שירה בציבור באירוע – זו ידיעה..

שירה בציבור רויטל טל

אחד הטרנדים האחרונים שאפשר להגיד שממש כובשים את ארצנו הקטנה זו שלמודת טרנדים כאלה ואחרים, היא השירה בציבור, בטח שמעתם שפעם היא כיכבה בכל חדר אוכל בכל קיבוץ בארץ, ובטח שמעתם על אפי נצר, שרל'ה שרון ועוד כאלה מובילי ערבי שירה. ובטח לא העליתם על דעתכם והרגשתם שגם אתם תשתתפו בערב כזה,  ונכון  שהאינסטינקט הראשוני שלכם הוא לא להתחבר כלל לז'אנר הזה, שנחשב בעיניכם כעתיק יומין..

אז אני יכולה להגיד לכם בפה מלא שאתם טועים במחשבה ובסטיגמה שאתם נותנים לה, ותופתעו לגלות במהרה כמה כן תהנו בערב שכזה.

אז מה זה בכלל שירה בציבור, מתי משתמשים בה? איך משתמשים בה?

התשובה האמיתית היא שכיום משתמשים בה בכל מקום, ובכל סוג אירוע.

רוב בעלי האירועים אשר מגיעים אליי, גם אם דרך האינטרנט, גם אם ראו אותי  מופיעה באירוע כלשהו, או שמעו מחברים "מפה לאוזן", לכולם כולל כולם ישנה איזושהי דאגה כשהם מפיקים את האירוע שלהם, והם משקיעים לא מעט זמן ואנרגיה בעניין.

במאמר זה אני רוצה לנסות להרגיע אתכם, ולעשות לכם סדר, כמו כן גם להראות לך למה  העניין בעצם די פשוט ואינו מסובך כפי שאתם רואים בראשכם.

כד להצליח באירוע וכדי שכולם יהיו מרוצים, אתם צריכים לקבל כמה החלטות, אך ההחלטה העיקרית והחשובה אמורה להיות איזה תוכן תיצקו לתוך האירוע. ואני בתור זמרת מנחה ערבי שירה בציבור וריקודים, יכולה לומר לכם בביטחון מלא שאם תחליטו לקחת זמרת שירה בציבור, אתם פותרים לכם את הבעיה העיקרית שהיא הפעילות, ההשתתפות והשמחה שכמובן היא החשובה ביותר והיא המפתח להצלחה.

אירוע שירה בציבור מוצלח זה לא מזל, זו ידיעה, ואף ידיעה ברורה שלי, מניסיוני ומנסיון אנשים רבים אשר חוו ערב כזה, היא "מספקת את הסחורה"

ורוצה ויכולה להפוך את האירוע שלך לאירוע אמיתי מכל הבחינות ?! כזה שישאיר חותם בלב, כזה שירגש, כזה שייזכר, הגיע הזמן להבין שערב שירה בציבור הוא הדבר הכי נכון בשבילך, גלשו באינטרנט, באתר הסרטונים "יוטיוב",

שירה בציבור רויטל טל
שירה בציבור רויטל טל

חפשו מפעילי שירה בציבור מקצועיים, וראו כמה שמחה מייצרת תכנית זו, וכמה היא מתאימה לכל מי שנוכח באירוע, גם אם הוא צעיר, ובטח אם מבוגר.

בנו את האירוע שלכם בצורה נכונה, הזמינו זמרת שירה בציבור מקצועית, שברזומה שלה אירועים מוצלחים, וקבלו ממנה את כל הביטחון, את כל התשובות ואת כל הידע שלה, כך תוכלו להיות רגועים שהכל יזרום כמו שצריך. .

באירוע שלכם כל דקה חשובה, וכל שלב חשוב, ואכן רוב האירועים מתחלקים לשלבים, שלה קבלת הפנים, שלב אוכל, שלב ברכות,  זמרת שירה בציבור טובה תדע לפנות את המקום לכל שלב כזה, אם בשירה שקטה בזמן האוכל,

אם בהפסקת השירה בזמן הברכות ואם בשירים מתאימים לפני ואחרי כל שלב כזה.

לכן חשוב כל כך שתהיה זו זמרת מקצועית, ולכן חשוב כל כך שהיא תדע ואתם תספקו לה כמה שיותר פרטים, טרם האירוע, על גילאי האורחים, אם יש לכם משהו משלכם בתכנית, כמו שלמשל טקס, הקרנת מצגת, הקרנת קליפ שלכם,

או כל דבר אחר, אשר בעצם מפסיק את התנהלותה של תכנית שירה בציבור.