רצה למרחקים ארוכים 2

בחורה עם מחשב נייד

לפוסט הקודם (חלק 1)
היא יושבת על הספה, מקבלת ממני בתודה כוס מים קרים, ממלאת את הדף שעל השולחן עוד לפני שביקשתי, וטומנת את הסלולרי בתיק. אני שואל אם שמה על מצב שקט. – כן, הטלפון על שקט ואני על דופק מטורף. אני מחייך. – את יכולה להוריד גם את השעון שמודד לך דופק, ואת השרשרת, הם לא נחוצים בזמן העיסוי. היא נרגשת, אבל לא לחוצה, יותר כמו תמהיל של ציפייה ומבוכה. זה יוצא ממנה בדרך קצת הומוריסטית והיא זורקת איזו בדיחה על איך שהיא עם פעמים ראשונות, ואני יודע שהיא צריכה עוד קצת מילים ונשימות לפני שמתחילים, ובעיקר לצבור עוד קצת ביטחון. ביטחון שיחבר אותה מחדש לעולם המוכר, הבטוח, זה שהשאירה מחוץ לדלת כשנכנסה לסטודיו המסתורי שלי. בעולם שבחוץ היא מנהלת הכל. את הזמן שלה, את המחויבויות שלה ושל המשפחה, את הריצות שלה, את התפריט שלה. ופה, כך היא כתבה לי מוקדם יותר, היא מאתגרת את ההתמסרות. היא באה אל הלא נודע, בידיעה שזה מרחב חדש. אחרי כל כך הרבה שנים שהיא מנהלת הכל על אוטומט היא דווקא רוצה להיות מופתעת. עכשיו, כשהיא כאן על הספה היא נאבקת לרגע שוב בהרגלים הישנים, בצורך לראות כל הזמן קדימה. היא נועצת בי מבט שואל. אני מספר לה שוב מה שהיא כבר קראה פעמיים או שלוש באתר שלי, לא כי היא שכחה או לא הבינה, אלא כי היא זקוקה לחוש אותי, את התקשורת איתי, להקשיב לא למילים אלא לאינטונציה. ואז היא מוכנה. ואז, זה מתחיל.

בחדר העיסוי אני מחבר אותה לאט לאט להפתעה ולהתמסרות. האיזון דק ויפה בין מרחב בטוח עם גבולות ידועים, לבין להשאיר מספיק טווח שאפשר ליצור איתו הרבה. הרבה עונג, הרבה התמסרות, והרבה חקר וגילוי. אני לומד אותה, ואז אני מלמד אותה. אנחנו כמעט בלי מילים, כי המגע הוא שפה שלמה, עשירה יותר ממלל. יש במגע עומקים שלא מתוארים במילים. מגע יכול להביע רגש, תחושה, מסר, הזמנה, הוראה, ועוד המון שכבות שנארגות יחד לרצף חושני ברמה אינטואיטיבית לגמרי. על הרצף החושני היא במקום טוב כעת. כחצי שעה לתוך העיסוי אנחנו בערך במקביל לחצי שעה לתוך ריצה ארוכה. הגוף כבר נכנס למצב שיוט, המערכות כבר מתואמות, כשאני נוגע בה היא מסתנכרנת איתי, בתנועות עדינות אבל ערות, ואני רואה כפי שנוכחתי כבר בעבר איזה יופי של איכות הפעילות הספורטיבית מביאה גם לעולם המיניות והעונג. אותו עולם שלא חקרה מספיק לעומק כל השנים הללו, אבל הגוף שלה כמו מכונה משומנת ויעילה רק מחכה שתיבת הסודות תיפתח, והוא יתדלק ביעילות כל תאווה ויתמוך בכל טיפוס אל פסגת עונג כזו או אחרת.
"תפתיע אותי…"
המילים המוקדמות שלה על התמסרות מהדהדות לי, ואני מרגיש שהגיע הזמן הנכון להוציא אותה מהמוכר. מהשיוט. נגמרה הריצה. עכשיו יוצאים מהעולם של דופק גבוה, ועצימות, וכיווץ או מתיחה של שריר. נכנסים לעולם הסקרן. מאטים. תחילה הגוף שלה מנסה להמשיך לרוץ באוטומט. היא רגילה לשמור על קצב גבוה. אחרי אורגזמה ששטפה אותה בעונג מבורך היא דולקת בעקבות הבאה שמחכה לה בהמשך המסלול, והכי פשוט להישאר איתה על קצב גבוה, לעלות לספרינט ולתת את הכל עד הסוף. לוקח לה דקה להבין שעצרתי את הריצה. הראש נדלק. מחשבות. מה קורה, למה הוא לא ממשיך… הייתי שם למעלה… אני נושף לה את התשובה היישר על העור החשוף. נשיפה ארוכה, מדויקת, איטית… הראש והגוף נכנסים להקשבה. עכשיו זה שונה. סקרנות: מה הוא עושה, איך זה מרגיש, וואו זו תחושה חדשה…
רעידות דקות של הירכיים שלה מספרות לי שהיא במקום טוב. הגוף שלה נדרך, המיינד מתרגש. תפתיע אותי. אני איתה בתוך הסקרנות. בודק איך אפשר לגרות אותה בעוד דרכים, כמה אפשר להטריף אותה ובאילו סוגי מגע, כמה אפשר לפתוח לה את תיבת הקסמים של העונג, לחקור את המטמון.
תחושות. שפע מהן.
זמן נמס. שמן חם נוטף. גוף נמרח. עור נצמד אל עור. אצבעות חוקרות, מנגנות. מגע, תנועה, נשימה. בשלב הזה היא כבר מתמסרת לגמרי. משחררת לחלוטין. היא לא על המסלול ואין צעדי טפיפות על הקרקע. היא בריחוף, בתעופה. הגוף שלה סמוק, העיניים עצומות, היא נאנחת את ההנאה שלה בצלילים מתוקים שעושים לשנינו טוב. אחר כך היא מתפרקת שוב, ולבסוף, שם למעלה, שוב לאט, שוב להסדיר נשימה. להסדיר דופק. התחלנו בחימום, מסיימים בשחרור, ולא היו מתיחות, רק הרבה כיווצים קטנים ויפים שפועמים מבפנים. אני נעמד לצידה. מניח יד אחת מעל הלב ויד שנייה על העין השלישית ולאחר מכן על הקודקוד. היא מתבוננת בי עכשיו בשקט. היא מושיטה יד ומקרבת אותה לידי שעל לבה. אני נענה למחווה והמעגל נסגר. שתי ידיים מחברות שני אנשים לכאורה זרים. החיים הם אוסף ריצות למרחקים ארוכים, אבל לפעמים כשיורדים לרגע מהמסלול המוכר וחוקרים את השינוי, את השונה, מגלים עוד דרכים להגיע לשפע שמחבר גוף ונפש.
אחרי כמה ימים:
יצאתי לארוכה אתמול. ארוכה של מחשבות. לא אפרט עכשיו יותר מדי, זה עניין לשיחה צפופה יותר, אבל רציתי שתדע שאני אגיע לרוץ איתך שוב. תודה שהראית לי שאפשר גם אחרת… שמחה שבחרתי להתמסר.

__________

לתגובות ושאלות: רוני 058-4472766
לאתר שלי: רוני – עיסוי אירוטי. מגע, עונג, צמיחה, טנטרה

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766