רשת הריהוט CAVIO מציגה קולקציית ריהוט חדשה

בחורה עם מחשב נייד

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

רשת הריהוט CAVIO  

 

מציגה קולקציית ריהוט חדשה בדן דיזיין

 

הומנתי כעיתונאית ובלוגרית לסקר את קולקציית הריהוט החדשה של "קאביו" CAVIO המותג היוקרתי והבינלאומי שמושבו בוורונה שבאיטליה.

חברה מוערכת וידועת שם שהתמחותה ריהוט יוקרתי, בסגנונות שונים עם דגש, כמובן, על עיצוב, גימור ואיכות ברמה הגבוהה ביותר ובהקפדה שאין שנייה לה.

הריהוט היקרתי משווק ומופץ בלא פחות מ-  39  מדינות !

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

בקולקצייה, הכוללת שפע פריטים מכל תחומי הריהוט ועיצוב הבית ואף המשרד,  נמצא את הרהיטים המשלבים עיצוב עכשבי יחד עם סיגנונות עיצוב קלאסיים כגון רנסאגס, רוקוקו, ארט נובו כאשר בעיצוב הרהיט מודגשים האלמנטים שאיפינו את התקופות לאורך ההיסטוריה.

בקולקצייה אליה נחשפתי לפריטים בסגנון  ארט דקו בעיצובים מעודכנים המביאים להתרגשות עם עיצוב לא שיגרתי שיוצר אווירה אקסטרווגנטית, תוך שימוש באיכויות של עבודת יד איטלקית.

*  פריטים עם ניחוח תרבותי  שמציב ריהוט לחללים שונים  בבית עם אלמנטים סמליים – איקונים  שמציבים רף גבוה של נב שמכונה  אופנה סביבתית ומגבירים את השילוב הטוטאלי של אופנה ועיצוב פנים.

*  פריטים עם זהות  ניאו קלאסית שדואגת לעגל את הקווים הנוקשים בעיצובים  ואלמנטים עשויים מעצים  כמו עץ דובדבן ,לינדן ואלון.

*  פריטים בעיצובים  מתקופת הבארוק , עם פיתוחים עיצובים וגילופי עץ מעוגלים  בעיקר ברגלי הפריטים כמו  מיטות שולחנות וכ'ו.

*  פריטים המשלבים  עיצובים חדשניים המהולים בתוך עיצובים קלאסיים היישר מהמאה ה-19 ויוצרים יחד שפת עיצוב מורכבת במיוחד.

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

שלל פריטים עם השפעות בולטות  הלקוחות מעיר הרנסאנס , ורוונה, שם מיוצרים הפריטים ומציגים לראווה את הסגנון האיטלקי האלגנטי המשלב צבעים עזים בשילובי אלמנטים מוזהבים ומוכספים, להשלמת המראה עם דגש ניכר על נוחות טוטאלית.

 

מחירים מ-150 ש לאקססוריז ועד 85,000 ש לסלון .

 

בקרו במתחם העיצוב דן דיזיין, רחוב הלחי 2 בני-ברק . 

www.caviocasa.com

 

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER