שירה רובינס מביאה תשוקה לעולם ה- Fitness ​באמצעות LifeDance

יוצאים למסע של ריקוד סוחף ואנרגטי , מסעיר חושים שכולו הנאה, שחרור, שמחה ונשיות, מתוך חיבור עמוק לגוף, לרגש ולמודעות. ריקוד הכולל מגוון רחב של סגנונות ריקוד מכל רחבי העולם, המחטב את הגוף ומוביל לירידה במשקל

הוזמנתי  לאחרונה לערב שכולו ריקוד ומחול, ופגשתי את שירה רובינס המדהימה.
ואם אתם שואלים ותמהים מה לי ולריקוד ומחול, תכף תקראו את כל הפרטים.
וכן… גם אני נסחפתי עם שירה רובינס יחד עם קבוצת נשים מדהימות בריקוד סוחף, מסעיר חושים, משחרר, בלי לעשות חשבון מי מנענעת יותר יפה או יותר טוב.
ברוכות הבאות למסע של ריקוד סוחף ואנרגטי שכולו הנאה, שחרור, שמחה ונשיות, מתוך חיבור עמוק לגוף, לרגש ולמודעות.

_MG_3248
שירה רובינס מביאה תשוקה לעולם ה- Fitness ​באמצעות LifeDance. צילום אורלי לנדאו

 
מסתבר שאלפי נשים ניסו כבר והתמכרו ל-LifeDance, המחבר בין ריקוד ל- Fitness, וכולל מגוון רחב של סגנונות ריקוד מכל רחבי העולם, ללא צורך בניסיון או בידע מוקדם, המחטבים את הגוף ומובילים לירידה במשקל.
בואו נשים את הדברים על השולחן, עבור רובנו עיצוב וחיטוב הגוף הם סבל בל יתואר. תהליך אינסופי של עליות ומורדות, רכבת הרים מטלטלת של הצלחות וכישלונות, רגשות אשם, לחץ נפשי ומאבקים פנימיים מתישים הדורשים משמעת עצמית ודחיית סיפוקים, עד שכולנו פשוט קורסים ומוותרים, וחוזרים להרגלינו הישנים והרעים. ומה אם נגיד לכם שאפשר אחרת?שעיצוב וחיטוב הגוף לא חייבים להיות סבל. שאפשר לקחת את אחד הדברים שאתן הכי אוהבות לעשות בעולם (לרקוד !!!!), ולהפוך אותו לאמצעי המושלם לחיטוב ועיצוב הגוף.
LifeDance היא שיטה מהפכנית לחיטוב ועיצוב הגוף על טהרת המחול, אשר הפכה לסיפור הצלחה הסוחף אחריו אלפי נשים. השיטה הייחודית והבלעדית ™ משלבת מגוון רחב של סגנונות ריקוד בתוך פעילות גופנית אינטנסיבית (Fitness).
השיטה מבוססת על הרמוניה וחיבור בין הגוף, הרגש והמודעות, המובילים יחדיו לפרץ שליצירתיות, עוצמה, צמיחה נפשית ושמחה, בתוך ריקוד סוחף ואנרגטי שכולו הנאה, שחרור והפגת מתחים.
אווירה
שירה רובינס מביאה תשוקה לעולם ה- Fitness ​באמצעות LifeDance. צילום אורלי לנדאו

 
השיטה המובילה לירידה במשקל ולחיטוב הגוף, נוסדה ופותחה לפני שמונה שנים על ידי שירה רובינס, ומופצת מאז ועד היום בעזרת 37 זכייניות אשר עברו קורס הדרכה בניהולה ובהנחייתה, ולאחריו מעבירות הלאה את רזי השיטה ב-68 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.
"שיטת LifeDance משנה את התפיסה שפיטנס – עולם החיטוב והעיצוב, שם דגש על הקלוריות וההיקפים. בשיטה זו, העיצוב מתייחס לאורגניזם כדבר שלם – לגוף, לרגשות ולמחשבות שלנו כנשים, עם דגש חזק על בריאות הגוף והתייחסות למבנה האנטומי והפיסיולוגי של האישה", אומרת שירה רובינס.
"בחלקו הראשון של השיעור   אנו רוקדות סגנונות מכל העולם, כאשר כל סגנון מוציא מאתנו רגש אחר וכך גם טכניקה פיסית שונה. אנו כנשים בנויות ממנעד גדול של רגשות, ודרך עבודה רגשית ותחושת שלמות אנו יוצרים בריאות ושמחה פנימית.
הפלמנקו מחבר למקום המאופק ומלא הכבוד, הסלסה לשמחה וסקסיות, הריקוד האפריקאי לכאן ועכשיו, לאימהות ולדברים הקטנים של חיי היום יום, הג'אז לנוכחות בימתית והיכולת להשאיר רושם חזק וכו'.
חשוב שכל רגש ותחושה יגיעו בזמן הנכון והמדויק להם בהתאם לסיטואציה, וכך נדע לעבור בגמישות ממצב למצב, כי הדיוק הרגשי מתעל את האנרגיה ויוצר שמחה.
בחלקו השני של השיעור   אנו עובדות עם גומיות, מעלות שאלות לאוויר, ופותחות את מנעד האפשרויות והכלים, כדי להצליח לבחור בכל פעם בדבר המדויק ולא לברוח לדפוסי חשיבה קבועים, מתוך רצון להבין האם אותם דפוסי חשיבה ידועים ומוכרים אכן משרתים אותנו.
בחלק השלישי  – הריקוד החופשי, נוצר המקום לפגוש את עצמי, לפגוש את השמחה ולהעצים אותה, להשתולל ולפרוק, ולצאת עם תחושה של חופש פנימי ומקום לאפשרויות חדשות".
שירה רובניס
שירה רובינס. צילום אורלי לנדאו

 
האקדמיה של LifeDance  מיועדת לנשים המעוניינות להגשים חלום, ולפתוח עסק עצמאי כמדריכות LifeDance.
הקורס אינו דורש שום ידע מוקדם בריקוד, כושר גופני, משקל או גיל מסוים, כקורס המיועד לכל אישה באשר היא. תכני הקורס משלבים בין עולמות הגוף, הרגש והמודעות, ומספקים מגוון רחב של כלים, תובנות וכישורים, כקורס שהוא הרבה מעבר ללימוד ריקוד, ומהווה 'קורס לחיים'.
במהלך הקורס שאומץ על ידי מכללת וינגייט נלמדים במשך שנה עשרה סגנונות מחול מובילים: מודרני, אפריקאי, בוליווד, ג'ז, פלמנקו, היפ הופ, סלסה, עבודת רצפה, מחול מזרחי וג'ייב, כולל הבנת המושגים המקצועיים הרלוונטיים לכל סגנון (פוינט, פלקס, פלייה וכו'), במקביל לחיזוק יכולת האימפרוביזציה, כשיטה המשלבת בין טכניקה מקצועית ומובנית, לכישורי אלתור ויצירתיות.
ריקוד החיים
ריקוד החיים עם שירה רובינס. צילום: יח"צ

שיעור ב- LifeDance הוא חוויה אינטנסיבית הפועלת על כל החושים, שרק מי שחוותה מסוגלת להבין (אגב, אין כניסה לגברים כי מה לעשות,הם בנויים אחרת, פיסית ומחשבתית…). ריקוד שכולו הנאה, פורקן ושמחה, בקצב סוחף ואנרגטי, ובמאמץ פיסי אינטנסיבי המוביל את המשתתפות לקצה גבול היכולת ולתחושות על גבול האקסטזה.
מעבר לממד הפיסי, מועלים בשיעורים נושאים הקשורים להתמודדות עם קשיים בחיי היומיום, המעלים ספקטרום רחב של רגשות עוצמתיים, וממחישים את השימוש בקשיים ובאתגרים כמנוף להעצמה וצמיחה אישית. כל שיעור מסתיים בריקוד חופשי, אם תרצו מסיבת טבע ו'קרחנה' אמיתית, בה הנשים משתוללות ופורקות כל עול.
הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין, הנשים מתמלאות בחיות ובאנרגיות של חיוניות, שמחה וכוח, הנשארות ומלוות אותן ימים רבים לאחר שהשיעור מסתיים.
אז אם שמעתן אי פעם על שיטת פיטנס יותר עוצמתית וכיפית אתן מוזמנות לקום, ואם כבר קמתן אז יאללה תתחילו לרקוד…

RJR_9721
שירה רובינס (באדום) סוחפת ומרגשת באמצעות LifeDance.
צילום אורלי לנדאו

 
ואם אתן שואלות… אז גם אני קמתי.. בהתחלה הייתי מאוד מאופקת, קצת התביישתי, קצת התלבטתי, אבל בסופו של דבר נסחפתי גם אל עולם הריקוד שכולו הנאה, שחרור, שמחה ונשיות, ששירה הכתיבה בו את הקצב הסוחף, והמרגש…
כתובת האתר http://www.lifedance.co.il/
לדף הפייסבוק   https://www.facebook.com/LifeDance.Shira/?fref=ts
לטופס צרי קשר וקבלת מענה מהמשרדים על מערכת חוגים ארצית ומענה טלפוני ממדריכה באזורך:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5SsXi-O0yqj77ylyFLXRRyRXXPqSDZQj-WUttfrU0kQGhTQ/viewform

לשיעורים של שירה רובינס:

054-7499668

שירה רובינס- יוצרת השיטה

20:30

ג'

מרכז אביב, רחוב הפרחים 1

רעננה

054-7499668

שירה רובינס- יוצרת השיטה

8:30

ו'

אושה 18 קריית גנים

ראשון לציון

 
להסבר קצר על שיטת LifeDance מפי שירה רובינס:
https://www.youtube.com/watch?v=mlFJay7vcAk&t=3s

קולקציה
קולקציית בגדי הריקוד של LifeDance. צילום אורלי לנדאו

 
קישור לקטלוג https://docs.google.com/presentation/d/1CSpEDFP22vXDBwrDQTF5xqMftrt0bOVFtLufg05T5Mc/present?slide=id.g19ed466a2b_3_6
פריטים החל מגופיות ב 55 ש"ח – 160 ש"ח שמלות
טלפון: 054-7499668
דואר אלקטרוני lifedanceisrael@gmail.com
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ