רשת האופנה פוראבר – FOREVER – 21

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14283600570311רשת האופנה   FOREVER 21

 רשת האופנה הידועה מרחיבה פעילותה בישראל, והפעם היא מוצאת את מקומה בקניון המותגים והבילוי היוקרתי ביג-פאשן, אשר נפתח, זה עתה, בעיר אשדוד.

pizap.com14283507850781

מדובר בחנות של רשת האופנה   FOREVER 21  בישראל ואירוע פתיחתה היה חגיגה אמיתית לקונים אשר צבאו כבר על פתח החנות שכן למאתיים הראשונים בהם הובטח שובר קנייה חינמי  …

אני וחברי, בלוגרים ועיתונאים, הוזמנו ביום הפתיחה לבוא ולהתרשם ממיתחם הקניות החדשני כולו והארוע הנוצץ של פתיחת סניף הרשת החדש, רק חיזק והעצים את הרושם הכללי של קונספט קנייה חוויתית במקום שהוא כל כולו אופנה, לייף-סטייל וחנויות מותג מן השורה הראשונה כמו "פוראבר 21".

סגנית נשיאת הרשת, לינדה צ'אנג, נשאה דברים באומרה כי :

"לקוחותינו בישראל בכלל, בקניון עזריאל, וברמת-גן קניון אילון, ובאשדוד בפרט, מצפים המותג  21 Forever ימשיך להוביל את האופנה, האיכות והמחיר המשתלם. כחברה מובילה בעולם בצמיחה כלכלית, אנו רואים פוטנציאל גדול להתרחבות הנוספת שלנו בישראל".

pizap.com14283518069371

הרשת מציעה בחנויות הענק שלה המשתרעות על פני כ-1,600 מ"ר אופנה לנשים, גברים, נערות וכמובן אביזרי השלמה ופריטי אופנה נילווים (אקססוריס) להשלמת המלתחה ומתן השיק הדרוש למותגים הנלבשים.

pizap.com14283639638591

לצד קו האופנה ופריטי הלבוש היוקרתיים ניתן יהיה למצוא קו להלבשה תחתונה וקו לנעליים.

בקיצור, מלתחה מושלמת , מעוצבת וברמה עולמית ממש.

ראוי לציין כי "פוראבר 21" מצוייה על מפת האופנה העולמית כאשר מטה החברה הינו בלוס אנגלס ולחברה למעלה מ-630 חנויות חובקות עולם , ארה"ב, קנדה, קולומביה, קוסטה ריקה, אירופה, הונג קונג, יפן, סינגפור, קוריאה, מקסיקו, הפיליפינים והממלכה המאוחדת.

החברה חדשנית ומובילה את כיווני האופנה ואחראית לטרנדים החמים ביותר אך מקפידה על מחירים משתלמים וסבירים לקהל לקוחותיה החוזר אליה שוב ושוב.

בהיותכם, בקרוב, בקניון "ביג פאשן" ואין לי ספק כי תבקרו בו, היכנסו לחנות של "פוראבר 21" וצאו עם מיטב האופנה המפנקת בסיפוק והנאה.

בחג הפסח ובחוה"מ פסח הקניון פתוח לבילוי וקניות … אני בטוח חוזרת לשם .

לאתר הבית לחצו כאן.

כתבה וצילמה LEVANA REISER