רשת עדן טבע מרקט משיקה סדרת מוצרים חדשים מסדרת כליל

בחורה עם מחשב נייד

פעם חבר של בן זוגי פיליפ, הזמין אותנו לביקור בישוב הפסטורלי והאקולוגי כליל. מדובר בישוב מיוחד אשר כל תושביו מנהלים אורך חיים "ירוק" ידידותי לסביבה. כאשר גיליתי באחד מסניפים של רשת עדן טבע מרקט מוצר חדש מסדרת כליל, נוזל כלים "ירוק" וידידותי לסביבה, נזכרתי בביקור שלנו בישוב ה"ירוק" והאקולוגי:)

עדן טבע מרקט, רשת חנויות הבריאות המובילה בישראל למכירת מזון בריא, אורגני וטבעי, משיקה  בלעדי בסניפיה, סדרת מוצרי ניקיון לבית, "ירוקים", ידידותיים לסביבה, של חברת כליל הידועה באיכות מוצריה הידידותיים לסביבה ומיוצרים תחת תקן מים אפורים. מוצרי הניקיון של כליל  ישווקו באופן בלעדי בעדן טבע מרקט.

מדובר בנוזל כלים אקולוגי ידידותי לסביבה – בריח תפוז עשוי מרכיבים טבעיים בלבד ואינו מכיל פטרוכימיכלים, מלחים וכלורואידים המזיקים לסביבה ולעור הידיים. המוצר מתכלה, ועל כן ניתן לעשות בו שימוש חוזר במידה ויש לכם דרך לאגור את המים או בעזרת מערכת מים אפורים. הנוזל כלים בעל תקן מים אפורים ומומלץ לשימוש ביתי. ממלא את הבית בריח תפוז ומשאיר את עור הידיים רך ונעים. המחיר: 14.90 ₪

סדרת המוצרים כוללת: מרככי כביסה, נוזל כביסה, נוזל כלים בריח תפוז/לימון, נוזל רצפות, מסיר שומנים, נוזל ניקוי רב תכליתי, נוזל לניקוי אסלות, נוזל לניקוי אסלות ונוזל לניקוי פירות וירקות.

מוצרי הניקוי, בטוחים לשימוש האדם ואינם מזהמים את הסביבה. המוצרים מבוססים על תמציות שמנים וצמחים טבעיים ואינם מכילים כימיקלים מבוססי נפט, מלחים, כלורידים וחומצות שאינן אורגניות. הרכיבים הפעילים הנם בריכוז גבוה במיוחד (18.8%) ועם זאת, גם ידידותיים לסביבה ומתפרקים במלואם לאחר השימוש.

סדרת מוצרי הניקיון כוללים חומרים מתכלים ונותנים מענה לטובת אלו הממחזרים את המים מהניקיונות ומעבירים הישר להשקיית הגינה. לשימוש במוצרים מתכלים יתרונות רבים: אכילה ושתייה בכלים נקיים אשר אין דאגה כי על גבם עדיין מצויים חומרים מסוכנים, חיסכון במים וכסף לשם השקיה, וחינוך ילדינו בשמירה על  הסביבה ומחזור ועוד. המעבר אל מוצרים מתכלים הוא הצעד הראשון למען שמירה על האדמה, שהיא מקור החיים של כולנו.

בימים אלו, השיקה עדן טבע מרקט מועדון החברים חדש אשר יעניק לחברי מועדון ומצטרפים חדשים. 5% הנחה בקניה מעל 300 ₪ ו- 10% הנחה בקניה בסך של 600 ₪ ומעלה והנחה זהה ברכישה. עלות הצטרפות למועדון היא 49.9 לשנה.

ניתן להשיג בכל סניפי רשת עדן טבע מרקט ברחבי הארץ.

פרטים נוספים באתר: http://www.edenteva.co.il/