שוורצקופף פרופשיונל משיקה את BC Color Freeze – להחזרת הברק והזוהר לשיער צבוע

שוורצקופף פרופשיונל משיקה את BC Color Freeze – סדרת טיפוח לשיער להשגת 100% ברק וזוהר לשיער צבוע

כל אישה שצובעת את שערה מצפה שהצבע יישאר וגם ייראה  אינטסיבי , מלא ברק וזוהר, כמו ביום הראשון וגם יחזיק מעמד לאורך זמן עד לביקור הבא במספרה – אבל כולנו יודעות שזה לא בדיוק קורה…
שוורצקופף פרופשיונל מבית קונצרן הנקל משיקה את BC Color Freeze – סדרת מוצרי טיפוח והגנה לצבע, המבוססת על טכנולוגיית הקפאת פיגמנט הצבע ועל תוספת של אקסטרה "אפקט ברק". 

Schwarzkopf. Bonacure. Color Freeze

הנוסחת  המיוחדת, אוטמת את פני שטח השערה תוך הקפאת הפיגמנטים במקומם, בעוד שנוסחת ה-Glow Magnifier מבטיחה ברק בעל מראה בריא. כך ניתן לשמר עד 90% מעוצמת הצבע ו-100% ברק עד לביקור הבא במספרה.
לדברי ד"ר אליזבת פופ , ראש מחלקת פיתוח מוצרים בינלאומיים בחטיבת טיפוח השיער של הנקל:
"קומפלקס’Ionic Shine בסדרת המוצרים שולבה טכנולוגיית Color Freeze עם מרכיבים נוספים, כגון ’Amino Cell Rebuild’, כדי לאפשר הגנה מיטבית על צבע השיער תוך הבטחת תוצאות טיפוח מושלמות". "קומפלקס ’Ionic Shine Booster’ מבוסס על פולימר קטיוני וכן שמן יוצר ברק, אשר מספקים לפני השטח של השערה ברק בריא באופן מיידי". בנוסף, כל המוצרים מכילים מסנן UV, אשר מגן על השיער מפני קרינה אולטרה-סגולית תוך מניעת נזק למבנה השערה, וכן מתאפיינים בניחוח אוריינטלי חושני.
סדרת BC Color Freeze החדשה, מאפשרת שלושה סוגי טיפול לשיער בהתאמה אישית:
שיער צבוע שמפו סולפטים ללא מלחים + קונדישנר לשטיפה + קרם הגנה מחום Thermo-Protect.
שיער שעבר תהליך הבהרה שמפו לצבע מבריק Color Shine + טיפול עמוק במסכה Deep Care + קרם הגנה מחום Thermo-Protect.
שיער שנחשף לטיפולים כימיים שמפו לצבע מבריק Color Shine + טיפול עמוק במסכה Deep Care + קרם שיקום קצוות צבועים (Colored Ends).

maxresdefault (1)

סדרת מוצרי BC Color Freeze כוללת:
שמפו "קולור פריז" לצבע מבריק BC Color Freeze Color Shine שמפו  המתאים במיוחד לשיער נטול ברק, הסובל מפגמים קשים, כמו שיער צבוע, פגום ודהוי שעבר טיפולים כימיים רבים. השמפו מחליק את השערה הפגומה, מטפח אותה מבלי להעיק עליה ויוצר ברק בעל מראה בריא.
מחיר:  86 ₪ ל- 250 מ"ל.

שמפו "קולור פריז" ללא מלחים BC Color Freeze- Sulfate-Free Shampoo שמפו ללא מלחים לניקוי עדין של שיער צבוע, השומר על צבע השיער זוהר לאורך זמן. שמפו ללא מלחים זה, מנקה בעדינות את השיער והקרקפת, ושומר על צבע עמיד לאורך זמן, עד 100% ברק עד לצביעה הבאה. פורמולת ה- Color-Freeze נועלת את שטח פני השערה, בזמן שהיא מקפיאה את פיגמנט הצבע למקומו ומעניקה עד 90%שמפו "קולור פריז" ללא מלחים BCצבע עמיד וזוהר עד לצביעה הבאה. חומצות אמינו מסייעות לשחזר את הגמישות הטבעית של השיער, על ידי חיזוק המבנה התאי של השיער. התוצאה היא שיער חזק, מלא חיים ויפה. בזכות הנוסחה נטולת הפוספטים שעליה הוא מבוסס, שמפו זה הוא המוצר המושלם לשטיפה יומיומית של שיער צבוע. הוא מנקה בעדינות את השערה ומונע את דהייתו של צבע השיער.
מחיר: 86 ₪ ל- 250 מ"ל.

שמפו "סילבר"- BC Color Freeze Silver Shampoo שמפו המנקה ומנטרל את הגוון הצהבהב המאפיין שיער בלונדיני, מובהר ומעצים את הגוון הכסוף של שיער מאפיר או לבן.
מחיר:  86 ₪ ל- 250 מ"ל.

קונדישינר "קולור פריז"- BC Color Freeze Conditioner מרכך המאחה את השכבה החיצונית של השיער (קוטיקולה) ומגן עליה. מתאים גם לשיער פגום, מתיר קשרים תוך כדי איזון הלחות.
מחיר:  76 ₪ ל- 200 מ"ל.

ספריי קונדישנר "קולור פריז"- BC Color Freeze Spray Conditioner ספריי קונדישנר המסייע להתרת קשרים בשיער והופך אותו לחלק ונוח לטיפול. הוא אוטם את שכבת הקוטיקולה, תוך ריכוך השערה והגנה על פני השטח שלה. בזכות הנוסחה הדו-פאזית, חומרי הטיפוח מכסים את השערה בצורה אחידה ומעודנת מבלי להותיר שאריות.
מחיר: 76 ₪ ל- 200 מ"ל.

13092006_1109106999140889_7278464424217623473_n

מסכת "קולור פריז"- BC Color Freeze Treatment מסכה המספקת טיפול אינטנסיבי לשיער צבוע, הזקוק להזנה נוספת. היא מחדשת בעוצמה את השיער הצבוע מחלקו הפנימי, מגנה על הצבע מפני דהייה ומשקמת לעומק את מבנה השערה הפגומה. המרקם הקרמי של המסכה מתאים לכל סוגי השיער הצבוע הזקוק להזנה ושיקום. המסכה מכילה כמות גבוהה יותר של מרכיבים מטפחים מהקונדישנר.
מחיר:   106 ₪ ל-200 מ"ל.

קרם הגנה מחום "קולור פריז"-BC Color Freeze Thermo Protect Cream קרם זה, המיועד למריחה על השיער, מספק טיפול והגנה מיטביים לשיער צבוע, גם בעת שימוש בכלי עיצוב בחום, כגון מחליק קרמי, מסלסל ומייבש שיער. הוא מותיר שיער חלק, שניתן לעיצוב בקלות לאחר השימוש בצבע, ואינו מותיר שאריות.
מחיר: 106 ₪ ל- 125 מ"ל.
קרם קצוות "קולור פריז"-BC Color Freeze Colored Ends קרם ללא שטיפה, קל משקל, לשיקום קצוות מפוצלים, המונע שבירת שיער שעבר תהליך צביעה. הקרם מיועד לקצוות שיער צבוע, נועל את קצוות השיער ומונע קצוות מפוצלים.
מחיר: 96 ₪ ל- 75 מ"ל.

BC Color Freeze

טיפול ברק לאחר צבע- BC Color Freeze Post-Color Shine – במספרה בלבד טיפול Post-Color Shine  (ברק לאחר הצביעה)  מספק פתרון ייחודי. הטיפול מבוצע בשיער מיד לאחר צביעתו, מאזן מחדש את ערך ה-pH, אוטם את פני השטח של השערה ומקבע את הפיגמנטים של הצבע ישירות לאחר תהליך הצביעה. טיפול זה זמין במספרות בלבד ומדגיש את מיומנותו של הספר בטיפול בשיער צבוע.
מוצרי “שוורצקופף פרופשיונל” משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ.

לבירור נקודות מכירה משרדי “שוורצקופף פרופשיונל”: 1-800-33-33-22

למידע נוסף נא לבקר באתר http://www.schwarzkopf-professional.com

בסרטון שגרירת שוורצקופף העולמית גברת  Lesley Jennison  ממליצה על שימוש במוצרי הסדרה

https://youtu.be/pmoqB6Xr4AM

https://youtu.be/rMy9Zu0J6R8
ערכה:  נדיה היבא