שוב משבר? רצות באמצע….

בחורה עם מחשב נייד

10 ימים של שפעת וסה"כ שבועיים בלי להתאמן. אם לא מתאמנים, חושבים. על אימונים, ולמה לא מתאמנים, וכמה כיף לא להתאמן. שוב משבר בזוגיות? הזוגיות שלי עם הריצה, כמובן…

הפייס מלא בתמונות של אנשים (הרי כל שבוע יש 5 מרוצים במקביל, לפחות – מרוץ היער, מרוץ החול, מרוץ הכלניה, סתם מרוץ בבוץ, בחול ובפארק, אף אחד לא בא וכולם הלכו, וזה עוד בלי לספור את המסכמת לים האדום, הים השחור והטייפר לאולטרה הקרוב) ב3 מעלות (כולם מתלוננים וכולם רצים), עם באפים על הפנים, גרבי לחץ, תחתוני לחץ, סתם לחץ, מספרים על החולצות ושיר בלב, מחייכים מאוזן לאוזן …וזה לא עושה לי כלום. לא בא לי להתחלף איתם. בין שיעול לשיעול….לא בא לי. בא לי לשבת עם כוס קפה ולהתחרדן בשמש. אז זהו, שגם קפה אני לא שותה כבר 10 ימים, השפעת הזו לקחה לי את כל שמחת החיים. לא רצה ולא שותה קפה. אני טובעת בתה ומים עם לימון, ג'ינג'ר ודבש. לא כיף. וגם את ה 40 גרם שהורדתי בימים הראשונים החזרתי בריבית של פירות יבשים (אני מטורפת על פירות יבשים רצוי עם גבינה כחולה מסריחה).

7

הבעיה המרכזית בימים האלה היא שאם אני לא רצה ואין לי על מה להתלונן, אני חושבת. רואים, כבר בעיה. ואם אני כבר חושבת, לא אחשוב קצת על ריצה? ונשים? את החיבה ההזויה שלי למספרים אתם כבר מכירים, היא משתכללת בעבודה עם אנליטיקות מעניינות וניתוחים משובחים, לכן די צפוי שאציץ בניתוחים של המרוצים….וכשאני מסתכלת עליהם, מודה שאני לא אוהבת את מה שאני רואה, נשים מהוות במקרה הטוב 30% מהרצים במרוצים. למה? אנחנו הרי יותר מ50% מהאוכלוסייה ואם מסתובבים בין קבוצות הריצה, אנחנו לפחות 50% מהמשתתפים. אז מה קורה כשמגיעים למרוצים? למה אנחנו לא שם? ואיך אפשר לשנות את זה ולהעלות את מספר המשתתפות? ברור לכם שיש כבר כמה רעיונות, נכון ? אני רק צריכה לגייס את האנשים הנכונים שירצו ללכת אחרי הטירוף והרעיונות שלי ואנחנו על זה. אגב, בהחלט מוזמנים.ות להציע רעיונות גם, להצטרף לטירוף ולשנות, הכי גרוע, נצליח.

6

בינתיים, אחזור להיברנציית החורף שלי, ממש מרגישה כמו דובת קוטב משובחת. תובנה נוספת שפתאום עלתה, כנראה שאני צריכה יעדים לתחילת החורף. מרתון, לא עושים באמצע החורף, אלא בתחילתו, עד כמה שזה מוזר, נראה שיותר קל לי לקום ב3.33 כל הקיץ ולנזול מכל כיוון מאשר לקפוא ב6 בבוקר. כן, כבר אמרנו שאני מוזרה….תתמודדו.

הגיע הזמן ללכת לשבור את צום הקפאין, זה כבר לא בריא להיות בלי קפאין כל כך הרבה זמן…

5

#לאן_את_רצה_TantiRoza

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.