שובו של הג'נטלמן / ד"ר דיין היר

לא רק לנשים יש משברים! כיום, בעידן החדש, שבו קווי השוני בין גברים לנשים פעמים רבות מטשטשים, גם גברים מחפשים הגדרה מחודשת להשקפות הנוגעות לגבריות ולמשמעות של להיות ג'נטלמן. מוזמנים לקרוא איך להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמכם!

שובו של הגנטלמן מאת דיין היר (005)

לא רק לנשים יש משברים! כיום, בעידן החדש, שבו קווי השוני בין גברים לנשים פעמים רבות מטשטשים, גם גברים מחפשים הגדרה מחודשת להשקפות הנוגעות לגבריות ולמשמעות של להיות ג'נטלמן.

ד"ר היר בספרו, מעודד גברים (ונשים שמעוניינות להבין עם מה הגברים שבחייהן מתמודדים), לענות על השאלות שעומדות בבסיס האתגר של "להיות ג'נטלמן".

הספר לא יגדיר עבורכם מהו ג'נטלמן, כי אין דרך אחת להיות ג'נטלמן. הגדרה כזאת תהיה מקובעת מדי, חותכת מדי, מצווה מדי.
אלמנט מרכזי בספר, וצעד הכרחי בדרך להפוך לג'נטלמן אמיתי, הוא להפסיק להגדיר את כל התפקידים שהגברים מרגישים שהם צריכים למלא כגברים- ולפרק אותם.
במקום זאת ד"ר דיין הייר טוען, שלהיות ג'נטלמן אמיתי פירושו להיות הגבר הכי טוב שאתה יכול להיות- ולא משנה כיצד הוא מצטייר בעיניך. תהיו- הגרסה הכי טובה של עצמכם.

בחלק הראשון של המסע, הייר מזמין אתכם לחקור את משחק התפקידים, ואיך אתם, כגברים, אולי מרגישים שאתם חייבים לעשות הצגה, לשחק דמות, להיות מישהו אחר- רק כדי לעמוד בציפיות מבחוץ (ואולי גם בציפיות מבפנים).
כשאתם מודעים למשחק התפקידים שמעכב אתכם, אתם יכולים לבחור משהו אחר. כשאתם בוחרים במשהו אחר, אתם מתחילים להיות ג'נטלמנים אמיתיים.

אם ד"ר דיין הייר היה צריך לבחור מילה אחת שתסכם את כל התהליך הזה או להציע דבר אחד שיהפוך אתכם לג'נטלמנים, זה יהיה כבוד, כי חלק עצום מלהיות ג'נטלמן כרוך בלכבד אחרים.
הכוונה היא לכבוד כלפי הגברים והנשים בחייכם, וגם- אם יש לכם כאלה- כלפי הילדים שלכם.

להיות ג'נטלמן כרוך גם ביכולת לזהות מתי משהו שאתם עושים, או עומדים לעשות, מכבד את עצמכם, ואם הוא ייצור את העתיד שאתם באמת משתוקקים לו.

גברים רבים מתקשים לקבל את עצמם בדיוק כפי שהם, כי הם כל כך רגילים לפעול מתוך תחושה של בושה, אשמה או שהם טועים.
תוסיפו לזה את השיפוטיות שמופנית אליהם מכל עבר- מה הם צריכים להיות, מה הם אמורים להיות.

בחלק הראשון של הספר הדגש הוא על הגברים כאינדיבידואלים. בחלק השני ד"ר הייר יראה איך בעקבות כל הדברים שהופכים גברים לג'נטלמנים, אתם יכולים ליצור עבור עצמכם אפשרויות להיות שמחים יותר, מסופקים יותר ותורמים יותר למערכות יחסים שיש לכם עם אחרים. לא משנה אם מערכות היחסים האלה מיניות, אפלטוניות או משפחתיות.
הוא טוען שאחד ההיבטים הכי מדהימים בלהיות ג'נטלמן הוא שיש לכם את הכוח ליצור קשרים מטפחים ומשמעותיים עם אחרים. תלמדו את האופן שבו אתם יכולים להרפות מנקודות המבט המגבילות שלכם, לאמת את חמשת האלמנטים של האינטימיות, ולהתקדם לאפשרות של מערכות יחסים מדהימות ומספקות עם כל מי שסביבכם. גברים ונשים.

ולסיכום, ד"ר דיין הייר אומר שכג'נטלמן בחרת להיות גבר מסוג אחר. בחירתך זו לבדה, המוכנות שלך להיות שונה, הופכת אותך למנהיג בעולם. אתה גבר שמסוגל לתכנן את המסלול שלו, ובה בעת להיות מעורר השראה עבור אחרים.

מאחלת לכל קוראי הגברים קריאה פורה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)