שושלת מארלי

אחת התשובות שאני עונה כששואלים אותי: "עם מי הייתי רוצה לשבת לקפה", היא בוב מארלי. אז את בוב לא פגשתי, אבל את קיאני הבן בהחלט כן.. היה מוי כיף 🙂

כתה יא' בחיי הייתה תקופת הרגאיי. חברותיי ואני היינו יוצאות למועדוני רגאיי ובוב מארלי האגדי היה מתנגן אצלי בלי סוף. עד היום בכל פעם שאני שומעת שיר שלו, יש לי דגדוג בלב וזכרון מתוק מהתקופה ההיא עולה בי.
לפני כשבוע הגיע לארץ בנו, קימאני מארלי, להופעה חד פעמית בבארבי שהתקיימה לרגל השקת משקה מארלי החדש מבית חברת ליימן שליסל והשקת אוזניות הרגאיי החדשות של Idigital.
הוזמנתי כאורחת VIP להופעה ואני מודה שהפעם התרגשתי. לפגוש פנים אל פנים את קימאני, הבן של אחד הזמרים היותר אהובים עליי, האיש והאגדה בוב מארלי.. זו לא סתם סגירת מעגל. זו התרגשות אמיתית!
ואכן, מיד כשנכנסנו אווירת הרגאיי המוכרת עטפה את כולי והכל נהיה נינוח ונעים.

ההופעה היתה מהנה כצפוי – המון רגאיי שואו, אנרגיה קופצנית וחשמל באוויר

אירוח ה VIP כלל, כמובן המון אלכוהול והמון המון משקאות מארלי, שכבר המלצתי עליהם בעבר, אבל אני מאוד אוהבת אותם, כי לעומת משקאות האנרגיה מטרתם היא לא להמריץ, והם טעימים ומתוקים בדיוק במידה.

וכמובן- המון חטיפי מיני ריטר שאפשר לנשנש בלי סוף..

והכי חשוב- אמנם היו באירוע המון סלבריטאים, אבל הסכוכב האמיתי הוא כמובן קימאני, שהיה מקסים וחייכן ו.. כן, נצר לשושלת מארלי. חבל שלא יצא לי לפגוש גם את האב (מסוג התשובות שעונים כששואלים אתכם עם מי הייתם רוצים לשתות קפה..)

היה כיף..

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה