רעיונות מיוחדים לערבי גיבוש

ערבי גיבוש לעובדים מאפשרים לצאת משגרת העבודה ולסייע בגיבוש העובדים בצוות ובחברה.

בשנים האחרונות עלתה המודעות לביצוע ערב גיבוש ובסיוע של ערבים מסוג זה לאווירה נעימה יותר בין כותלי המשרד או הארגון ובהתאם לכך ליצור מחוייבות חזקה יותר של העובדים לארגון.

בעקבות כך ריכזנו עבורכם כמה רעיונות לערב גיבוש מושלם:

סדנאות משותפות – ישנן לא מעט סדנאות מיוחדות המותאמות לערבי גיבוש לעובדים: סדנת בישול, אפייה, קוקטיילים, יצירה מורכבת ועוד. ברוב הסדנאות נדרשת עבודת צוות ולכן אפקט הגיבוש והחוויה מועצמים והתוצאה מובטחת!

ארבל הפקות - ערבי גיבוש

הרצאות – לכל ארגון יש תחומי השקה לפעילותו ותחומי עניין והעשרה שיעניקו ערך מוסף לעובדים ולארגון. הרצאות סוחפות של דמויות מפתח יכולות להיות דרך מצויינת לערב גיבוש. הרצאה בעלת אופי הומוריסטי ומשעשע ובעלת ערך גבוה לנוכחים יכולה ליצור חוויה מופלאה. רצוי שבהרצאות מסוג זה העובדים יהיו חלק פעיל בהרצאה, יעלו על הבמה וישתמשו בכישוריהם מעבר לעבדוה לטובת הצלחת האירוע.

יום התנדבות קהילתית – בתנדבות לקהילה תורמת בני מישורים עיקריים: האחד – תרומה לאוכלוסיות נחלשות או בעלי צרכים מיוחדים וסיוע בכל הכלים של הארגון להצלחתם והתפתחותם. השני – יום מגבש בעל אופי התנדבותי מעניק תחושת סיפוק נפלאה. אין ספק שיום התנדבות למען הקהילה מבורך ומעניק לכלל המשתתפים בו תחושת העצמה ואנרגיות חיוביות.

סטנד אפ – סטנד אפ מוכוון הוא ללא ספק אירוע בלתי נשכח, כאשר הסטדאפיסט עושה מחקר קטן על הארגון הוא יוכל להתאים את הבדיחות לעובדים ולמנהלים, סטנד אפ מאפשר לעובדים חופש התבטאות יחסי ולכן הוא משחרר ואידיאלי לארגונים בינוניים וקטנים. כמובן שאחר כך מומלץ לאסוף את כולם לארוחת ערב טובה 🙂

 

ערבי סטנד אפ

 

למידע נוסף לחצו כאן

 

arbelhafakot
ארבל הפקות מתמחה בהפקות אירועים עסקיים ואירועי חברה כבר מעל ל20 שנה. החברה הוקמה על ידי מעוז קסטלר, בוגר לימודי ידיעת הארץ של משרד התיירות, יזם ותיירן. התשוקה שלנו למקצוע ההפקות והמקצועיות עד לפרטים הקטנים מבטיחים אירוע בלתי נשכח.