רשת הום סנטר פתחה סניף חדש בנס ציונה

סניף חדש של רשת הום סנטר נפתח בנס ציונה ברחוב הפטיש 6, אזור התעשייה – מרכז ישפרו

רשת הום סנטר ,מקבוצת פישמן, הרשת הגדולה והמובילה בתחום שיפור ותחזוקת הבית בישראל, השיקה סניף חדש בנס ציונה בהשקעה כוללת של 6 מיליון ₪, אשר תספק כ-100 מקומות עבודה חדשים לתושבי האזור.

גם אני הוזמנתי להשקת הסניף. השקה ססגונית עם המון מוזמנים מכובדים, כמו מנהלי הסניפים השונים של הרשת, חברי מועצת העיר, ראש העיר ועיתונאים.

הסניף החדש המשתרע על פני 2,500 מ"ר משיק לראשונה לתושבי המרכז, את מחלקת "הום דיגיטל" תחת הקונספט המחודש של הרשת, עם מבחר מחשבים ניידים, טאבלטים, מסכים, פתרונות אודיו, טלפונים ועוד.

בנוסף למחלקות המוכרות של הרשת, מציע הסניף החדש בנס ציונה גם מחלקת קרמיקה חדשה ומחלקת "הום דיגיטל" שתעניק ללקוחות אפשרות ליהנות ממיטב מוצרי הדיגיטל והאלקטרוניקה לבית ולמשרד במחירים הוגנים.

המחלקות החדשות מצטרפות למחלקות "עשה זאת בעצמך"  וביחד יעניקו ללקוחות חווית קניה ייחודית בדגש על מענה כולל לבית ולמשרד תחת קורת גג אחת.

לדברי אלי גידור מנכ"ל רשת הום סנטר : "נס ציונה הינה חנות הלא-מזון הגדולה ביותר בעיר, הכוללת 26 מחלקות מקצועיות בתחום שיפור הבית. החנות תאפשר לבעלי הבתים הפרטיים ובעלי הדירות לשדרג ולשפר את נוחות הדיור במחירים נוחים."

רשת הום סנטר, נוסדה בשנת 1992, ובמשך שנות פועלה פתחה 44 סניפים ברחבי הארץ, המכילים מעל 23,000 מוצרים לבית, לגן, למשרד ולרכב. רשת הום סנטר נחשבת גם לחלוצה בתחום 'עשה זאת בעצמך', עם מגוון מלא של מוצרים לשיפור וטיפוח הבית, כולל צבע, קרמיקה, כלי עבודה, אינסטלציה, אביזרי אמבטיה, חשמל, תאורה, אלקטרוניקה ביתית ועוד.
לפרטים נוספים על רשת הום סנטר ומציאת הסניף הקרוב לביתכם, כנסו כאן לקישור.
כתבה , ערכה וצילמה: נדיה היבא