"רק שייתן לי חום ואהבה, ואני אקטוף לו את הירח"

מה ביקשתי – מעט חום ואהבה. שיפרגן. שיגיד מילה טובה. אבל לו- קשה להביע רגשות. הוא אוהב אותי ואת זה הוא מראה רק במעשים. אני זקוקה לתמיכה רגשית. מה לעשות כדי לפתוח אותו?

saloona33333

"מה ביקשתי ממנו? מעט חום ואהבה. קצת תשומת לב. שיפרגן לי. שיגיד מילה טובה. אבל לו- קשה להביע רגשות. הוא אוהב אותי. חולה עלי. אני יודעת! ואת זה הוא מראה רק במעשים. אני זקוקה לתמיכה רגשית. לא פעם אמרתי לו: תן לי חום ואהבה ואני, אקטוף לך את הירח. אבל הוא סגור כמו כספת! למה זה קורה לי, ומה לעשות כדי לפתוח אותו?"

האומנם יכולה היא "לפתוח אותו" כדי שיעניק לה חום ואהבה?

כדי לענות על השאלה הבה נכיר את הבחור מכמה היבטים של מפת הלידה שלו:

– מספר יום הלידה שלו מצביע על סגירות רגשית. רצון להתבודד. יש לו עולם רגשי מאד עשיר שלא בהכרח חולק אותו עם אחרים.

– מספר גורל שלו מצביע על אדם האוהב להיות בשליטה. לא תמיד סומך על אחרים ועם קושי לבטא את הרגשות שלו.

– פרשנות שמו עפ"י הקבלה מספר שוב על אדם שעצור מעט בחשיבה שלו. מאד עקשן. פחות חברותי ויש לו נטייה להתבודדות.

– הגלגול הקודם שלו ( זיכרון נשמתי) מלמד על אדם שאחד השיעורים שלו הוא- לצאת לחברה ולחיות את הילד שבו.

כל המרכיבים הללו, דומיננטיים ביותר באישיותו של הבחור וגורמים לו להתנהג בחוסר החלטיות וחוסר ביטחון בזוגיות עם אשתו שכ"כ זקוקה לחום ואהבה." וואו מסכן, עכשיו אני מבינה מאיפה הסגירות הרגשית שהוא מפגין!"

אבל היא רוצה חום ואהבה! היכן רואים במפת לידה את הצורך הזה?

בפרשנות הקבלית של שמה כמובן, המצביע על אישה רכה, מלאת חום ונעימה. הינה בעלת רגשות עזים וחזקים, מלאה רגש ואהבה ובמקביל- יש לה צורך לקבל חום ואהבה. לעיתים הינה עקשנית, דעתנית ותקיפה- דבר הנמצא בעוכריה כאשר "דורשת" היא לקבל תשומת לב רגשית מהבעל הסגור שלה. האומנם יכולה היא "לפתוח אותו", ולקבל ממנו אהבה באופן נוקשה ותקיף כמו שהיא עושה? ממש לא…

בא הגלגול הקודם של הגברת ומקשה עליה לעשות שינויים…

וכן, היא עקשנית כמו פרד! למזלה כי רב, רק בשנים האחרונות הבינה, שרק כאשר תשנה גישה, תוכל לזכות בחום ואהבה מבעלה. אז מה אומר הזיכרון הנשמתי שלה?

הוא אומר שעליה ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. ללכת על בטוח. לא לפחד לעשות שינויים. להשתחרר מרכושנות, אמונות קדומות ומהפחד להרפות. חולמת היא על קשר " למות עליו". קשר מושלם של המון חום ואהבה. ואכן, קצת קשה לה עם הקרירות של בעלה. ברגע שתשתחרר. תאהב את עצמה יותר ותעניק לעצמה- החיים שלה יזרמו כמו מים והיא תהיה יותר מאושרת.

 בהתאמה זוגית בין השניים. האם רואים שם חום ואהבה? הבה נסקור משני היבטים:

• עפ"י נומרולוגיה- תאריך לידה רואים שזה קשר יפה עם תקשורת פורה ביניהם. יש הפריה וגיוון אינטלקטואלי. תקשורת שכלית טובה והענקת מרחב מחייה אחד לשני. ובמיוחד, קשר עם אפשרות לצמיחה אישית משותפת.

• עפ"י הקבלה- שילוב אותיות השם מצביע על קשר חברי יפה ובריא המבוסס על כבוד והערכה הדדית. שניהם אנשים עצמאיים באופים וברוחם אבל שניהם גם עקשנים מאד! עליהם לשים לב בשעת כעס- לסנן מילים היוצאות להם מהפה. בנוסף, יתכנו מאבקי כוח ומשחקים של אגו. כאן על הגברת להרפות מעט וללמוד להיות יותר קשובה אליו.

האם התזמון מסייע לגברת להתגבר על המחסומים ולצאת לדרך חדשה? בהחלט שכן…

1. האות המשפיעה עליה בתקופה זו מצביעה על תקופה משמעותית בחייה. אות זו נמצאת אחרונה בשמה ומסייעת לה להתגבר על מחסומים ותקיעות ולצאת לדרך חדשה. " נכון, בשנים שהזכרת, התחתנו, עברנו דירה וגם הבאנו שני ילדים. עכשיו אני הולכת לשנות גישה. אני מרגישה שזה קורה לי".

2. שנה אישית מצביעה על שנה של משוב. שנה שמעמתת אותה עם שנים קודמות וגורמת לה לעשות שינויים מקצה לקצה בחייה. "ישיבה על הגדר" תגרום לה לקפוא על שמריה- משום כך, עליה לפעול. לבנות בסיס חדש לזוגיות נעימה, חמה והרמונית כפי שהיא באמת רוצה.

האם התזמון מסייע לאדון להתגבר על המחסומים ולצאת לדרך חדשה? בחלקו- כן..

1. האות המשפיעה עליו בתקופה זו גורמת לו לקושי, סגירות ולתחושה שלא הכול זורם חלק בחיים שלו. החשיבה הזוגית שלו נובעת ממקום של " טובים השניים מן האחד" ומתוך רצון לזוגיות ושיתוף פעולה. בנוסף, אות זו משפיעה עליו להתכנסות פנימה בתוך עצמו והתיקון שלו הוא, להוציא את הדברים החוצה ולא לשמור אותם בבטן.

2. שנה אישית מצביעה על שנה של בניית זוגיות חדשה ונכונות להביע את הרגש שלו. בתקופה זו הוא מתנתק מהישן ומתחבר לחדש. פתיחות, הכלה ואהבה מצידה- בהחלט יכולה לפתוח את הסגירות שבו.

לסיכום, הגברת רוצה חום ואהבה. על מה עליה להתגבר על מנת להשיג את מבוקשה?

• לגלות כלפיו המון סבלנות וסובלנות.

• לפעול איתו באיזון ושיתוף פעולה.

• להיות קשובה לו.

• להגיב ממקום בוגר ואחראי ללא דרמות מיותרות.

• לשמור על גבולות ולתת לו את החופש האישי לו הוא זקוק.

• להמשיך להעניק לו אהבה אבל לא לחנוק אותו מרוב אהבה.

• להיות עקבית בגישה אליו: פשוט לאהוב אותו ללא חבטות מיותרות.

" נפלא! עכשיו אני יודעת עם מי אני חיה. מהיום אדע לשחרר אותו יותר. היום אני מבינה שיש לו את סיפור חייו וקשה לו עם עצמו. הוא אדם נפלא ואיתו אני יכולה ליצור מציאות מאד יפה שנמצאת בעצם בראש שלי. לא אחפש את האישורים ממנו. יש לי את עצמי. אוהבת אותי כמות אני ויודעת מה אני שווה. אתן לו את המרחב לו הוא זקוק וברור, שאשים את האגו שלי בצד"

 

 

אישה יקרה,

גם את מחפשת חום ואהבה?  בעלך חסום רגשית וקשה לו לבטא רגש?

רוצה להכיר אותו מקרוב? להבין את המחסומים והחולשות שלו?

ללמוד לפעול בהתאם כדי לשמור על הרמוניה זוגית?

 צלצלי אלי עוד היום – 052-8231669

***

 אני פה בשבילך מכל הלב ובאהבה

 ציונה אבירם- נומרולוגית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים