר חוותה את המשבר הגופני והנפשי על עצמה ומתוך האפר יצאה הבשורה החובקת עתה 68 סניפים ברחבי הארץ.

pizap.com14871619450071

שיעור ב- LifeDance הוא חוויה אינטנסיבית הפועלת על כל החושים, שרק מי שחוותה מסוגלת להבין (אגב, אין כניסה לגברים כי מה לעשות, הם בנויים אחרת, פיסית ומחשבתית…).  ריקוד שכולו הנאה, פורקן ושמחה, בקצב סוחף ואנרגטי, ובמאמץ פיסי אינטנסיבי המוביל את המשתתפות לקצה גבול היכולת ולתחושות על גבול האקסטזה.  מעבר לממד הפיסי, מועלים בשיעורים נושאים הקשורים להתמודדות עם קשיים בחיי היומיום, המעלים ספקטרום רחב של רגשות עוצמתיים, וממחישים את השימוש בקשיים ובאתגרים כמנוף להעצמה וצמיחה אישית.

כל שיעור מסתיים בריקוד חופשי, אם תרצו מסיבת טבע ו'קרחנה' אמיתית, בה הנשים משתוללות ופורקות כל עול. הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין, הנשים מתמלאות בחיות ובאנרגיות של חיוניות, שמחה וכוח, הנשארות ומלוות אותן ימים רבים לאחר שהשיעור מסתיים. אז אם שמעתן אי פעם על שיטת פיטנס יותר עוצמתית וכיפית אתן מוזמנות לקום, ואם כבר קמתן אז יאללה תתחילו לרקוד…

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

מדריכת הפעילות הריקודית, לימור בלום, סיפרה לנו על עצמה וכיצד התחברה, נפשית וגופנית, לטרנד המיוחד והמעצים הזה :

 "הגעתי ללייף-דאנס מסיפור חיים קשה. ניסיתי ונשביתי. לפני כל שיעור התכוננתי אליו כמו לפני פגישה. התנועה והרגש התחברו אצלי, וכך השלתי קליפות. 10 סגנונות ריקוד חיברו אותי לרגשות: החל מדיוק ועוצמה (ריקוד של תרגילי כוח עם גומיות), עבור לנשיות ולתשוקה, וכלה ברגשות שמצטרפים לתנועה. והתוצאה? הזדקפתי, הבטתי על עצמי במראה והפסקתי להיות שקופה. חיי השתנו. נולדתי מחדש!!!"

אין מה להסס, זוהי הבשורה וזהו העולם החדש של החיטוב והשמירה של גופנו, והתוצאות מרשימות !

השיעורים של שרה רובינס :

054-7499668

שירה רובינס- יוצרת השיטה

20:30

ג'

מרכז אביב, רחוב הפרחים 1

רעננה

054-7499668

שירה רובינס- יוצרת השיטה

8:30

ו'

אושה 18 קריית גנים

ראשון לציון

פריטים החל מגופיות ב 55 ש"ח – 160 ש"ח שמלות

טלפון: 054-7499668

דואר אלקטרוני lifedanceisrael@gmail.com

קישור לקטלוג: לחצו כאן .

פרטי באתר –  לחצו כאן .

פרטי בפייסבוק לחצו כאן .

טופס צרי קשר וקבלת מענה מהמשרדים על מערכת חוגים ארצית ומענה טלפוני ממדריכה באזורך: לחצו כאן .

ב ה צ ל ח ה !

 

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER

קרדיט צילום:  אורלי לנדאו

ברשות (יח"צ הילה כלפון – לוטן תדמיות)