שיניים לבנות חלום של כל אדם

בחורה עם מחשב נייד

שיניים לבנות נחשבו מאז ומעולם לסמל של בריאות, טיפוח אישי , מעמד זוהר. אנשים רבים מוכנים להשקיע המון כסף כדי שבפיהם יבריקו שיניים לבנות .

רובנו נולדים עם שיניים לבנות, אבל עם השנים השיניים משנות את צבען מסיבות שונות. אכילת מזונות עם צבעי מאכל, שתיית קפה, עישון ואפילו סתימה מתכתית , ניתן להחזיר את צבע השיניים לקדמותו בעזרת ניקוי השיניים על-ידי השיננית. ישנם מקרים שקשה יותר להלבין את השיניים ששינוי הצבע שלהן נובע מגורמים פנימיים כמו תרופות שמשפיעות על צבע השיניים

מאז ומתמיד אנשים עשו רבות על מנת לזכות לשיניים לבנות . במקרה של שן אפורה ומראה השן לא אסתטי ניתן להחליף לסתימה לבנה . ישנם מצבים בהם תיקון צבע ייעשה באמצעות כתר או ציפוי חרסינה לבן. חלק מתהליך הלבנת שיניים יכול להתבצע על-ידיי חומר הנקרא קרבמיד פראוקסיד הנמרח על השיניים. רופא שינייםמשתמש לעתים בריכוז גדול של החומר על מנת לזרז את תהליך הלבנת שיניים. חשוב לדעת על מנת להשיג תוצאה טובה של שיניים לבנות על המטופל להגיע מס' פעמיים למרפאת שיניים.

בשנים האחרונות אנו שומעים על שיטת הלבנה נוספת . הלבנה באמצעות מכשיר לייזר המטופל נדרש להגיע רק פעם אחת למרפאת שיניים. חומר ההלבנה נמרח על גבי שיניו ביעילות על -ידי קרן לייזר . הטיפול מתבצע בכל שן בנפרד . חשוב לדעת כל שיטת הלבנת שיניים מצריכה לחדש את ההלבנה כעבור מס שנים.

שיטת הלבנת שיניים בלייזר היא היקרה ביותר . אנשים שיש להם רצון רב וזמן פנוי יכולים להשתמש בשיטת הלבנת שיניים ביתית . המטופל צריך לעקוב אחריי הוראות רופא השיניים ולפעול מידי יום על-פי ההנחיות .

הלבנת שיניים בפתח תקווה .מרפאת ד"ר עומדת לרשותכם בכל שעות הפעילות . כל טיפולי שיניים תחת קורת גג אחת .

טיפולי שיניים משמרים ועוד