ריצה לפני השערה

בואו נודה ששיער וזיעה לא הולכים טוב ביחד. בכלל שיער ולחות זה משהו שמעורר בי סוג של קצר. תמיד שמעתי שבאילת הכי כיף. שם זה תמיד יום שיער טוב, אין לחות והשיער לא מתקרזל, נשאר כמו שיצאת איתו.

התארגנות לריצה, כל ריצה, כבר מזמן לא נעשית כלאחר יד.  בהתאם למרחק, לתוואי, מזג האויר ולתאורה שתהיה (או לא) נעשית ההכנה לאימון. הביגוד המתאים, מים וכו…   אבל מה קורה אם לרגע הרמת את היד, לסדר את השיער ו… אופססס לא ממש חלק….

לאחרונה, עם טראנד הריצה שלאט לאט נוספים יותר ויותר שעירים, סליחה, כלומר רצים… עניין הזיעה נוסף למשוואה הזו וזה הופך את כל נושא השיער והלחות לאיכס אחד גדול מבחינתי.

ויפה שערה אחת קודם

החורף שמפנה את מקומו לקיץ משיל מעלינו את שכבות הריצה של החורף. מעיל הרוח, מעיל הגשם, חולצה עם שרוולים ארוכים וכפפות מפנים את מקומם לגופיות דקיקות, טופים, כובעים בשלל צבעים ומשקפי שמש אבל לא רק…   כבר אי אפשר להסתיר את מה שצמח על הרגליים או בבית השחי…

שכל אחד יעשה מה שטוב לו.  אבל בחייאת, שמה שטוב לו יסתנכרן עם הסביבה או לפחות יתחשב בה, בעיקר במין האנושי ששותף גם הוא להזעה הציבורית ותורם מעצמו קילומטרים של זיעה שעירה ויפה שערה אחת קודם.  לא! לצאת לרוץ בלי חולצה כשהסוודר הטבעי עוטף אותך זה ממש לא וחוץ מזה שזה מסתיר את הקוביות שבבטן.   זה נחשב עילאי ומתנשא לצאת לרוץ ככה ולחשוב שזה מגניב.  בנינו… אני בטוחה שזה גם לא ממש נעים.

להישאר שעיר לנצח

הסרת שיער כבר מזמן היא לא נחלתן של נשים בלבד.  בעצם נדמה לי שגברים עקפו אותנו בסיבוב עם הקטע של הסרת שיער והם לקחו את זה באולטרא… (המילה המקבילה לאקסטרים), אבל לא כולם.    מסתבר שלהישאר שעיר לנצח זה כבר לא כזה הכרחי ויש לזה פתרונות יצירתיים כמו שעווה, לייזר, סכין ועוד כל מיני שיטות שהומצאו…

על חודה של שערה

לפני כל ריצה יש התארגנות.  כל ריצה, אימון או מירוץ.  ההתארגנות כמובן בהתאם למרחק, למזג האויר, לתוואי, לתאורה… אצלי ההתארגנות כוללת מחשבה נוספת על חודה של שערה.   זה בסדר זה לא כזה שיעבוד, בתיק האימון שלי יש בין הג'לים, כדורי המלח ושאר הפתעות גם מכשיר קטן ונח למקרה חירום…

unnamed
ציוד חובה בתיק אימון

מסמר שיער

אני מתערבת שאין רצה שלא עוברת בה המחשבה לחצות את קו הסיום ולהניף ידיים ולגלות שהדשא של השכן לא יכול להתחרות בך, זו מחשבה מסמרת שיער.  או להיתפס בעדשה של צלם במהלך מירוץ לנופף לשלום ולגלות ש.. נו… לא נעים… הבנתם אותי.

unnamed
להניף ידיים בסיום

אופנה וספורט כבר מזמן תפסו מקום נכבד בעולם הרצים ועושה רושם שלא בזה מסתכם העניין.    על הצורך להרגיש טוב עם הבגד שלובשים ולא רק על נוחות הבגד אפשר להתווכח ויש מי שיעדיף את הנוחות בלבד אבל אם אפשר לשלב זה מעולה.   מבחינתי להרגיש טוב עם עצמי ביציאה לריצה זה לא רק הבגד זה מעבר.

הפוסט נכתב בשיתוף veet. לסקירה על מכשיר הגילוח לאיזורים אינטימיים לחצי כאן

שרית כהן חכם
לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש.לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ?הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר עם חברה ומאז זה נשאר. הפך לתחביב, הפך לדרך חיים. הריצה מתנהלת במקביל לחיים. היא חלק מהחיים. מלמדת ומשקפת את החיים עצמם. את הרגעים הקשים, את ההצלחות, המלחמות, וויתורים, פציעות, יעדים, מטרות, חברים, ויותר מכל את המשפחה.בלוג שנכתב בזיעה עם שתי רגליים על הקרקע.תפעילו שעון... מתחילים.