רק רוצה לומר תודה!

ראש השנה. תמיד מן תקופה שכזו של היערכות מחדש. סיכום השנה שחלפה, מחשבות על זו שמתחילה. ברמה הכי אישית-משפחתית, ברמה העסקית וגם ברמת הצמיחה האישית.

אז אני רואה בזאת הזדמנות חגיגית לומר תודה.

בראש ובראשונה אני רוצה לומר תודה לכל לקוחותי. כן כן אתם. כל אחד ואחת שעיצבתי לכם בית או תכננתי לכם את העסק. תודה ענקית! בזכותכם קיים הסטודיו "נרקיס חן -עיצוב פנים". אתם שגורמים לי להיות יצירתית, ללמוד המון על חומרים שיטות ויישומים. הופכים אותי למקצועית יותר, זריזה יותר ולכזו שלא מפסיקה להתפתח.
תודה שאתם, שמכניסים אותי אל ביתכם או העסק ומשתפים בכל ההרגלים הכי קטנים ואישיים ובוטחים בי שאדע לתרגם את הכל לכדי תכנון מדויק של הנכס שלכם כך שיתאים ככפפה לצרכיכם. תודה שאתם, מקשיבים לי גם כשיש לי רעיונות עיצוביים ייחודיים, קצת יותר צבעוניים וקצת יותר משוגעים ממה שכנראה הייתם עושים לבד. ואני יודעת שזה ממש קשה לצאת לפעמים מהקופסא ואיזה אושר זה לגלות שדווקא ה"שנה מסלול" מוביל לתוצרים נפלאים ומשמחים. ותודה שלימדתם אותי שיעור בגבולות ובאסרטיביות ובניהול זמן וכסף וכל הבלגן שמסביב ללב העשייה העיצובית. כי גם אם אלו שיעורים לא קלים הם חשובים. כי עסק, הוא מעבר לתשוקה והיצירה והכיף-הוא עסק. פרנסה.
ותודה שאתם אומרים תודה. תהליך התכנון והעיצוב אורך חודשים רבים בהם אנו עוברים ביחד מסלול שלעיתים נדמה כרכבת בלונה-פארק. רגעים שקטים ורגועים לצד רגעי לחץ של תקלות או בלת"מים.  הסיפוק הכי הכי שלי הוא לדעת, שבסוף התהליך, אתם מרוצים. שעברתם לבית החדש או פתחתם את העסק שחלמתם עליו ושבסה"כ עברנו תהליך טוב, נעים מכבד ושהתוצאה בעיניכם היא וואו. שכיף לכם להראות לכולם את ביתכם החדש ושנוח לכם וטוב בין קירותיו. אני אוהבת להרגיש קצת כמו מגשימת חלומות.

ואני רוצה להגיד תודה לעתלית. שקיבלה את פנינו באהבה ובזרועות פתוחות. אנחנו מסכמים פה שנתיים וקצת של מעבר מהמרכז לעתלית. מכפר סבא העיר השוקקת, שבה שלכל 100 תושבים יש קניון משלהם, עשינו מעבר קצת חד, לעיירת החוף המנומנמת עם בקושי בית קפה ומתנ"ס יחיד , סניף דואר אחד שבו פוגשים את כל מכורות אליאקספרס ונקסט וחצי קניון בכניסה ליישוב.  אבל היי יש לנו 5 פיצריות !! וגם מלא מלא חברים חדשים. לנו ולילדים. בכלל מרגיש פה כמו שכונה קטנה,  הכל מעבר לפינה. הילדים מחכים כבר ליום כיפור שבו הם מורשים להסתובב חופשי עם אופניים ובלי פיקוח בין הבתים. כן, אפשר לומר שאנחנו סופר מבסוטים מהשינוי הזה שעשינו.

ותודה אחרונה למעין. בעלי. שביחד ולבד אנחנו מנווטים את הספינה המשפחתית. בתקופות לא פשוטות של עומס שבהן אנחנו רבים בינינו על זמן לעבוד…אומרים שמתישהו הילדים ידעו לצחצח שיניים לבד ושזה יקרה יותר מהר ממה שנדמה לנו. תודה לך שאתה שם איתי, תודה שאתה מעריך, תודה שאתה מאפשר ותודה שאתה אוהב.

מאחלת לכולכם שנה טובה! שנה שבסיומה יהיו לכם המון סיבות להוקיר תודה כי הכל פה כל כך לא מובן מאיליו.
שנה טובהs - ספטמבר 2019

נרקיס חן - מתכננת ומעצבת פנים
שלום. אני נרקיס חן . נעים מאוד. אני בת 45, נשואה למעין ואמא של איתמר, איילת ואיתן. הרומן שלי עם עולם עיצוב הפנים החל אחרי שנים של עיסוק בשיווק, החלטתי לפנות לדרך חדשה. דרך שמשלבת כל כך הרבה תחומים שאני אוהבת: עולמות של עיצוב, יופי, אסתטיקה וצבע לצד עולמות של תכנון, שרטוטים וחישובי כמויות לחומרים בשיפוץ והכי מהכל…המפגש אתכם, עם הלקוחות.כי כל פרויקט הוא מסע. מסע היכרות עם האדם, הזוג או החברה. לשמוע מכם מה אתם חולמים שיקרה ביחידת דיור, בדירה, בוילה או במשרד שלכם. בתוך כל תקציב שיפוץ חבויים כ"כ הרבה רצונות ושאיפות וחלומות. אני פה כדי לעזור לכם להגיע מהחלום למציאות.הלקוחות שלי, הופכים בתקופה מסוימת בחיי ובחייהם לאנשים הקרובים אלי, וזה כיף לי כי כל משפחה והסיפור שלה ואין שני סיפורים דומים. לכל משפחה הרגלים שונים שגוזרים תכנון שונה. ואני פה בדיוק כדי לעשות סדר בפרויקט, להוביל אתכם יד ביד מהחלטה להחלטה עד שנרגיש שזה זה. בדיוק מה שחלמנו שיקרה.