רשת BODY SHOP משיקה קרם לחות לשיער המצטרף לסדרת הילדות "פיית המרשמלו"

קרם הלחות החדש לסירוק קל מועשר בתמצית שורשי פרח המרשמלו, ונילה, פרו ויטמין B5 ורוזמרין. הקרם מתיר את הקשרים בשיער ומסייע בסירוק קל, מעניק גמישות ומרכך את השיער. הקרם מיועד גם לתלתלים עקשניים

רשת החנויות "BODY SHOP" לטיפול ופינוק מהטבע, משיקה קרם לחות לשיער לסירוק קל המתווסף לסדרת הילדות "פיית המרשמלו" שפותחה במעבדות של "דר' פישר".

קרם הלחות החדש לסירוק קל מועשר בתמצית שורשי פרח המרשמלו, ונילה, פרו ויטמין B5 ורוזמרין. הקרם מתיר את הקשרים בשיער ומסייע בסירוק קל, מעניק גמישות ומרכך את השיער. הקרם מיועד גם לתלתלים עקשניים במיוחד. הקרם עוטף את השיער בניחוח מתקתק נפלא שנשאר לאורך כל היום. המוצר הינו היפואלרגני, ללא פרבנים, ללא SLS.

pizap.com14868464660431
BODY SHOP – קרם הלחות החדש לסירוק קל מועשר בתמצית שורשי פרח המרשמלו, ונילה,
פרו ויטמין B5 ורוזמרין. צילום: יח"צ

 

סדרת הילדות "פיית המרשמלו" אשר הושקה בשנת 2016 הינה סדרה ייחודית וחדשנית בתחומה, המשלבת מדע וטבע גם יחד וכוללת כיום 6 מוצרים המטפחים ומטפלים כאחד, ביניהם בושם או דה טואלט EDT , שמפו+מרכך אל דמע, תחליב גוף, תחליב גוף מנצנץ, מוס רחצה והמוצר החדש, קרם לחות לסירוק קל.

מוצרי סדרת "פיית המרשמלו" פרי פיתוח מדעי המבוססת כולה על תמצית שורשי פרח המרשמלו. מוצרי הסדרה נטוליSLS , ללא פרבנים, היפו אלרגניים (HYPOALLERGENIC)ומוצרי הרחצה עברו בהצלחה מבחני אל דמע. פיתוח המוצרים נעשה תחת פיקוח מחמיר וקפדני של המעבדות של "דר' פישר" בישראל, במטרה להציע סדרת מוצרים מקצועית ומתקדמת ביותר.

המרשמלו, כידוע, מוכר לכולנו מחיי היום יום כממתק ורוד- לבן בטעם מתוק ומגע רך וספוגי כך שגם מי שאינו מכיר אותו כצמח יכול לעשות חיבור ראשוני עם הסדרה המתקתקה. תמצית המרשמלו ידועה בהיותה מרככת את העור, מזינה אותו ומעשירה אותו בלחות.

yahatz+ellen tzafelski+alexander dudhi+yosi slis+kit glaxman3
BODY SHOP – מוצרי סדרת "פיית המרשמלו" פרי פיתוח מדעי המבוססת כולה על תמצית שורשי פרח המרשמלו. צילום: יח"צ

 

כמו כן התמצית מסייעת להרגעת עור אדמומי ומגורה.
המוצרים מלבד הבושם מועשרים בתמצית שורשי פרח המרשמלו, ונילה ופרו ויטמין 5B.

כדי ליצור חיבור שבין תמצית הפרח בה מועשרים מוצרי הסדרה, לבין קהל היעד – הילדות, יצרו במשרדי BODY SHOP את הפרזנטורית הקסומה פרי דמיונם–פיית המרשמלו, שנוצרה בהשראת עולם הפיות. הפייה מציגה את המוצרים בניחוח מתקתק ועדין של מרשמלו המותאם לילדות.

מחיר קרם לחות לשיער: 250 מ"ל – 29.90 ₪
להשיג בסניפי רשת BODY SHOP ובאתר http://www.bodyshop.co.il

ערכה: נדיה היבא
בכתבה צילומים באישור שימוש היח"צ