רשת פרופורציה יוצאת בקמפיין חדש ומשיקה טיפולים חדישים

אם גם אתם מצאתם את עצמכם משילים את הבגדים הארוכים ומוצאים כל מיני פגמים שלא יילכו טוב עם חצאיות קצרות ובגד הים , זה בדיוק הזמן לפרופורציה.

פרופורציה, רשת המרפאות האסתטיות המובילה בישראל, עולה בקמפיין להשקת המיצוב החדש שלה. הקמפיין, שעולה באמצעות משרד הפרסום טוויסטד, שזכה בתקציב לפני מספר חודשים, יהיה תחת הקונספט "כולם יפים" ויעלה על גבי קירות, שילוט חוצות, חסויות בטלוויזיה, רדיו ודיגיטל.

קמפיין כולם יפים 3

NO PHOTOSHOP – ברוח הקמפיין ותחת הכותרת ״כולם יפים״, הוחלט לא להשתמש בכלי הפוטושופ כלל ובכך לצלם אנשים אמיתיים בצורה המחמיאה ביותר. עובדה זו מקבלת ציון מיוחד על גבי השלטים והמודעות.

קמפיין כולם יפים

אבי שלום, מנכ"ל פרופורציה מספר על הקונספט החדש:
"אנחנו בפרופורציה מאמינים ביופי. כבר 28 שנים אנחנו עוסקים ביופי ואסתטיקה, פוגשים אלפי אנשים בכל חודש וגורמים להם להיות יפים ובעיקר, להרגיש יפים. יופי, בעיני, זה קודם כל ביטחון עצמי, עוצמה, חופש, יופי זה פשוט לאהוב את עצמך כמו שאתה. אבל, אם יש משהו שמפריע לך במיוחד או גורם לך לחוסר בטחון, אנחנו כאן בשבילך. בקמפיין החדש, מעבר ל"ביזנס", יש גם אמירה חשובה מבחינתנו. אנחנו רוצים להעביר מסר של פתיחות וסובלנות. לגרום לאנשים להאמין שיופי באמת מתחיל מבפנים, שהכל עניין של אישיות, כריזמה, חוכמה והכי חשוב – החיבור שלך לעצמך."

12928283_1099149783469944_8249895238517550779_n

רשת מרפאות פרופורציה המובילים בתחום הניתוחים הפלסטיים ושל טיפולים אסתטיים, באה לידי ביטוי במכשור ובטכנולוגיה החדישים ביותר הקיימים בעולם בתחום הרפואה האסתטית, בשימוש בחומרים הנושאים את אישור משרד הבריאות, ה-FDA האמריקאי וה-CF האירופאי ובאמצעות צוות רופאים מיומן, מקצועי ומוביל בתחומו.

12931071_1099147333470189_6608268574079989474_n

המחלקות הקיימות ברשת:
רשת מרפאות פרופורציה כוללת 6 מחלקות, שכל אחת מהן מתמחה באחד מתחומי הרפואה האסתטית ויחד מעניקות את הפתרון השלם והבטוח לכל לקוח:
מחלקת כירורגיה פלסטית
מחלקת טיפולים אסתטיים
מחלקת הסרת שיער בלייזר
מחלקת חיטוב הגוף – המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו
מחלקת העלמת ורידים
מחלקת לאסתטיקה ואגינאלית
הניתוחים מתקיימים אך ורק בבתי חולים:
כל הניתוחים הפלסטיים במסגרת רשת מרפאות פרופורציה מבוצעים בבתי חולים הכוללים תנאי אשפוז ברמה של 5 כוכבים, נוכחות של צוות רפואי מיומן סביב השעון ומתקנים רפואיים כגון מעבדה וחדר טיפול נמרץ.

דוקטור יורי מנוסקין ודוקטור  גנאדי  נמירובסקי
דוקטור יורי מנוסקין ודוקטור גנאדי נמירובסקי

הסכמים עם קופות חולים:
את השילוב המנצח שיצרה רשת מרפאות פרופורציה בין מקצועיות לשירות – החליטו לאמץ גם בקופות החולים. לרשת מרפאות פרופורציה, הסכמים עם קופות החולים המובילות בישראל, במסגרתם זכאים מבוטחי הקופות להטבות משמעותיות ולסבסוד של הטיפולים ברשת פרופורציה.
סיוון שלום-מנהלת פיתוח עסקי,  ציפי שלום-משנה למנכ"ל ובעלים אתי פרג'ון שלום-מנהלת הסניפים
סיוון שלום-מנהלת פיתוח עסקי,
ציפי שלום-משנה למנכ"ל ובעלים
אתי פרג'ון שלום-מנהלת הסניפים

הרשת משיקה בימים אלו מספר טיפולים חדשניים:

  • שאיבת שומן מהסנטר המבוסס על טיפולי לייזר מתקדמים בדרך שאינה פולשנית, במרבית המקרים ללא צורך בהרדמה כללית אלא בהרדמה מקומית בלבד וכל זאת בזמן החלמה מינימלי ותוצאות מצוינות.

טיפול שאיבת השומן החדשני מתבצע על ידי Lipolife – מכשיר לייזר מתקדם המעניק טיפול יעיל וממוקד לבעיית הסנטר כפול.
הטיפול מוצע ב- 13 סניפי רשת פרופורציה ברחבי הארץ. לפרטים: 5599*.

  • טיפול בהזעת יתר על ידי לייזר. מדובר בהליך פשוט המתבצע בהרדמה מקומית בלבד במרפאה עם תוצאות מוכחות המפחיתות את הסימפטומים עד כדי 90%.

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר ה-Hydrolife החדשני שנחשב למתקדם וטוב ביותר כיום בתחום.
הטיפול ב-Hydrolife הוא בלעדי למרפאות רשת פרופורציה והוא מבוצע על ידי כירורג מומחה.
הטיפול אינו מומלץ לילדים (עדיפות לטיפול לאחר גיל ההתבגרות)
הטיפול אסור לנשים בהריון, נשים מניקות או בטיפולים הורמונליים

  • טיפולי מילוי קמטים ופיסול פנים

בעבר היה נהוג לתקן פגמים נקודתיים בעור, להצעיר בעזרת ניתוח פלסטי כזה או אחר, היום מסתמנת גישה חדשנית שעיקרה כבר לא רק טיפול בקמטים או קמטוטים נקודתיים סביב העיניים או במצח, אלא התייחסות לפנים כמו לפסל שניתן לבנות ולשפץ ולשפר את מה שאפשר. בהתאם לכך קיימת אפשרות לפסל מחדש את הפנים ולא רק לנסות לסלק את הקמטים. הגישה ברפואה האסתטית כיום היא לא רק לטפל בקמטים ולהגיב לנזקי הזמן אלא לעצב אלמנטים מסוימים בתווי הפנים: להבליט את עצמות הלחיים, להרחיב מעט את קו הלסת, לתקן פגמים באף, להרים את הגבות לעצב את החיוך ועוד.

דר' גנאדי נמירובסקי מדגים פיסול אף
דר' גנאדי נמירובסקי מדגים פיסול אף

ברשת פרופורציה הטיפולים מועברים על ידי רופאים מומחים. הטיפולים הינם מרפאתיים, הם אורכים מספר דקות, ללא צורך בתקופת החלמה או תופעת לוואי והתוצאות טבעיות ונראות לעין לאורך זמן.
חומרי המילוי השונים (בוטוקס, חומצה הילורונית) מוחדרים מתחת לעור באזורי הקמטים בפנים וכאמור משמשים גם לעיצוב תווי הפנים להדגשה ולעיבוי השפתיים.

12932633_1099147093470213_3680910021829313591_n

תמיד אומרים שהאביב הוא תקופה של התחדשות, האביב הוא גם זמן אידאלי להתחדשות פיזית ולא רק נפשית. אחרי חודשים ארוכים בהם היינו בבגדים ארוכים – סוודרים, צעיפים ומעילים שכיסו את כל גופנו, הימים מתחממים, השכבות יורדות ולפתע כל מיני דברים קטנים שהציקו לנו מתחילים להיראות שוב.
 אז אם גם אתם מצאתם את עצמכם משילים את הבגדים הארוכים ומוצאים כל מיני פגמים שלא יילכו טוב עם חצאיות קצרות  ובגד הים , זה בדיוק הזמן לפרופורציה.
לאתר הבית ופרטים נוספים http://proportsia.co.il/
ערכה: נדיה היבא