שיווק בפייסבוק תכל'ס

הדרכות שיווק בפייסבוק אחד על אחד לעסקים שרוצים לשווק בפייסבוק תכלס

בחורה עם מחשב נייד

שוב אני בבית הקפה השכונתי, הלפ טופ מולי וננציג מעסק טן או חברה ציבורית גדולה יושב מולי, הגישה הלא רשמית לגמרי לא שם ואין כמו להדריך מישהו אחד על אחד. פתאום מגלים שיש מכרים משותפים, שעשינו את אותו נטוורקינג באיזה אירוע, שיש לו רצון עז לעזוב את העבודה והוא נעזר בי כדי לגשש היכן מחפשים. הדרכות שיווק בפייסבוק שאני עושה הם הכיף שלי, זה לא מקור הפרנסה, זו ההנאה של לצאת מהבית, זה כסף נפלא כי מכירים דרכו אנשים, על אמת ולא דרך פרופילים של משתמש או באמצעות התכתבות במייל, מכירים אותם לעומק, לומדים עליהם יותר.
הדרכות שיווק בפייסבוק כוללת כל מה שצריך לדעת על השקת דף עסקי בפייסבוק, איך לתפעל אותו, לא בפלצנות בלי לדבר על תיאוריות של מדיה חברתית, להבין באמת אייך להתחבר לאוהדם ואיך לגייס לקוחות.
אני נהנית מכל רגע ואתם מוזמנים! לפרטים נוספים, צרו עימי קשר korendor@013.net

קורן דור עושה עסק
קורן דור בעלת סטודיו לתוכן שיווקי, שיווק עסקי בפייסבוק. מעבירה הדרכה מעשית וקורסים דיגיטליי על שיווק בפייסבוק, באינסטגרם ובאינטרנט עורכת תוכן שיווקי וכתבת תוכן שיווקי, תוכן לאינטרנט לקידום אתר בגוגל – תוכן SEO, שדרוג תוכן ותחזוקת תוכן באתרי חברה ואיפיון אתרי חברה ממותגים ומסחריים, כתיבת ועריכת ניוזלטרים לחברות מסחריות ויצירת תוכן למועדוני לקוחות של חברות מסחריות כולל ייעוץ שיווק בפייסבוק – korendor@013.net בעלת רזומה עשיר וניסיון בעיתונות, כתיבה לאינטרנט ועוד.