שירה אברמי- מילוי מצברים אנרגתיים לנשים מעל 50

בחורה עם מחשב נייד

4

כשפגשתי את שירה לראשונה לפני כ- 10 שנים, הרגשתי את העוצמה הפנימית שלה ששידרה אליי ללא מילים, גלים  חיוביים מה שנקרא good vibes, לאחרונה נפגשנו שוב באקראי כשיצאתי לצעידת הבוקר ביער הקרוב לביתי, באחד מעיקולי הדרך פתאום היא מופיעה מולי, בהחלטה של שניה אנחנו משנות את כיוון ההליכה ומתחברות למסלול הליכה משותף, משלימות פיסות מידע מעברינו המשותף.

שירה בת 56 גרושה מזה כחמש שנים, אמא ל- 3 ילדים בוגרים ומתגוררת במודיעין,  במקצועה היא עובדת סוציאלית כבר 30 שנה, מנחה סדנאות להעצמה נשית, מטפלת רגשית ואנרגטית .

כל מי שמכירה את שירה יודעת שהיא תמיד מחפשת משהו ללמוד, להתעשר ולהחכים, לטענתה כבר מהיותה ילדה קטנה, היא חקרה את הסובבים אותה אודות משמעות החיים, אבל לא ממש קיבלה תשובה, ולכן המשיכה לחקור ולחפש תשובות,  למיטב זכרונה בגיל 30 התחילה את מסע החיפוש המשמעותי שלה, היא נחשפה להבנה עמוקה  דרך עולם המדיטציה באשראם קטן באוסטרליה אליו נקלעה במקרה, אבל להפתעתה הרגישה שם הכי בבית בעולם. המסע לחקר משמעות הקיום הניע אותה להמשיך ללמוד הילינג, שחזור גלגולים ועוד קורסים רבים של ריפוי הנשמה, שירה הפכה להילרית המטפלת באנשים במימד הנשמתי שלהם, עוזרת להם לרפא ולשחרר את הכאבים העתיקים והחסימות שמלוות אותם בחיים  לעיתים, לא נעים להודות הרבה יותר ביעילות מטיפול פסיכולוגי.

הרצון העז שלה לטפל באנשים גם דרך העבודה הסוציאלית בכלים הטיפוליים שאספה עם השנים, וגם בקליניקה באמצעות הכלים הרוחניים שרכשה איפשרו לה לשלב בין העולמות ולהפוך למטפלת בגישה ייחודית.

שירה סקרנה אותי, בעיקר הוויבס הטובים שלה, לחשו לי ששיש לה ידע רב עבורינו הנשים וכדאי שנקשיב לחוכמה שלה, לכן רגע לפני חג הפסח בין ההכנות והנקיונות לקחנו לנו פסק זמן של כמה שעות להוציא לאור את סיפור שלה.

"בעקבות משבר אישי נשי שחויתי לפני כמה שנים, נחשפתי למאסטרית רוחנית שחיברה אותי אל המהות הנשית שלי, שהייתה מנותקת ממני ואני ממנה במשך שנים רבות, מה שגרם לי בעיות וקשיים בחיים, בעיקר הרגשתי תקיעות ועצב גדול, שלא יכולתי לשחרר בשום דרך. אותה מאסטרית גילתה לי את הסודות אודותינו הנשים, גלתה לי אודות הקשר העמוק שלנו לרחם, אודות הקשר המרפא בין הרחם לאמא אדמה, אודות הקשר בין התיפוף לריקודי הבטן, אודות הקשר בין הרחם לטבע ואודות הקשר בין הרחם האישי של כל אחת מאיתנו אל המהות הנשית העמוקה והקדומה המצויה בתוכינו. התחלתי לגלות ולהבין כי המהות הנשית היא הוויה אנרגתית, בעלת שורשים קדומים, אשר דוכאו לאורך אלפי השנים האחרונות בידי שלטון גברי כוחני השגי ותחרותי, בזמן שהאיכות הנשית הרכה, המכילה החומלת מרפאה וסולחת, דוכאה בהדרגה.  האיכות הנשית שהיא אמא אדמה נשדדה באכזריות ע"י האיכות הגברית ובעקבות זאת נוצר חוסר איזון בטבע שהתחיל להראות את סימניו במערכות היחסים של האדם עם עצמו עם סביבתו ועם עולמו, חוסר האיזון הנורא, החליש לגמריי את האנרגיה הרכה, כשבפועל נשארה לשלוט האנרגיה הקשה, אותה חוות נשים רבות בכל רחבי העולם. "

שירה פוגשת הרבה מאד נשים בקליניקה שלה ובסדנאות אותן היא מנחה, וכיום היא מודה שהיא לוקחת על עצמה משימה גדולה "לפעול למען ריפוי נשים, להחזירן אל עצמן, אל שמחתן ואל הוויתן"  היא עושה זאת בשיטות ייחודיות אותן היא פיתחה בעצמה מתוך חוויותיה והתנסויותיה הנשיות, היא מעידה על עשרות סיפורים של חברותיה הנשים המעידות על תקיעות בחיים, במערכות יחסים, בקשיים בכניסה להריון ובמחלות באיברים הנשיים, עדויות להתעללויות שחוו כנשים, בין אם זה במודע, או שזה צרוב בתת מודע,  היא מדווחת שנשים רבות בעיקר בגיל המעבר חוות אי נוחות באברי המין בשל דיכוי המיניות שלהן, הן אם זה בגלל החינוך שקיבלו או השפעות מגילגולים קודמים.

אחת השיטות המיוחדות בהן משתמשת שירה היא תיפוף בתוף אינדיאני שיוצר הדהוד ברחם הנשית, כשאשה שוכבת קרוב לאדמה, הסינכרון של הרחם עם התדר של התוף ושל האדמה ביחד, מחוללים ריפוי מאד עמק ברמה התאית אצל האישה ומעלים זכרונות קדומים מגילגולים קודמים שמשתחרים במהלך הטיפול, סינכרון בין התדר של התוף והאדמה יכולים להביא אשה בכל גיל שהוא בעיקר בגיל המעבר לאיזון פנימי ופזיולוגי, לתחושת שקט, לשלווה, למילוי מצברים לתחושת חיוניות וחיות, זוהי אשכרה הטענת בטרייה, שהלכה והתרוקנה ..עוד מוסיפה שירה שנשים בגיל המעבר זקוקות יותר מכל להתחדשות ולטעינה אנרגתית .

במסגרת התשוקה של שירה לפעול למען ריפוי נשים, להחזירן אל עצמן, אל שמחתן ואל הוויתן, יצרה שירה מעגלי נשים שמתקיימים אחת לחודש בטבע בנקודה קסומה ומיוחדת ביער בן שמן, לעורר את המודעות להוויתן הנשית אשר מהותה חיבור לטבע, ודרכו חיבור אל עצמן אל עוצמתן.

בעבודתה האישית והקבוצתית שירה שמה דגש על העלאת המודעות לאגן הנשי, שבו מצוי מקור הכח שלנו, הוא מחבר אותנו לאמונות לחלומות ושאיפות שלנו במקביל ליכולות להוציאם לפועל לממש אותם הלכה למעשה בחיי היומיום, במקביל לעבודת הקודש ששירה עושה, גם עלינו מוטלת אחריות לעורר מודעות  לשינוי אצל חברותינו, בנותינו, נכדותינו וכל הנשים שנמצאות סביבינו.

החזון של שירה הוא ליצור ריפוי לנשיות לחבר נשים לעצמה שבהן, ברגע שהן תתחברנה לעוצמה שבתוכן הן תהפוכנה לשגרירות הריפוי בעצמן, נשים בריאות ועוצמתיות יהפכו להיות מנהיגות מובילות לאיזון האנרגיה הנשית, לריפוי ואיזון העולם בין גברים לבין נשים בעולם הרמוני ושלם.

נפרדתי משירה בחיבוק חם מכיל ואוהב, הבטחתי לה ובעיקר לעצמי שאבוא לאחת מהסדנאות ממלאות המצברים האנרגתיות והמטעינות שלה.

ניתן להגיע אל שירה

נייד -053-524-2253

 הצטרפי אלינו לקהילת נשים מעל 50

 

 

 

 

 

 

 

נגה קובץ' - נשים מעל 50
בלוג זה מוקדש לכל הנשים שחצו את ה- 50 ונמצאות במקום טוב באמצע החיים, שחולמות וחושקות לחיות את החיים במלואם, מבלי להתפשר ולוותר, הן פועלות, יוזמות וזזות, הן בתנועה מתמדת ובעשייה, והן עפות על החיים.