שירה בציבור לצעירים

בחורה עם מחשב נייד

יש לכם אירוע בקרוב ?  בו ישתתפו כל בני המשפחה וגם חברים ?

מתלבטים מה לעשות ? אני רוצה לדבר על העובדה ועל כך שאני עדיין נתקלת בכאלה ה"מפחדים" להזמין תכנית אחרת לאירוע שלהם, מלבד תקליטן.

ושוב אני רוצה להסביר שיש משהו אותו אני עושה מזה שנים רבות, הנקרא שירה בציבור, והמשהו הזה כל-כך יתאים לכם, וכל כך ירים את הערב, כמו שלא תיארתם לעצמכם.

שירה בציבור לאירועים – מיתוסים

נכון שלא נראה לכם ששירה בציבור "תעשה את העבודה" ותתאים לאורחים הצעירים שהזמנתם   ויהיו נוכחים באירוע ?

נכון שיש לכם הרושם שהם ישתעממו, לא יתחברו ולא ימצאו את עצמם ?

נכון שאתם חושבים ואפילו די בטוחים ששירה בציבור מורכבת אך ורק משירי ארץ ישראל ?

נכון שאתם חושבים שרק ההורים, הדודים, הסבים והסבתות ייהנו ?

אז טעות בידכם ! והתשובה היא שמה שחשבתם על שירה בציבור נכון רק בחלקו ובעצם השתנה.

אמנם אנו עדיין מדברים על שירה משותפת, ואמנם יש גם שירי ארץ ישראל, אך בוודאי שלא רק!

ערבי השירה שלי ומופעים אותם אני עורכת בכל מקום בארץ, מורכבים גם משירים עכשוויים של זמרים פופולריים אותם כולכם מכירים, וכמובן הצעירים.

לכן, ולכן גדול, כל מי שנוכח בערב כזה – ייהנה.

בתכניתי קיימים עשרות אלפי שירים עבריים מכל הזמנים, וביכולתי, (וזה גם מה שהנני עושה), להתאימם לגילאי האורחים בכל זמן נתון באירוע, והאמת זהו גם היתרון שלי.

אז נכון, שירה בציבור כשמה היא, נשארה ביתרונותיה וביופיה של השירה בצוותא, אך כמו שאמרתי הפכה בשנים האחרונות גם למשהו אחר, ואפשר לומר שממש גלשה לתכנית רחבה יותר לאירועים.

כל אחד, ולא רק אנשי הדור הקודם המכובד, ימצא את עצמו ואת אהבתו בערב שכזה.

אז נגמרה ה"קורונה" ?!, ככה זה מרגיש לי, או חס וחלילה ונקווה שלא יתפרץ "גל שני"..

ואתם, את כל השמחות והאירועים אשר תכננתם לערוך בחדשים האחרונים נאלצתם לבטל או לדחות (בגלל הקורונה), אך חלקכם עדיין אינו מוכן לוותר וחלקכם עדיין רוצים לחגוג – זה הזמן לחזור לשמחה, זה הזמן לחזור להיפגש ולערוך יום הולדת לאבא, לאמא, לאישה, לבעל, מפגש חברים, או כל אירוע אחר אותו דחיתם, זה הזמן להתחיל "לצאת", סוף סוף קיבלנו "אישור" מהממשלה להיפגש ואת החופש והאפשרות לערוך אירועים, אמנם עדיין לא של מאות אנשים, אך אירועים קטנים עד 50, או עוד מעט – 100 איש – יהיה הדבר אפשרי.

אני מבחינתי, מבטיחה לעשות בצורה הטובה ביותר, את מה שאני יודעת ואוהבת, יחד עם הנגן המקצועי שלי לשיר איתכם, לרקוד איתכם, להגיע עם כל מה שצריך, ולהעניק לכם ולאורחיכם ערב שלא ישכח.

כאמור – שירה בציבור לאירועים – היא הפתרון האולטימטיבי לכל אירוע, וכמובן גם לצעירים.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6gkjrOtRxlc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>