שיעורי בישול בליסבון

בחורה עם מחשב נייד

המטבח הפורטוגלי הוא מטבח משובח, פירות הים הטריים, הגבינות, הנקניקיים וכמובן שאין לשכוח את היין, איזה יין יש לפורטוגלים! אפילו אם תקנו בסופר יין במחיר שלושה יורו – עדיין תזכו ביין מדהים. בביקורכם הבא בליסבון, יש לכם הזדמנות ללמוד כיצד לבשל כמו המקומיים. אז מה בתפריט?

שיעור בישול אוכל פורטוגלי

בשיעור שאורכו שלוש שעות, יש לכם הזדמנות ללמוד על מרכיבי המטבח הפורטוגלי ולבשל בעצמכם את ארוחת הצהריים או ערב שלכם. השיעור כמובן מלווה במוזיקה טובה, גבינות, שמן זית, לחמים ויין. התפריט עשוי להשתנות בהתאם לעונה ולמוצרים הזמינים, אך תמיד יכלול מנות פתיחה, מנה עיקרית וקינוח. לאחר השיעור ישלחו אליכם למייל כל המתכונים. פעילות זו מעולה למשפחות, זוגות וקבוצות שרוצים זמן איכות מהנה של ביחד.

שיעור בישול בליסבון
שיעור בישול בליסבון

 

מהשוק ועד לצלחת

את היום תתחילו בסיור בשווקי אוכל בליסבון. מהלך הביקור בשוק, תחקרו את העושר של המוצרים הפורטוגליים, המגוון והתפקיד של המאכלים השונים במסורת המקומית. אחרי הביקור בשוק תחזרו לכיתה. במהלך שיעור הבישול, תלמדו להכיר את המטבח הפורטוגלי, חלק אינטגרלי מהתרבות המקומית. גם כאן, התפריט ישתנה בהתאם למוצרים עונתיים הזמינים בשוק.

במהלך שיעור הבישול השפים ישתפו אותכם בטיפים שונים וסודות של המתכונים. תוכלו לעבוד יחד עם תלמידים אחרים בסביבה מהנה. בסופו של שיעור הבישול, תהנו מהארוחה שבישלתם יחד עם יין טוב. יין וחטיפים יהיו זמינים במהלך השיעור: כמו שנאמר, הדרך הטובה ביותר לבשל היא עם כוס יין אחת ביד!

סיור בשוק ושיעור בישול בליסבון
סיור בשוק ושיעור בישול בליסבון

 

סוף סוף תדעו איך להכין מאפים פורטוגלים משלכם!

פשטל דה נאטה הוא אחד המאפים המפורסמים בעולם! אותו מאפה במילוי קרם בעל הקריספיות בחלק העליון ורכות מוטרפת מבפנים, מצליח לכבוש כל מי שמכניס אותו לפה! עכשיו, זה הזמן שלכם לטעום, להתאהב וללמוד איך להכי פשטל דה נאטה משלכם. השיעור אפיית פשטל דה נאטה מתקיים במאפייה במרכז ליסבון. בתום השיעור יישלח המתכון אליכם למייל, כך שתדעו איך לחזור על הכל בבית. בסוף השיעור תזכו גם לטעום את ליקר הדובדבנים ז׳ינז׳ינייה, הקיצר שווה, אפילו מאוד.

פשטל דה נאטה
פשטל דה נאטה

 

לפעילויות בליסבון אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך info@SkillsGorilla.com או בוואטסאפ 050-6666515. אני הילה, ישראלית שחיה בליסבון ואשמח לדאוג שהביקור הבא שלכם בליסבון יהיה חוויה בלתי נשכחת. לעוד פעילויות, אתם מוזמנים לבקר באתר שלי SkillsGorilla.com.