רשת קפה VERO השיקה חנות חדשה ומפנקת במתחם גן העיר כרמיאל

רשת קפה VERO מספקת קפה איכותי ברמה גבוהה של תערובות קפה משובחות המיוצרות במפעל החברה באיטליה. המוניטין של המותג מוכר וידוע בעולם כבר למעלה מחמישים לשנה ונמכר בישראל כבר 16 שנים. לחברה מטעים פרטיים בברזיל בהם היא מגדלת את צמח הקפה. מגדלי הקפה של החברה הוכשרו במיוחד ואחראים על שלבי הגידול, הקטיף, אחסון, אריזה ושילוח למפעל החברה באיטליה. החברה סיפקה עד כה את מוצריה למסעדות, בתי מלון, תחנות דלק ועוד. לאחרונה החברה הקימה את רשת החנויות כדי להציע את המוצרים האיכותיים במחירים מעולים גם לקהל הצרכנים הרחב.

קפה

סוגי הקפה המגוונים שמשווקים ב- VERO יתאימו לכל אוהב קפה.

VERO בכרמיאל

רשת חנויות קפה VERO בצפון פתחה החודש חנות שלישית במתחם גן העיר בכרמיאל, בזכיינות של איש העסקים אסי קיהן. החנות מציעה מוצרים רבים מעולם הקפה, החל בפולי קפה, קפה טחון, מבחר גדול של מכונות קפה, מקציף חלב, קפסולות במגוון טעמים לקפה, חליטות תה טריות במגוון טעמים וריחות, כוסות תה וקפה, קנקני תה, מקינטות ועוד. כמו כן, אפשר ליהנות מקפה איכותי במחיר של 8 ₪ או כוס אספרסו ב-5 ₪ בלבד.

אירוע השקת קפה VERO

מסיבת קפה וקצף

השבוע התקיימה מסיבת העיתונאים לרגל השקת סניף קפה VERO שנפתח במתחם גן העיר כרמיאל, שנמצא ברחוב החרושת 15. באירוע נערכה הרצאה מפי היזם והזכיין של סניפי הקפה, אסי קיהן, בה סיפר על רשת הקפה האיטלקית והעביר סדנה להכנת קפה הפוך בבית כמו בבית קפה, ובנוסף נערכו פעילויות נוספות כגון סדנה לציורים בחלב הקפה וטעימות זני קפה איכותי.

להשקה הגיעו עיתונאים מקומיים, ולקוחות חובבי קפה שהוזמנו בעקבות פעילות הפייסבוק שנערכה החודש.

בלוג קפה

את המוצרים אפשר להשיג ברשת חנויות VERO, סניף גן העיר, כרמיאל או בטלפון 04-8772033 באמצעות שירות משלוחים לכל הארץ.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".