שינויים גדולים בנגיעות קטנות-טיפים ועיצות לרענון וחידוש הבית

טיפים, עיצות ואביזרים המאפשרים  להתקין לבד בבית, במהירות ובקלות בעזרת איש מקצוע והשינוי שהם יעשו בבית הוא משמעותי ומיידי.

עיצוב וטיפוח הבית

"אם ההחלטה לרענן את העיצוב של הבית מופיע גבוה ברשימת ההחלטות שלכם,  כדי לתת לבית מראה מחודש ומרענן, לא חייבים להפיל קירות או לעקור מרצפות ממקומן. זה יכול להיות הרבה יותר פשוט ממה שאולי חשבתם" אומרת ענת אגסי, מנהלת תחום אדריכלים באלוני. 

מומחי חברת אלוני אספו מספר טיפים, עיצות ואביזרים המאפשרים  להתקין לבד בבית, במהירות ובקלות בעזרת איש מקצוע והשינוי שהם יעשו בבית הוא משמעותי ומיידי.

אלוני אריחי ביג סייז מדוקקים GLOCAL מידה 120×278. מחיר 398 שח למ"ר. צילום אסף לוי

אריחים מדוקקים –  הטרנד החזק בעולם הוא אריחי ענק (Big Size) מדוקקים במידות גדולות. כמו שהשם שלהם מרמז, אריחים מדוקקים הם אריחים דקים במיוחד, בעוביים שנעים בין 3 ל-5.5 מ"מ. קל להתקין את האריחים המדוקקים ואפשר להדביק אותם בקלות על אריחים קיימים או על תשתית נקייה והם חזקים ועמידים בצורה מפתיעה. האריחים הגדולים והדקיקים מציעים מינימום חיבורים בין אריח לאריח ומה שמתקבל הוא משטח רחב של חומר וקיר למראה אחיד והרמוני.

פרקטים בהתקנה קלה – יש בשוק פרקטים המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית (דוגמאת המותג Floorify) שהופכת אותם ל-100% עמידים נגד מים, אנטי בקטריאליים (נהדר אם יש בבית תינוקות שלומדים לזחול) ובעלי חומר מבודד לשמירה על טמפרטורה אידיאלית. קל מאוד ליישם את הפרקטים הללו ואפשר להתקין אותם גם על גבי ריצוף קיים, תכונה שהופכת אותם למתאימים במיוחד למי שלא מעוניינים להתחייב לשיפוץ מאסיבי.

החלפה של ברז במטבח או באמבטיה – ברזים הם כבר מזמן לא רק פריט פונקציונלי. בשנים האחרונות הם תופסים מקום יותר ויותר מרכזי בעיצוב חדרי רחצה, בין אם מדובר באינטרפוץ, ברז קיר או ברז פרח, במטבח או בחדר הרחצה. בין אם מתחשק לכם לחדש את העיצוב, או פשוט כי צריך להחליף ברז מטפטף, החלפה של ברז היא עבודה פשוטה מאוד, שאפשר לעשות לבד או בעלות נמוכה עם בעל מקצוע.

אלוני שרשרף במבוק במידה 46x31x46. מחיר 1528 שח. צילום ישראל כהן.

אביזרים משלימים לחדר הרחצה – כשמדברים על נגיעות של סטייל, מתכוונים בדיוק לזה, לאביזרים משלימים לחדר הרחצה והאמבטיה, שמראים שגם הפריט הכי יומיומי שיש יכול להיות חלק מהאמירה העיצובית של החדר.  כל אביזר משלים יכול לעשות שינוי  בחדר הרחצה –  מראה, סל כביסה, סבונייה מעוצבת, מתלי מגבות, מתקן למברשת שיניים, מעמד לנייר טואלט ועוד.

ערכה: נדיה היבא