רשת האופנה תמנון פותחת סניף דגל בקניון עופר לב חדרה

בוקר שלישי מעולה,

רשת האופנה תמנון פותחת סניף דגל
בקניון עופר לב חדרה

הסניף החדש יפתח בהשקעה של כ 2 מיליון ₪
וישתרע על פני 450 מ"ר

סניף דגל של רשת האופנה תמנון יפתח השבוע בקניון עופר לב חדרה, מקבוצת קניוני עופר. זהו הסניף ה81 של רשת האופנה המציעה ביגוד לנשים, גברים וילדים. הסניף יפתח בהשקעה של כ 2 מיליון ₪, בקומה ה-1 בקניון ומשתרע על פני 450 מ"ר.

רשת האופנה תמנון היא מותג מוביל בתחומו ושם נרדף לאופנה טרנדית במחירים הכי טובים בשוק האופנה. הערך שמלווה את הרשת הוא "value for money", מתוך רצון להעניק תמורה מלאה ואופנתית, עבור סכומים שכולם יכולים להרשות לעצמם.

לדברי ברוך ריינר, מנכ"ל תמנון: " פתיחת חנות דגל בקניון מרכזי כקניון לב חדרה היא מהלך מתבקש. הסניף החדש- עונה על מטרות הרשת: לגדול, להתפתח במרכזים מסחריים מובילים ולתת מענה אופנתי לכל אחד ואחת. בזכות צוות מעצבים מוכשרים שחי ונושם אופנה עשרים וארבע שעות ביממה אנו מצליחים לשלב את הטרנדים החמים, יחד עם איכות, שירות וחדשנות מדי עונה."

לדברי בן דבש, מנכ"ל הקניון: "אנו שמחים להביא בשורה חדשה לעיר חדרה באמצעות חנות קונספט ייחודית המציעה שילוב אולטימטיבי של עיצוב חדשני, אופנה עדכנית ומחירים עממיים. חנות תמנון החדשה מצטרפת למגוון חנויות אטרקטיביות נוספות שנפתחו בקניון לאחרונה ועתידות להיפתח בקרוב."

קניון עופר לב חדרה הינו קניון על אזורי המשתרע על פני כ 50,000 מ"ר, נחשב למרכז הקניות המקורה הגדול והמוביל באזור ומשמש מוקד משיכה לעשרות אלפי תושבי האזור.
בקניון 3 קומות המאכלסות כ- 120 בתי עסק פעילים, ביניהם רשתות מהמובילות בארץ, כגון: תמנון, H&M, המשביר לצרכן, קסטרו, רנואר, גליתה, טוונטי פור סבן, הודיס, טופ-טן, ללין, פוקס, סטימצקי, אפריל, נעלי TO GO, אלדו, סברובסקי, איל מקיאג', לי קופר, קרייזי ליין, מועדון כושר מרשת ספייס המשתרע על שטח של כ1,400 מ"ר, מתחם ילדים ייחודי "בבילון פארק" ועוד.

סניף תמנון בקניון עופר לב חדרה צילום יחצ (4)