שיקולים שצריך לשקול בעת בחירת חברת ניקיון

בחורה עם מחשב נייד

לפני ששוכרים את שירותיה הטובים של חברת ניקיון, כדאי לקחת בחשבון כמה וכמה שיקולים חשובים. מי שיבחר את החברה המתאימה באופן שקול ומחושב ייהנה משירות טוב ויעיל יותר ויימנע מעוגמת נפש. בנוסף, ניתן יהיה ליהנות מעלות נוחה.

מוניטין וותק

לא משנה אם אתם מחפשים חברת ניקיון לאחר שיפוץ או שנחוץ לכם שירות חשוב זה כאשר נכנסים לבית חדש או כדי לשמור על משרד מטופח, תמיד כדאי להעדיף מוניטין וותק. דווקא בשל העובדה שיש הרבה מאוד חברות ניקיון בשוק, יש להיזהר ולא להסתפק בהבטחות שאין להן כיסוי. חברה וותיקה ומנוסה תדע לספק שירות יעיל ותוצאות רצויות.

מחיר תחרותי

ישנן חברות ניקיון שמציעות שירותים שונים במחיר נמוך במיוחד. חברות אחרות דורשות מחיר גבוה מאוד, ולא תמיד הוא מוצדק או מעיד על טיבן. אף על פי שהשיקול הכלכלי בהחלט חשוב, לא כדאי לבחור במחיר הנמוך ביותר האפשרי. בדרך כלל, מחיר נמוך באופן מחשיד הינו תוצאה של עובדים פחות מקצועיים ושל חיסכון על חומרי ניקוי ראויים. רוצים תוצאות ראויות ושביעות רצון מלאה? בחרו חברת ניקיון שמציעה מחיר תחרותי מצד אחד (אבל לא נמוך מדי) ואשר יש לה הרבה לקוחות מרוצים מן הצד השני.

ניקיון ושירותים נוספים

יש מי שמחפשים חברת ניקיון שמספקת לא רק שירותי ניקיון בסיסיים, אלא גם מענה נוסף. רוצים לבחור נכונה? בדקו האם החברה שנראית לכם אמינה מציעה גם שירות מיוחד כמו פוליש לרצפה – אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון משרדיים, בדקו אם מדובר בחברה שמתמחה בכך. לא כל חברת ניקיון שמנקה בתים תעמוד בדרישות של בעלי משרדים ועסקים איכותיים.

על אמינות לא מתפשרים

עוד שיקול שכדאי לקחת בחשבון כאשר מזמינים חברת ניקיון הוא אמינות. חברה אמינה וטובה לא תבטיח הבטחות ללא כיסוי. אמינות צריכה להגיע יד ביד עם הסכם עבודה מפורט. אל תבחרו חברת ניקיון שאינה מוכנה לפרט מראש מה בדיוק נכלל במסגרת העבודה ומה נחשב לתוספת מיוחדת. בדקו היטב מהי עלות השירות בהתאם לגודל השטח (הדירה, הבית, המשרד וכיוצא באלה). בדקו האם יש שירותים מסוימים הכרוכים בתוספת תקציב וכן מהי מסגרת הזמן לביצוע העבודה המבוקשת.