רכב שאינו כשיר לנסיעה

בחורה עם מחשב נייד

הרכב לא כשיר לנסיעה מכל סיבה שהיא? תקינות הרכב, התיישנות הורד מהכביש מכל סיבה שהיא? אל תתמהמהו! תפנו לקונה רכבים לפירוק ותוכלו לשכוח מהסיטואציה הלא נעימה שקרתה עם רכבכם ואף לצאת עם טעם מתוק יותר מהסיטואציה..

רכב שאינו כשיר לנסיעה מסוכן לסביבה

אז לא רק שהסיטואציה לא נעימה כי בכל זאת מדובר בהפסד.. במצב בוא הרכב אינו כשיר הוא גם מסכן את הנוסעים בו ואת שאר הסביבה על הכביש או הולכי רגל..
כך שאין יותר מדי מקום למשחקים בנושא הזה והתחכמויות של לעלות לכביש או לא ואם יתפסו ואם לא.. כאשר יש הוראה מפורשת וכמובן סיכון ממשי אין מקום להתלבטות.

קניית רכבים לפירוק

בטח לא חשבתם שרק הביטוח הוא אמצעי פה? יש דרכים נוספות שדורשות הרבה פחות המתנה, ניירת וכאבי ראש כמו מכירת רכבים לפירוק ולברזל.
במקרה של פנייה לקניית רכבים לפירוק  הרכב עובר בהעברת בעלות ( לא משנה ממצב הרכב עדיין ניתן לבצע מכירה) בעל הרכב מקבל תשלום הוגן תמורת הרכב ובהתחשב במצב הרכב כמובן, בחלפיו יעשו שימוש חוזר באם הינם תקינים ובאם לא הם יועברו לברזל ובכל אחד מהמקרים ייעשה מחזור תקני ובריא לסביבה.
כל צד בא על תמורתו ואף אחד חלילה לא נפגע או יוצא מופסד ואתה בעל הרכב חסכת לעצמך די הרבה כאבי ראש כאשר אינך יודע מה עליך לעשות עם רכב מושבת ואפילו יוצא עם תמורה כספית מהסיטואציה..