שאלה בענין חדרי תינוקות, אוקי .. נכון יותר לומר: מצעי תינוקות ~

לפעמים שאני נכנסת לחדר תינוקות של לקוחה שלי בארה"ב ,אני שואלת את עצמי למה בארץ זה לא יכול לקרות לי? למה בארץ אני לא יכולה למצוא את הקונה שמעריכה את המוצר שלי כמו בשאר המקומות שאני מווכרת בעולם.

בחורה עם מחשב נייד

כוכבת אמריקאית במגזין ליד המצעים שלי~

לאלו מכם שמכירים את הפוסטים שלי , אתם כבר יודעים שאני בעיקר בענין של "שטויות" בעברית, יש משהו בהוויה הישראלית שלי, כשאני חושבת בעברית וכותבת בעברית , שמחזיר אותי לתקופה שעדין גרתי בארץ לפני 31 שנה ,ומשרה עלי אוירה שטותניקית.

מה שאני מנסה לעשות בפוסט הזה הוא לשאול אותכם, על נושא שמאד מעניין אותי המון שנים:

בישראל הביגוד, האיפור יחסית הרבה יותר יקר מאשר בארה"ב , מכוניות בישראל עולות לאותה מכונית הרבה יותר כסף בארץ, בתי מלון השורה התל אביבית שרובם לא עוברים את שלושת הכוכבים העולמיים או קי ארבע ואני לא מעליבה, אחרי הכל בארץ , פרט למלון קינג דיוד בירושלים, אין מלון שנחשב ברשימת המובילים בעולם , ובכל זאת במחירים בהחלט מובילים. וכל מיני דוגמאות שאני לא אשעמם אותכם בהם~

אך כיאה לבעלת הפרעת קשב שכמותי ,אני קופצת נושאים, הנושא שלי שהוא מצעי תינוקות , אני מעצבת ומיצרת בארה"ה זה 25 שנה ליין מאד נחשק שם וכולם שואלים איך זה שאת לא מוכרת בארץ? אז אני שואלת אותכם:

למה בארץ מצעי תינוקות באלף שקלים נחשבים יקרים ? ועגלה בעשרת אלפים שקלים נחשבת "שווה כי היא מותג"?

למה החתונה של מישהי "פגשה" אלפי שקלים לפרחים ,אבל מצעי התינוק שנולד לאותה אישה שנה לאחר מכן נקנים באופן חסכוני?

נפגשתי עם בעלת חנות בהרצליה ,בחנות יחסית דיי פשוטה אבל מסתבר שממש "נחשבת" כי כל מי שאמרתי לו את שם החנות קפץ בהתלהבות , "כן ממש מתאים לך , שם כדאי לך למכור", הבעיה היתה שבעלת החנות לא היתה מוכנה ל"קפוץ" לרמת המחירים של Nava's Designs ,מוצר מיוחד שמיוצר בארה"ב בתפירת עלית ונפרדנו כידידות.

למה מעצבת של כוכבים שבאמת נחשבים כוכבים עולמיים, לא יכולה למצא את אותו קהל יעד שקונה ומעריך איכות לבית שלו, עם מותגרים במחירים מטורפים ,אבל עד שזה מגיע לחדר התינוקות?

אני פשוט רוצה שתחשבו על זה , האם זה סגנון חיים? האם זה פשוט עדיפויות? שמישהו יסביר לי למה מישהי קנתה זקט ב2000 שקלים בקלות , אבל מצעי תינוקות לחדר מלכותי נחשב ביזבוז?

כשתמצאו את התשובה תעדכנו אותי~~~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~