רשת טיב טעם תומכת בקהילה הגאה בעקבות אמירותיו הקשות של אלי ישי – הפרס שהובטח יעבור לארגון איגי – ארגון הנוער גאה

בוקר טוב

טיב טעם תורמת לארגון איגי 2019 (custom)

רשת טיב טעם בחזית המאבק החברתי: תומכת בקהילה הגאה ובארגון איגי, תחת המסר 'החופש לבחור'.

בעקבות קמפיין שלטי החוצות של אלי ישי "כדי שלא יהיה ילד עם אבא ואבא" , שעורר סערה בימים האחרונים, יצאה רשת טיב טעם בקמפיין חברתי, ברשתות החברתיות, שהמסר הוא "החופש לבחור". וזאת על רקע הצהרותיו הקשות.

פעילות הגולשים כללה פוסט: "אם אתם אלי וישי או מכירים זוג כזה תייגו אותם בפוסט ותקבלו סל מוצרים משפחתי מתנה בשווי של 500 ₪. זאת בכדי לתמוך ולהגיד לקהילה הגאה, אנו אתכם, גאים בכם מתנגדים למסר הקשה."

קמפיין זה זכה לאלפי שיתופים ותמיכה ותגובות אוהדות. אך, למצער החיפוש לא הניב תוצאות. ובעקבות כך, החליטה רשת טיב טעם, להמשיך לתמוך ולתרום את הפרסים שהובטחו, בסך, 2,500 ₪ לארגון איגי – ארגון הנוער גאה, התומך ומספק מסגרות לבני נוער הלהט"בי.

לדברי יוסי שליו סמנכ"ל הסחר והשיווק של טיב טעם: "טיב טעם מבססת מעמדה כרשת מזון המייצגת ערכי ליברליות ופלורליזם וככזו, היא מבקשת להזכיר לכולם, שיש לעודד ולאפשר לכל אזרחי ישראל ולכל אדם את חופש הבחירה וזאת על רקע אמירותיו הקשות של אלי ישי.

עוד ציין שליו: "טיב טעם מייצגת את הישראליות הליברלית, הישראליות המאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו לבחור כיצד אנו רוצים לחיות את חיינו. וטיב טעם, העומדת בחזית המאבק לחופש הבחירה, מזכירה שיש לכולנו את חופש הפעולה לבחור ולנהוג כרצוננו. ללא הבדל דת , גזע ומין.