רשת ERROCA משיקה: קולקציית משקפי ראיה חדשה לסתיו חורף 2017/18

גולת הכותרת בהשקה העונה – קפסולה ייחודית מבית פרט אה פורטה וקולקציית המותג אולטימיט בעל קלות מרבית, גמישות ועמידות. לרגל ההשקה: 2 זוגות משקפי ראיה ב 300 שח בלבד!

אירוקה - קולקציית סתיו חורף 2017-18 לרגל ההשקה מבצע: משקפי ראיה 2 זוגות ב 300 שח צילום דודי חסון

רשת אירוקה – הבית של המותגים והרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, משיקה את קולקציית משקפי הראיה לסתיו חורף 2017/18 עם מגוון מותגים ביניהם: אולטימייט, רוי פייר ניו יורק, ג'לו, קול ריי ופרט-א-פורטה.
כל אחד מהם מציג קולקציה ייחודית עם חותם ואמירה אישית.
גולת הכותרת של העונה היא קולקציית קפסולה מבית פרטה פורטה ( PRET – A – PORTER ) המציעה דגמים בעיצובים בעבודת אמן המשלבת חריטות, חיתוכי לייזר, שילובי אצטט ומתכת בעיצובי שכבות ייחודיים.

אירוקה – קולקציית סתיו חורף 2017-18
מבצע לרגל ההשקה: 2 זוגות משקפי ראיה ב 300 שח
צילום דודי חסון

 
כמו כן מציעה הקולקציה משקפי המותג הייחודי אולטימייט העשויים מהחומר ההנדסי המהפכני אולטם (ultem), שפותח עבור נאס"א לשימוש בטיסות לחלל ואושר ע"י ה FDA האמריקאי. מדובר בחומר ידידותי לסביבה בעל תכונות מיוחדות המעניקות למשקפיים את יתרונותיהם: קלות מרבית- שוקלים בין 6.54 גרם ל 11.98 גרם!!!
מרכיב מאוד משמעותי, במיוחד למי שמרכיב משקפיים במשך שעות רבות בכל יום, עמידות – לא נשברים ולא נפגעים ממכות וכן עמידים בטמפרטורות קיצוניות, גמישות יוצאת דופן – – ניתן לכופף ולשחק איתם ועדיין יישארו שלמים, פתרון מושלם להורים לילדים קטנים ולעוסקים בספורט.
בין הפריטים ניתן למצוא מסגרות חתוליות, מלבניות ,מעוגלות ועוד בצבעים אופנתיים כמו ורוד, כחול, אדום, מנומר, אפור, לבן ושחור.
אירוקה – קולקציית משקפי ראיה סתיו חורף 2017-18
מבצע לרגל ההשקה – 2 זוגות משקפיים ב 300 שח
צילום לירן מור

 
לדברי לי אפיק, סמנכ"ל אירוקה:
"עולם משקפי הראיה הולך לכיוון של בולטות. העונה המאפיין המרכזי בקולקציה הוא מסגרות בולטות בעלות עיצוב מיוחד, הן בעלות אמירה ואינן מתמזגות עם הפנים אלא להיפך, מעבירות עמדה עיצובית והמרכיב אותן מעביר מסר על עצמו ומציג את עצמו כפי שהיה רוצה שיתפסו אותו. אנו נראה מסגרות גדולות ועבות במיוחד לצד מסגרות דקיקות ממתכת – כל אחת משווה למרכיב אותה אמירה שונה לגמרי."
לדבריה: " מסקר שערכנו עלה כי רוב האוכלוסיה ( 72%) תופסים את משקפי הראיה כפריט אופנתי לכל דבר. בנוסף אנחנו נתקלים ביותר ויותר לקוחות שמעדיפים לרכוש כמה זוגות משקפי ראיה גם מצרכים פרקטיים ונוחות (שוכחים, מאבדים וכד') ועל כן החלטנו לפתוח את העונה במבצע אטרקטיבי המיוחד במסגרתו יוצעו 2 זוגות משקפיים ב300 שח מה שיאפשר לצרכן לגוון ולאסוף כמה זוגות משקפי ראיה בעונה בדומה למשקפי שמש ולהתאים אותם לאופנה, לסגנון ולצורך".
אירוקה – קולקציית משקפי ראייה סתיו חורף 2017-18
לרגל ההשקה: 2 זוגות משקפיים ב-300 שח
מימין: קול ריי מחיר 349 שח צילום ערן תורג'מן
משמאל: קול ריי מחיר 349 שח צילום ערן תורג'מן

 
בין הפריטים שבקולקציה ניתן למצוא את הטרנד הבולט ביותר לסתיו חורף 2018 : מסגרות מתכת בסגנון טייסים ומסגרות מתכת עגולות . זהו סגנון רטרו עדכני, שמשווה לוק אינטיליגנטי במיוחד, אולי בזכות הדימוי שיש לנו מתמונות הדוקטורים העתיקות.
בנוסף, שילוב בין הדגם החתולי המוצלח למשקף ראיה אלגנטי שעיצובו החתולי "מרים" את עצמות הלחיים ומהווה תכשיט מחמיא למי שעונדת משקפי ראיה באופן קבוע, משקפיים עם גשר או גשר כפול ממתכת המחבר בין העדשות בחלקן העליון ,כמו כן, מסגרות מתכת שמככבות בדרך כלל במשקפי שמש כבשו העונה את עולם האופטיקה.
אירוקה – קולקציית משקפי ראייה סתיו חורף 2017-18
מימין: קול ריי מחיר 349 שח 2 זוגות משקפיים ב-300 שח צילום ערן תורג'מן
משמאל: פרט אה פורטה מחיר 449 שח במבצע 2 ב400 שח צילום ערן תורג'מן

אירוקה – קולקציית משקפי ראייה סתיו חורף 2017-18
מימין: אולטימייט מחיר 299 שח ובמבצע 2 ב 300 שח צילום ערן תורג'מן
משמאל: קול ריי מחיר 349 שח צילום ערן תורג'מן

 
מחיר הקולקציה: 299-399 שח
ועכשיו לרגל ההשקה מבצע ברשת אירוקה על מגוון משקפי ראיה:
2 זוגות משקפי ראיה ב 300 שח בלבד!
המבצע עד ה 31.12.17
להשיג ברשת חנויות אירוקה
באתר www.erroca.co.il
בדף הפייסבוק errocafashion
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ