רשת התכשיטים RONI KHAN

רשת התכשיטים RONI KHAN קולקציית תכשיטי החורף המעוצבים הם אופנתיים, עכשווים וחדשניים. הקולקציות השונות נבחרו ברחבי העולם,

בחורה עם מחשב נייד

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 

 

רשת התכשיטים RONI KHAN  

 

מציגה את קולקציית

 

התכשיטים לחורף 2018-19

 

איזה קסם טמון במילה "תכשיט" וכמה דמיון, חלומות קטנים ואפילו אושר קשורים ברכישתם, אז רוני קאהן עושה את זה בשבילנו.

במסעותיה ברחבי הכדור ומתוך טעמה המשובח היא אוספת את פריטי התכשיטים הנחשקים ביותר של מעצבים נודעים, מהם קלאסיים, אחרים – טרנדיים עכשויים, במיגוון חומרים וצורות, עשויים ממיטב החומרים ואין אף לא אחת שלא תמצא בקולקצייה את "התכשיט שלה". 

 

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 

עתה משיקה הרשת שבבעלותה, רשת התכשיטים RONI KHAN , את קולקציית תכשיטי החורף שברובה מושתתת על  תכשיטים של מעצבים שונים מרחבי העולם.

בקולקצייה  מגוון תכשיטים מעוצבים כמו שרשראות, עגילים, צמידים וטבעות טאץ'.

בקולקצייה  תכשיטים קלאסיים, שתמיד יהיו אופנתיים וזאת לצד  תכשיטים המותאמים לטרנדים העכשוויים.

 התכשיטים עשויים בין היתר מסטיינלס סטיל, ציפויי זהב וכסף, עור ודמויי עור. הקולקציות כוללות פריטים הנצבעים בעבודת יד, אבני חן ותכשיטים בשילוב  זרקונים. 

 

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 

 בקולקצייה בולטים תכשיטי ה-אוברסייז, טבעות ועגילים מאסיביים, תכשיטים א- סימטריים שתמיד אופנתיים וכן תכשיטים גיאומטריים. טרנד הנוצצים- תכשיטי זרקון מתמקם היטב בקולקציה החל ממגוון תכשיטי טניס קלאסיים ועד שרשראות זרקונים מקסימליסטית.עם בואה של השלכת  , גווני האדמה מגיעים גם אל התכשיטים ומשלבים את הגוון החום שמתגלה כ-קאמבק של העונה.ליין הצעירים מתאפיין בחישוקים, צ'וקרים, שרשראות כפולות ומשולשות ופינת לבבות נצחית. 

 

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 

 רשת התכשיטים הינה בבעלותה של רוני כהן, בת ה-27 אשר  פנתה לתחום לאחר שסיימה לימודי משפטים וחשבונאות. רוני מציינת : "החזון שלי הוא שכל אישה בכל גיל תגיע לדוכן ותבחר עבורה תכשיט שיראה כאילו עוצב במיוחד בשבילה, כל זה, במחיר נוח , שכיף לחזור ולקנות". 

 

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 

בהשקת קולקציית חורף  2018-19 אליה הוזמנתי לשם סיקור והתרשמות מצאתי עולם קסום של תכשיטים, איכותיים, עונים לכל טעם או תשוקה נשית, פינוק קטן שאת חייבת לעצמך.

טווח מחירי הפריטים – 50-400 ₪

להשיג בכל סניפי רשת RONI KHAN ברחבי הארץ:

קניון עזריאלי, קניון אילון, קניון הזהב ראשל"צ, קניון רננים רעננה, קניון G כפר סבא, קניון גבעתיים, קניון מודיעין עזריאלי ובאתר הבית

 https://www.ronikhan.com/

 

לדף הפייסבוק לחצו כאן .

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER 

יח"צ יהודית ג'וד לברון Vered Brozky