שוורצקופף פרופשיונל משיקה מותג טיפוח ועיצוב שיער חדש – Mad About Curls & Waves.

בחורה עם מחשב נייד

בעשור האחרון כמעט כל אישה שאני מכירה עשתה החלקה. שיער חלק ומוצרי טיפול בשיער אחרי ההחלקה תפסו מקום המרכזי בשגרת טיפוח השיער היומיות ואין מספרה אשר לא הציעה את שירותי ההחלקה..

בתור אחת, שלא נסחפת יותר מידי עם הטרנדים ומאמינה ביופי הטבעי ואישיות, לא זרמתי עם כולן והמשכתי עם מראה הגלים הטבעי שלי..בדיעבר, מסתבר שהיה משתלם…

במשך עשרות שנים, שיער חלק וישר היה המראה הבולט ביותר. אך לא עוד! התלתלים עולים כעת לקדמת הבמה, ומופיעים בכל מקום החל מבמגזיני האופנה הנחשבים ביותר בעולם ועד לבלוגים ולרשתות החברתיות, ומעטרים את ראשיהם של משפיעניות אופנה מובילים וכוכבות סגנון הרחוב! שוורצקופף פרופשיונל מבינה כי שיער מתולתל וגלי הוא יותר ממגמת אופנה, הוא דרך חיים!

בתגובה לטרנדים האחרונים בתחום הלייפסטייל, החליטה חברת "שוורצקופף פרופשיונל" לחולל מהפכה בתחום, עם גישה משולבת לשיער מתולתל וגלי הודות להשקת מותג טיפוח ועיצוב שיער חדש – Mad About Curls & Waves.

הזמנים השתנו והעולם מתקדם לקראת אותנטיות מוחלטת ולתת ביטוי לאישיותם וליופיים הטבעי יותר מאי פעם – זה הזמן לקבל את כל סוגי השיער ולאהוב את התלתלים והגלים שלכן!

שוורצקופף פרופשיונל מבינה כי לכל תלתל וגל מאפיינים ייחודיים משלו אשר באים לידי ביטוי בצורה, במבנה, בצפיפות, בעובי ובאורך. לגבי שיער מתולתל, צריך לקחת בחשבון לא רק גורמים אלו, אלא גם את העובדה שטקסטורת השיער נוטה להיות הדוקה יותר בקרבת השורשים ורפויה יותר לכל אורכו – הטיפול הנכון, הניתן על ידי מומחה לתלתלים, ישנה את חייה של כל אישה עם שיער מתולתל או גלי!

סדרת התלתלים והגלים Mad About Curls & Waves מסייעת למעצבי שיער וללקוחות כאחד לבחור שגרת טיפוח ללא מאמץ בסלון לעיצוב השיער ובבית, שתאפשר להן להתאהב ולאמץ את טקסטורת השיער הטבעית שלהן. מוצרי הסדרה מותאמים לטקסטורת ולמבנה השיער, מגלים ועד לתלתלים, מתלתלים הדוקים עד לרפויים, כך שקיים כעת שילוב מוצרים ייעודי המתאים לכל צורכי השיער!

מעצבי שיער יכולים כעת להפוך למומחי שיער מתולתל וגלי, ולקוחות יכולות ליהנות מהיתרונות של טיפוח ועיצוב השיער ללא כל מאמץ, בסלון לעיצוב השיער ובבית כאחד.

https://youtu.be/OTjCusX8_R8

סדרת התלתלים והגלים החדשה Mad About Curls & Waves משלבת נוסחאות ניקוי עדינות ללא סולפטים עם תרכובת אקווארין חדשנית – שילוב של מרכיבי טיפוח הספציפיים למוצרים אשר:

  • מחזקים את השיער
  • מעניקים לחות מוגברת והגנה על השיער, מספקים הגנה מפני חום* לקבלת תלתלים וגלים מדהימים הנשארים כך לאורך זמן.
  • עד 96% פחות שבירת שיער
  • עד 94% פחות קצוות שיער מפוצלים (בהשוואה לשיער שאינו מטופל במוצר הסדרה)
  • מדגישים ומייפים את הצורה המקורית של השיער

בנוסף לכל התועלות של תרכובת אקווארין, הסדרה מומלצת גם לשימוש כשגרת טיפוח ועיצוב לתלתלים וגלים יפים להפליא ועמידים לאורך זמן, שניתן להתגאות בהם!

כדי לתת מענה לטקסטורות ומבני שיער שונים, סדרת התלתלים והגלים Mad About Curls & Waves  מכילה שתי תתי-סדרות ספציפיות, הסדרה האחת ייעודית לתלתלים והשניה לגלים. כל מגוון המוצרים פועל על פי ארבעה שלבים:

1. ניקוי

כיוון שידוע כי ככל ששיער "מתולתל יותר הוא גם יבש יותר", מגוון המוצרים מציעים מרכיבי טיפוח המותאמים לצורכי השיער.

2. טיפוח

מגוון המוצרים ובהם מרקם סמיך דמוי חמאה המספקים ריכוך לשיער עבור כל רמות ההזנה ששיער יבש עשוי להזדקק להן.

3. הגנה ועיצוב

מגוון רחב של מוצרי עיצוב שיער נכללים בסדרת מוצרים זו, מספריי קליל ועד לקרמים לריכוך ועיצוב שיער עמיד לאורך זמן.  על המוצרים מצוין גם לאילו קטגוריות תלתלים או גלים הנוסחאות מתאימות יותר מכל.

4. ריענון

בשל רמת הטיפוח האינטנסיבית שמצריך שיער מתולתל או גלי, חפיפה יומיומית אינה מומלצת. על כן, מגוון המוצרים כולל מוצרי ריענון המיועדים לעצב מחדש את טקסטורת השיער בימים "בין החפיפות" ובכך מקלים על שגרת הטיפוח ביום שאחרי החפיפה.

סדרת הגלים Mad About Waves  – Mad About Waves Sulfate Free Cleanser  

שמפו ללא סולפט לשיער גלי

שמפו לניקוי עדין ללא סולפט לכל סוגי שיער גלי. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומקבעת את הגלים לאורך זמן.

אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב עד להקצפה ולשטוף היטב. יש להמשיך להשתמש בקונדישנר לשיער גלי.

מחיר: 160 ₪  ל-1,000 מ"ל.

Mad About Waves Windswept Conditioner

קונדישנר לשיער גלי

קונדישנר לשיער גלי עבור כל סוגי שיער גלי. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מרככת את השיער, מספקת לחות ומעצבת את הגלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. יש להמשיך להשתמש במגוון מוצרי

מחיר: 160 ₪  ל-1,000 מ"ל.

Mad About Waves Windy Texture Balm

קרם מגדיר גלים לשיער גלי רגיל עד עבה

קרם לשיער גלי רגיל עד עבה המגדיר ויוצר גלים מבלי להכביד על השיער. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את הגלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: לשימוש על שיער לח שיובש במגבת. יש לעסות לתוך השיער בעזרת האצבעות ולייבש בצורה טבעית או בעזרת דיפיוזר בעוצמה נמוכה.

למחרת, יש לרענן בשימוש שמפו יבש מסדרת הגלים.

מחיר: 94 ₪  ל-150 מ"ל.

Mad About Waves Refresher Dry Shampoo

שמפו יבש לריענון שיער גלי יום לאחר החפיפה

שמפו יבש לריענון שיער גלי יום לאחר החפיפה. מונע שיטוח של השיער וסופג את עודפי השומן.

אופן השימוש: יש לנער היטב לפני השימוש. יש לרסס על שיער יבש ובהתזות קצרות. יש לרסס על השיער ממרחק של 20 ס"מ ולהבריש ביסודיות.

אחרי שיעור HIT אינטנסיבי, כייף לרענן את השיער עם שמפו יבש

מחיר: 70 ₪  ל-150 מ"ל.

סדרת התלתלים Mad About Curls    – Mad About Curls High Foam Cleanser

שמפו קצף עדין ללא סולפט לשיער מתולתל

שמפו קצף לשיער מתולתל עם פורמולה ללא סולפט לניקוי עדין של כל סוגי שיער מתולתל. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב עד להקצפה ולשטוף היטב. יש להמשיך להשתמש במסכה לשיער מתולתל.

מחיר: 160 ₪  ל-1,000 מ"ל.

Mad About Curls Butter Treatment

מסכת חמאה להזנה עמוקה לשיער מתולתל רגיל עד עבה

מסכת חמאה מטפחת שאינה מכבידה על השיער, לשיער מתולתל רגיל עד עבה להזנה עמוקה. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מחדשת את השיער, מספקת לחות ומאלפת שיער מתולתל עבור עיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: לשימוש על שיער לח שיובש במגבת. יש לשטוף היטב לאחר 5-10 דקות. יש להמשיך להשתמש במגוון מוצרי הסדרה לעיצוב שיער מתולתל.

מחיר: 150 ₪  ל-500 מ"ל

Mad About Curls Twister Definition Cream

קרם מגדיר תלתלים לשיער מתולתל רגיל עד עבה

קרם עשיר בשמן חוחובה לשליטה על תלתלים פרועים על ידי הפחתת הפריזיות ובניית תלתלים מעוצבים. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: לשימוש על שיער לח שיובש במגבת. יש להגדיר את התלתלים בעזרת האצבעות ללא שטיפה ולייבש בצורה טבעית או בעזרת דיפיוזר בעוצמה נמוכה.

למחרת, יש לרענן באמצעות שימוש בתכשיר חלב שמן מרווה מסדרת התלתלים. יש להמשיך להשתמש

במסכה לשיער מתולתל.

מחיר: 94 ₪  ל-200 מ"ל.

Mad About Curls Quencher Oil Milk

חלב שמן מרווה לעיצוב מחדש לשיער מתולתל יום לאחר החפיפה

חלב מרווה עם שמנים מטפחים, לעיצוב התלתל מחדש, ביום שלאחר חפיפת השיער ולבנייה מחדש של צורת התלתלים. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: יש לרסס בצורה שווה על שיער לח לעיצוב ראשוני או על שיער יבש לעיצוב חוזר וריענון התלתלים. "למעוך" את התלתלים ולעצב כרצוי.

מחיר: 99 ₪  ל-200 מ"ל.

מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22