רשת גלי מתרחבת: פותחת סניף קונספט חדש בקניון אורות באור עקיבא

בוקר טוב

רשת גלי מתרחבת:
פותחת סניף קונספט חדש בקניון אורות
באור עקיבא

כחלק ממהלך אסטרטגי משדרגת
6 סניפים לפי הקונספט החדש של הרשת:
באילת, באר שבע, בית שמש, פתח תקוה, כרמיאל ונצרת

היקף ההשקעה מוערך ב 5 מיליון ₪

רשת גלי, מקבוצת בריל, המונה 63 סניפים, עוברת מתיחת פנים ומתרחבת. במסגרת זו פתחה הרשת סניף חדש בקניון אורות באור עקיבא ומשדרגת 6 סניפים נוספים.

היקף ההשקעה במהלך כ- 5 מיליון ₪

הסניף החדש באור עקיבא משתרע על שטח של 300 מ"ר וכולל מחלקות לנשים, גברים וילדים, עם מגוון רחב של נעליים מהמותגים המובילים לכל המשפחה, כולל מותגי נעל נוחות, ספורט, אופנה, צעד ראשון ועוד. בין היתר מוצעים בגלי פריטים של מותגי הנעלה הבינלאומיים אותם מחזיקה הרשת, כמו: גאס, האש פאפיס, קטרפילר, לי קופר, דוקרס ועוד.

במקביל לפתיחת סניפים חדשים גלי משפצת בימים האלה את 6 סניפי הרשת באילת, באר שבע, בית שמש, פתח תקוה, כרמיאל ונצרת בהתאם לקונספט העיצובי החדש של הרשת. במהלך החודשיים הקרובים ייפתח סניף נוסף של הרשת באלונים.

היקף ההשקעה במהלך מוערכך ב 5 מיליון ₪.

שדרוג הסניפים בקונספט העיצובי החדש מאפשר תצוגה נוחה, נגישות וחווית קניה שונה ונעימה.

לדברי דן איתמר, סמנכ"ל שיווק קבוצת בריל, המפעילה בישראל את רשת גלי: "כחלק ממהלך אסטרטגי רשת גלי מתרחבת, פותחת סניפים חדשים ומשפצת את הסניפים הקיימים בהתאם לקונספט החדש של הרשת. הרשת מציעה מגוון רחב ושפע רב של פריטים לצד מיקוד על כל מותג ומותג, ומאפשרת נגישות וחווית קניה נעימה ומחירים אטרקטיביים לכל כיס".

רשת גלי מקבוצת בריל פועלת בישראל מאז שנת 1972 ומפעילה 63 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה בשיווק נעלים לנשים, גברים וילדים של המותג גלי לצד יבוא מותגים בינלאומיים מחו"ל.
קבוצת האופנה בריל, כוללת את החברה הבורסאית "בריל תעשיות נעליים". הקבוצה פועלת בתחום האופנה ועוסקת בעיקר בעיצוב אופנה, ייצור, ייבוא, רכש ושיווק קמעונאי של נעליים, ביגוד ואביזרי אופנה. הקבוצה משווקת את מוצריה באמצעות הרשתות: גלי, סולוג, לי קופר, ניין ווסט, איזי ספיריט, אן קליין וכל נעל סנטר. כמו כן, מנהלת ומפעילה מכירה ישירה, זכיינית וסיטונאית של נעליים ומוצרי הלבשה לחנויות, רשתות קמעונאיות ומוסדות שונים בישראל.